Ian Somerhalder » ‘Vampire’ star not into ‘Twilight’

28. března 2010 v 14:12 | Vampire Girl |  Ian >> Info and News
LOS ANGELES - Striktně mezi námi pijavicemi, Ian Somerhalder z The Vampire Diaries nemá sledovat Twilight.

"Už dříve jsem se setkal s Robertem Pattinsonem - je to příjemný chlapík," řekl Somerhalder. "Ale o Edwardovi nic nevím, protože jsem nikdy neviděl žádný z Twilight filmů.

"Ačkoli jsem slyšel, že je to hřebec."

Jsme si jisti, že mnoho diváků by řeklo to samé o Somerhalderovi, nemluvě o jeho roli ve The Vampire Diaries, Damonu Salvatorovi.

Ve The Vampire Diaries, kde jsou také hvězdy Paul Wesley a kanaďanka Nina Dobrev, se vrací ve čtvrtek večer na CTV a jeho původním kanálu CW. První série byla bomba a hodnocena jako hit na obou stranách hranice, což není nic neobvyklého pro CTV, ale pro CW je to dar z nebes.

"Naši fanoušci jsou tak nadšení," řekl Somerhalder, 31. "Skutečně demografické klíče pro tuto show jsou tak specifické. A to, co jsme našli je specifické věkové rozpětí."

Ano, nic není lepší, než zvuk ječení dospívajících dívek na své oblíbené hvězdy.

Ale to není jen věc dětí. Pokud máte rádi strašidělné příběhy, tak The Vampire Diaries bude pro vás, bez ohledu na věk nebo pohlaví.


"Toto město má velmi zajímavý historocký acpekt," řekl Somerhalder o fiktivní městě Mystic Falls ve Virginii. "Město je charakter sám o sobě."

Natáčení v moderní době, The Vampire Diaries se soustřeďuje na upíří bratry Damona a Stefana (Somerhalder a Wesley), které z různých důvodů fascinuje dospívající smrtelná díkva Elena Gilbert (Dobrev). Elena je dvojče - není to slovní hříčka - upíra jménem Katherine, která proměnila Damona a Stefana v polovině 18. století.

Dobrev hraje zlou Katherine v retrospektivách - alespoň zatím jen v retrospektivách. Těsně předtím, než mělo The Vampire Diaries zimní pauzu - kvůli olympijským hrám - jsme se dozvěděli, že Katherine je stále naživu.

Takže, co se stane, až se Elena setká s Katherine?

"Jestli," opravil Somerhalder.

"Myslím, že Damon a Katherine by měli jít na dvojité rande s Elenou a Stefanem. Jo ona (Dobrev) by měla hodně práce."

Vzhledem k tomu, že řada nových epizod začíná vztahem Damon - Katherine - nebo jeho nedostatkem - je to drama v srdci.

Stefan a Elena jsou velmi znepokojeni Damonovým novým postojem.

"Začnete chápat, jak a proč se bratři stali upíry, jak ta celá věc šla k zemi, což maluje obraz o tom, jak vidíte Damona a Stefana, kolektivně a individuálně," řekl Somerhalder.

"Damon není podlý," trvá na svém Somerhalder. "Je to jen otázka perspektivy."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz