TVD » 1x05 You're Undead to Me

29. ledna 2010 v 20:06 | Vampire Girl
Stefan je ve sklepě za Damonem, který je tam už tři dny bez přísunu krve. Je velmi slabý. Stefan má v plánu ho zavřít do rodinné hrobky na 50 let, ve snaze ho "převychovat".

Elena se probudí a sáhne po deníčku. Neví ale, co do něj má napsat. Když přijde do koupelny narazí na Vicki, která u nich zřejmě strávila noc. V kuchyni vede s Jenou rozhovor ohledně toho, co se děje nahoře a pak taky o Stefanovi a Loganovi.

Stefan se chce vrátit zpátky do normálu a rohodne se vrátit se do školy. Caroline chce také na všechno ohledně Damona zapomenout, nechá si jen jeho krystal.

Ve škole přijde za Elenou Stefan a chce jí všechno vysvětlil. Dají si schůzku ve 4 v Grillu. Stefan má ale zpoždění a tak si Elena začne povídat s Mattem.

Stefan má v tu chvíli ale důležitější starosti. Musí zachránit Zacha, který šel dolů za Damonem. Když konečně dorazí do baru, Elena by ráda věděla, kde byl, ale jí nesmí říct pravdu a tak jí řekne jednu ze svých neurčitých odpovědí. Elena už toho má ale dost a chce odejít. Zastaví je ale starší pán, který Stefana znal, když byl v MF naposledy. A pamatoval si ho. Eleně to ale nejde do hlavy.


Rada se stále schání po Gilbertových hodinkách. A Jenna má rande s Loganem.

Jeremy udělá pro Stefana "romantické" gesto a pomůže mu s Elenou, kterou pošle do kuchyně, kde už Stefan připravuje večeři. Vypráví jí o Katherine o sobě a taky že má rád česnek. Elena se ale řízne do prstu. Stefan krev ucítí a dostne "hlad". Ovládne se ale a Elena má jen pocit, že její paranoia dosáhla bodu vrcholu.

Damon se snaží přivést k sobě Caroline. Volá ji. Ta zatím u školy organizuje akci na pomoc škole, kde Bonnie pokouší své schopnosti. První jen postříká jednu holku vodou, ale za chvíli už má na svědomí vzplanují oleje a následné podpálení nejbližšího auta. Při tomhle jejím kousku ji ale uvidí Stefan.

Když jde Caroline pro utěrky ne jen, že uslyší, ale i uvidí Damona.

Elena zvonu potkává toho staršího pána a chce se dozvědět všechno co ví. A sice to, že znal Stefana v roce 1953. Požádá Logana, aby jí ukázal archív ve zprávách z 50. let a doufá, že něco najde.

Damonovi se podařilo přivést Caroline až do domu. Přinutí ji, aby otevřela dveře. Vtrne tam ale Zach, aby mohla utéct. Zaplatí za to ale životem. Caroline uteče ven na slunce, kam Damon bez svého prstenu nemůže.

Jer, Vicki a její kámoči paří na hřbitově. Vick ale vytáhne prášky, které vzala Eleně a to se Jeremymu moc nelíbí a tak odchází.

Elelna najde v archivu reportáž, na které je Stefan v roce 1953, když zemřel jeho "strýc" Joseph.

Stefan přijde domů a najde Zacha mrtvého. Bonnie jde za babičkou, aby jí vysvětlila, co se s ní děje. Logan je u Jenny doma a vezme Jeremymu hodinky. Eleně konečně dojde o co se tu jedná a kdo Stefan ve skutečnosti je. Jede za ním. Vicki a její kamarádi se stanou obětí Damonova hladovění. Stefan si vezme dřený kolík a jde najít Damona. Před dvěřmi ale narazí na Elenu: "Co jsi zaš?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz