E! interview

25. ledna 2010 v 20:41 | Vampire Girl |  News | Interviews
Julie Plec o milostném trojúhelníku: "Fanoušci berou milostný trojúhelník mezi Damonem, Elenou a Stefanem velmi vážně. Připomíná mi to, když jsem pracoval na seriálu Dawsonův svět a my jsme se upřímně dostali do slovní rvačky o tom, zda by měla být Joey s Dawsonem nebo s Paceym. Vyřešili jsme to až u samého konce! " Tak kde to vypadá na TVD? "Víme, že pravá láska této show je právě teď Stefan a Elena - ale pak tu máte Damona, a on je jako Pacey, takže ho nemůžeme nepočítat."

Ian Somerhalder o Damonovi a Eleně: "Damon nikdy nepolíbil Elenu. Zatím. Oh, ale když to udělá, bude se jí to líbit více než se Stefanem. Myslím, no tak! Damon líbá mnohem lépe než Stefan!" Ian dodává: "Když je sporýš mimo hru, stávají se zajímavé věci. Myslím, že si Elena opravdu užívá, když je kolem Damona. Má velmi dobrou dobu."


Julie Plec on the Love Triangle: "The fans take the Damon, Elena and Stefan love triangle very seriously. It reminds me of when I worked on Dawson's Creek and we would honestly get into verbal brawls about whether Joey should be with Dawson or Pacey. We did that right up until the very end!" So where do things stand now on TVD? "We know that the show's true love right now is Stefan and Elena-but then you have Damon, and he is like the show's Pacey, so we can't count him out."

Ian Somerhalder on Damon and Elena: "Damon's never kissed Elena. Not yet. Oh, but when he does, she's gonna enjoy it so much more than Stefan. I mean, c'mon! Damon is a much better kisser than Stefan!" Ian adds, "When the vervain is out of the picture, some interesting things do happen. I think Elena really enjoys herself when she's around Damon. She has a very good time."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Climb.Girl♥Your aff :)I LoVe U(:♥ Climb.Girl♥Your aff :)I LoVe U(:♥ | Web | 25. ledna 2010 v 20:45 | Reagovat

Awoj aff.:) Ako sa mi máš? Plss nevieš kedy má byť zverejnená 12 časť? Zatiaľ som nikde nevidela termín uverejnenia..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz