TVD » 1x06 Lost Girls

26. března 2010 v 23:33 | Vampire Girl
Na začátku dílu se ocitáme v MF v roce 1864, kdy Katherine přijela do domu Salvatorů. Pak se ale hned vrátíme zpátky, kdy Stefan řekne Eleně pravdu o tom, kdo je. Ta to ale neunese a jede domů. Tam se ale objeví Stefan, ale Elena se ho bojí. Dozví se pravdu, že Stefan nepije lidskou krev a že za ty zvířecí útoky může Damon. Prosí ho, aby odešel a on tak udělá.

Po tom, co se Damon na hřbitově dostatečně nakrmil, chce zahladit stopy a tak těla spálí. Volá Stefanovi, aby mu donesl jeho prsten, ten má ale jiné starosti. Když chce Damon spálit i Vicki, zjistí, že stále žije a tak si ji vezme s sebou domů.

Stefan si dává schůzku s Elenou, aby jí všechno vysvětlil. Řekne jí jaká je realita a ona mu dá den na to, aby jí přesvědčil o tom, aby to nikomu neřekla.

Policie zatím prohledává místo činu a najdou věci od Vicki. Všichni doufají, že není jedna z obětí, které se zatím nepodařilo identifikovat.

Damon je s Vicki zavřený v penzionu, protože bez prstenu nemůže na slunce. A protože se nudí, dá Vicki napít své krve, aby se rychleji vzpamatovala.

Stefan bere Elenu na místo, kde před 145 lety s Damonem žili. Vypráví ji celou historii a jak to bylo s Katherine.

Vicki už je dobře a s Damonem se sebe nemůžou nabažit - doslovně.

Elena se dozvěděla, že Katherine si ze Stefana a Damona udělala svoje hračky. Chtěla, aby byli všichni tři spolu. Navěky.


Mezitím starosta Lokwood, šerifka a Logan sestavují z Jeremyho hodinek kompas.

Damon se s Vicki skvělé baví, Vicki mu vypráví o svém životě a jak stojí za nic. A tak ji Damon zabije. Vicki má v sobě ale jeho krev a tak když se probudí potřebuje lidskou krev, aby dokončila proměnu. To ale ona neví a jde k Jeremymu, kde dostane záchvat žravosti. Prozatím jen na jídlo. Jer zavolá Matta, které si pro ni přijede. V TV ale běží reportáž ze hřbitova ohledně nalezených těl. Do domu přijde i Elena a Stefan a tomu hned dojde, co se děje. Vicki ale uteče.

Po stmění se naši Van Helsingové vydávají na lov upírů. Kompas, zbraň s dřevěnými kulkami a kolík má Logan.

Damon už může opustit dům a tak jde za Elenou s tím, že tam najde i Stefana. Dojde mu, že jí Stefan všechno řekl, i o Katherine, ale on má svoji verzi příběhu.

Stefan v lese najde Vicki. Ta si začína na všechno vzpomínat a dozví se pravdu, že pokud se nenakrmí, tak zemře. Nejsou tam ale sami a Logan Stefana postřelí. Damon má ale skvělé načasování a tak Logan nestihne prohnat Stefanovi kolík srdcem. Logan skončí na zemi s rozervaným hrdlem, Stefan bez kulky v hrudi, Damon s prstem na prstu a kompasem a Vicki s Logenovou krví v sobě.

Stefan se vrátí za Elenou. Ta se rozhidla, že jeho tajemství udrží, ale nemůže s ním být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nicolepcd1978 nicolepcd1978 | E-mail | Web | 27. března 2010 v 9:57 | Reagovat

ahoj líbí se ti aspon trochu Nicole Scherzinger ? a ráda posloužíš dobré věci ? zapiš se do FanClubu ! který najdeš na :http://nicolepcd1978.blog.cz/1002/fanclub-nicole-scherzinger-jsem-presunula registrace je naprosto nezávazná a uděláš mi  obrovskou radost když se zapíšeš právě ty :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz