Nina Dobrev » TV Addict Interview

15. března 2010 v 17:06 | Vampire Girl |  Nina >> Info and News
Od DEGRASSI k VAMPIRE DIARIES, jak jste se vyvinula jako herečka?

Nina: Jsem více unavená a méně spím [smích]. Myslím, že jsem získala pohodlí a komfort při natáčení, kde jsem poznala tuto postavu a natáčecí tým. Mám teď víc sebevědomí a mám pocit, že můžu zvednout scénář, přečíst ho, analyzovat ho a citít se dobře, že vím, že tam přijdu a předvedu to nejlepší, co můžu.

Jaké to bylo na střední?

Nina: Chodila jsem na uměleckou divadelní školu, takže jsem vpodstatě žila slávou. Byla tam velká konkurence, ale to bylo velmi produktivní. Potkala jsem spoustu skvělých lidí, musela jsem se předvést a tak začal můj byznys. Pokud jde o mou osobnost, vždycky jsem byla šťastná za to, co jsem a co jsem dokázala. Měla jsem opravdu velkou skupinu přátel, které mám doteď a stále se scházíme, takže je to dobré.

Překvapila vás tak drastická přeměna Eleny z originální [knižní] verze?


Ne, protože jsem to změnili vědomě. Elena je v knihách ten typ dívky, které vždy dostane, co chce, je populární s blond vlasy a modrýma očima. Já nemám blond vlasy ani modré oči, které oni [Kevin Williamson a Julie Plec] chtěli...jít s retable, pěknou holkou od vedle, které diváci mohou fandit. Co říct, jedna z nejzajímavějších věcí na show je to, že můžu hrát dvě naprosto rozdílné postavy, které stojí na dvou naprosto rozdílných stranách, a je to zábava. Narozdíl od Eleny, Katherine je intrikářská, narcistická mrcha!

Co myslíte, že má budoucnost nachystané pro Elenu?

Předvídám pro ni obrovské emoční zhroucení. Elena je ta dívka, která nese všechnu váhu na svých ramenech. Musí tajit tolik tajemství: Její přítel je upír, bratr jejího přítele je upír, její nejlepší kamarádka je čarodějka, sestra jejího ex-přítele je kamarádka, která zemřela. Musí toho v sobě tolik zamykat a nakonec se ta mez prolomí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 15. března 2010 v 17:48 | Reagovat

Díky =D Jo a ten song od Jasona Walkera neustále poslouchám, mě se děsně líbííí xD
=)

2 Simon@-♥SB♥ Simon@-♥SB♥ | Web | 15. března 2010 v 18:17 | Reagovat

naozaj krasny design :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz