Ian Somerhalder & Ashley Greene: They were together (April, 2009)

10. ledna 2010 v 22:34 | Vampire Girl |  Ian >> Info and News
Twilight star Ashley Greene took her new boyfriend, actor Ian Somerhalder, to support her fellow castmate Jackson Rathbone and his band, 100 Monkeys, when they played at the Vancouver, British Columbia, club Backstage Lounge on Tuesday (April 14).

"Ashley was there with Ian, who appears to be her new boyfriend," a witness tells Life & Style. "The two seemed really happy and kissed throughout the show!"

Ashley, 22, plays vampire clairvoyant Alice Cullen in the Twilight franchise. Ian, 30, will play moody vampire Damon on the CW pilot Vampire Diaries. Dating vampires - love it!!!


Twilight hvězda Ashley Greene vzala svého nového přítele, herece Iana Somerhaldera, aby podpořila svého kolegu Jacksona Rathbona a jeho kapelou, 100 Monkeys, když hráli ve Vancouver, British Columbia, klubu Backstage Lounge v úterý (14. dubna).

"Byla tam Ashley s Ianem, který se zdá být její nový přítel," říká svědek Life & Style. "Oba se zdáli opravdu šťastní a líbali se celou show!"

Ashley, 22, hraje upíří jasnovidku Alici Cullenovou v Twilight. Ian, 30, bude hrát náladového upíra Damona v Vampire Diaries CW. Rande upírů - miluju to!!!Ps: Tohle je přeložený článek z dubna 2009, takže není aktuální. Jen jsem narazila na fotky Ash a Iana a našla o tom nějaké info...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz