‘Vampire Diaries’ Star Kayla Ewell Dishes on Kellan & R-Pattz (2009)

15. března 2010 v 21:47 | Vampire Girl |  Kayla Ewell
Divoké-dítě s upírským alteregem Vicki Donovenová z Vampire Diaries je úplně jiná než surfařská dívka Kayla Ewell, která ji hraje. V exkluzivním rozhovoru a profesionálním photoshootu pro časopis OK! si 24letá Kayla zkusila nový rockerský vzhled a něco řekla o svém oblíbeném rozeklaném muži - jejím EX, hvězdě Twilight Sagy, Kellanu Lutzovi a jeho co-star Robovi Pattinsonovi.

Dal vám Kellan nějaké "upírské tipy"?
Je legrace začít přemýšlet o Kellanovi. Chodili jsme spolu roky, když jsme byli mladší. Pořád jsme dobří přátelé. Je to pro nás velmi zábavné, teď, idět se při práci a stále se podporovat. Je úžasný.

Jaké je to pracovat s Ianem Somerhalderem a Paulem Wesleym?


Oba jsou tak sexy! Každý den jsem se ukázala v práci a pomyslela si: "Není fér, že jste tak sexy!" V reálném životě jsou tak okouzlující, a každý má velmi podmanivou osobnost. Ian je společenský, život na párty a každý k němu tíhne; Paul je jako tajnůstkářský, sexy, prima upír - on je na opačné straně spektra.

Který herec hraje nejžhavějšího upíra?
Vždy byl můj nejoblíbenější Brad Pitt v "Intervium s upírem". Je tak sexy. Jsem fanoušek všeho, co dělá, ale v tom filmu je to upír, který se nechce krmit. Na někom, kdo se musí krmit, aby přežil, ale nechce to dělat, je něco super sexy.

Trochu jako Rob Pattinson v Twilight?
Jo. On je určitě hodně sexy, ale nesnaží se být. Pamatuju si, když jsem ho poprvé potkala - líbilo se mi to? "Oh, ahoj!" a pak začne mluvit o něčem, co je 1000krát žhavější. Jsem blázen do přízvuků a do někoho, kdo ti dokáže zazpívat serenádu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caroline aff Caroline aff | Web | 15. března 2010 v 21:56 | Reagovat

Jé, děkuju moc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz