TVD > 1x04 Family Ties

17. ledna 2010 v 21:00 | Vampire Girl
Jelikož Damon dokáže ovládat sny, přivodí Stefanovi sen o tom, jak zabije Elenu. Když se Stefan ze zlého snu probudí nemá zrovna náladu se se svým bráškou bavit a tak po něm hodí nůž - přímo do srdce. Damon si nůž se smíchem vytáhne a informuje ho dobré zprávě...bylo odchycena puma, která - podle neinformovaných lidí - zabíjela. Zase vedou řeči o Eleně a tentokrát skončí s dýkou v srci Stefan.

Elena chystá rodinné šperky a věci na výstavu "Shromáždění na počest zakladatelů" a dozví se, proč teta Jenna odešla z MF. Kvůli Loganovi. Elenu přijde navštívit Stefan a Elena ho pozve, at jde s ní na to shromáždění.

Caroline si zkouší šaty na párty, ale Damonovi, který zrovna čte jednu knížku z Twilight Saga, se žlutá nezamlouvá a chce, aby si vzala modré šaty. Pak knihu zavrhne, protože je celá špatně.

Bonnie se Caroline vyptává na věci kolem Damona a ta pusu dlouho držet neumí. Tyler pozve Vicki na skromáždění a Jerremy je z toho neštastný.


Zach ukáže Stefanovi svou zásobu sporýše a společně vymýšlejí plán, jak ho do Damona dostat.

Bonnie řekne Eleně to, co jí řekla Caroline o Stefanovi a Damonovi. Že Katherina si vybrala Damona a Stefan dělal všechno proto, aby jí poštval proti němu a mezitím se bratři chystají na párty.

Eleně zavolá paní Lockwoodová, že ve sbírce, kterou jí poslala, chybí hodinky. Eleně hned dojde, že je vzal Jerremy, protože se na něj díval, když dělala seznam. On je sice má, ale ne proto, aby je prodal, ale protože, kdyby jejich rodiče nezemřeli, dostal by je on.

Když se Damon chystá na večírek nalije si sklenku skotské. Zach mu tam ale dal sporýš. Damon to prokoukne a dost naštvaný odchází.

Na párty se všichni dobře baví. Přijde i Vicki, ale Taylor ji nechce přivést hlavním vchodem, kvůli svým rodičům. Vicki se to moc nezamlouvá.

Zach se omlouvá Stefanovi, že dal do skotské sporýš a dá mu dvojnásobnou dávku, kterou má Stefan použít. Elena se taky připravuje na párty, ale než odejde, vrátí Jerremymu jeho hodinky.

Na večírku jsou oba bratři jsou pozváni dovnitř. Damon s Caroline a Stefan s Elenou.
Jenna se potká s Loganem a ten je stejně neodbytný jako vždycky.

Když Elena šve uvítací listinu uvidí jména "Stefan Salvator" a "Damon Salvator". Než stačí Stefan něco vymyslet, Damon je tam jako na koni a vypráví Eleně, že to jsou původní bratři Salvatorovi. Caroline si "ukradne" Stefana na parket a tak zůstane Elena s Damonem sama. Ten se jí omluví za to, že jí chtěl políbit a vypráví jí o historii rodu Salvatorů.

Tay je s Vicki venku a ta sem hrozně nudí. Chce jít tančit. Tay ale nechce, kvůli jeho rodičům. Přijde ale jeho matka. Vicki odchází.
Bonnie je sama u stolu a shasne jí svíčka. Potom je pomocí myšlenky znovu zapálí. To ji vyleká a sfoukne ji.

Jenna se zase potká s Logenem. Ted na ni jde přes její sestru. Jenna ho ale odpálkuje.

Když Stefan tančí s Elenou, vyptává se ho na Katherine. On o tom ale nechce mluvit. Elena mu vyčte, že jí o sobě nic neříká a že má před ní tajemství. Že ho vlastně vůbec nezná. A pokud jí o sobě něco neřekne, že musí věřit tomu, co říkají ostatní. Stefan, ví, že je to Damonovo dílo. Snaží se jí to vysvětlit, ale ona ho už nechce poslouchat.

Damon si jde pro krystal, který kdysi nechal v domě, Jenna už třetímu zásahu od Logane neodolá a Bonnie myslí zapálí všechny svíčky v jídelně.

Na toaletě Elena uvidí na Carolině rány, které jí udělal Damon a tak jde hned za ním a vyhrožuje mu. Pak jde za Stefanem a zjistí, že on o tom ví. Chce, aby jí to vysvětlil, ale on nemůže.

Jerremy je mezitím doma a hraje videohry. Někdo zazvoní. Vicki. Jerr je rád, že i vídí a ona taky.

Damon je s Caroline a není zrovna rád, že to Elena zjistila. Kousne ji. Neví ale, že Stefan dal do jejího pití sporýš a tak se mu přes její krev dostal do těla. Stefan ho vezme pryč. Caroline se probudí a najde vedle sebe krystal, který měl Damon.

Stefan Damona uvěznil dole v jejich domě a "rada" města se shání po hodinkách, které měly být ve sbírce, ale Elena je dala Jerremymu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz