Ian Somerhalder » Eagle Interview

31. ledna 2010 v 21:49 | Vampire Girl |  Ian >> Info and News
Každý herec na planetě asi závidí Iana Somerhalderovi.
No, možná ne George Clooney. Ale zbytek určitě ano.

Momentálně hraje Somerhalder ve "Vampire Diaries," do "Lost" se vrátí několikrát během nadcházející šesté a poslední sezóny.

Zahrál si v komedii "How To Make Love to a Woman" s Krysten Ritter a Jenna Jameson, a pokud vše půjde podle plánu, bude letos na jaře točit psychologický thriller s názvem "Cradlewood".

"Je to pro mě velký okamžik," řekl Somerhalder, když mluvit po telefonu z natáčení Vampire Diaries v Atlantě. "Je to vážně v pohodě. Jsem velmi šťastný, velmi vděčný. Pokud jde o 'Vampire Diaries' a 'Lost' je to takové velké vyprávění děje v obou show, a jsou to úžasné zážitky. Jsem opravdu šťastný, že jsem jejich součástí. "


Fanoušci "Lost" si vzpomenou, že Somerhalder hrál Boone Carlyle, který spolu se svou nevlastní sestru Shannon (Maggie Grace) a několik desítek dalších, přežil zřícení Oceanic Airways číslo letu 815 na tajemném ostrově. Boone se stal něčím jako chráněncem tajemného Locke (Terry O'Quinn), ale neudělal to kolem první sezóně, zahynul v epizodě "Do No Harm", a slouží jako důkaz toho, že nikdo, ani hlavní postava, není v bezpečí.

Samozřejmě, že mrtvý neznamená, že odešel z "Lost" a Boone se párkrát ukázal v průběhu 1.série a později buď v halucinacích nebo v flashbacích. Vrátí se do "Lost" v šesté-premiérové sérii.

"První den zpátky byl skvělý," řekl nadšeně Somerhalder. "Byla to jako časová smyčka, chcete-li. Byl jsem tak šťastný, že jsem se svými přáteli. Někteří z těchto lidí jsou jako rodina."

Mezitím ve Vampire Diaries, budou moci diváci sledovat, jak Damon tráví více času s Elenou.

Fanoušci mohou očekávat scény z 60.let 19.století, které budou zahrnovat Damona a Katherine (Nina Dobrev), podmanivou upírku, který před několika desetiletími proměnila bratry Salvatorovy v upíry (bloodsukers).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz