Exclusive: Nina Dobrev on 'Vampire Diaries' Season 2

22. května 2010 v 20:20 | Vampire Girl |  Nina >> Info and News
Když jsme vás tři viděli tady na jevišti v LA na letošním PaleyFest, všimli jsme si, že přátelství, které sdílíte se svými spolupracovníky - Paul Wesley a Ian Somerhalder - je velmi silné.

Všichni jsme si velmi, velmi blízcí a jsme skoro jako rodina a hodně si spolu vyrážíme a pracujeme spolu. To je způsob, jak vytvořit opravdu skvělé přátelství - může je všechny poznat. Naštěstí, jsem obklopen neuvěřitelnou skupinou lidí, kteří jsou nejen talentovaní, profesionální a úspěšní, ale také jsou to lidé nohama na zemi.

Jak jste dostala roli Eleny?

Byla jsem v jiném seriálu s názvem Degrassi. Natáčeli jsme v Kanadě, tak jsem se rozhodla přestěhovat se pro pilotné sérii a zkusit to na jeden rok. Vampire Diaries bylo jedno z PF prvních konkurzů po mém příchodu do LA. Šla jsem tam, líbila jsem se jim, ale odjela jsem zpátky do Kanady natáčet film Chloe, který je právě teď v kinech. Během této doby mě požádali, abych se natočila, tak jsem to udělala. A zkoušela jsem s klukama přímo před producenty a režiséry. Byl to velmi dlouhý proces, a dělali jsme obrazové testy. A bylo to nervy drásající. Představte si, že vás v místnosti pozorují lidé a analyzují každý váš pohyb. Ale rozhodně to stálo za to.


Došlo k rozvoji sexuálního napětí mezi Elenou a Damonem. Jak to bude ovlivněno skutečností, že Damon proměnil Eleninu matku?

Právě teď si myslím, že Elena nenávidí Damonovu podstatu. Nemůže ho vystát. Protože jakmile si nějak uvědomí, že on má za záchranu stojící faktor nebo vlastnost, tak on má tendenci to sabotovat. Jeho velmi samodestruktivním způsobem. A ona odhalí věci jako, že proměnil její matku v upíra, nebo že ji zabil. Je to šílené. Ale podstatné je, že Elena je ten typ člověka, který se snaží najít v každém něco dobrého. Takže, stejně jak moc ho nenávidí nebo ho nemůže vystát, tak v něm najde všechny ty dobré věci a to je to, co na ni apeluje a to je ten důvod, proč se jejich přátelství vyvíjí. To, jak bych nazvala vztah mezi Elenou a Damonem je přátelství. A stále se rozvíjí a ona drží a soucítí s tím, co on dělá, protože v konečném důsledku dělá všechno z lásky ke Katherine. Jo, je tu jakési napětí. Nevím, jestli je sexuální nebo jaké je. Ale my se budeme muset dívat, kam to směřuje a kam se to spisovatelé rozhodnou dotáhnout a jestli to bude mít nějaký tlak na její vztah se Stefanem. Může, nemusí. Uvidíme.

Jak udržíte vztah mezi Elenou a Stefanem "čerstvý", vědět, že show by mohla běžet roky?

Hodně je to v písemné formě. Všechnu zásluhu musím dát našemu neuvěřitelnému týmu spisovatelů - Kevin Williamson a Julie Plec.

V show jsou flashbackové sekvence odehrávající se v davné minulosti města a vy dostanete možnost hrát jinou postavu, Katherine. Pro herečku, jak moc je to zábavné?

Ráda hraju dvě naprosto odlišné postavy. Zvláště proto, že Katherine je potměšilá, narcistická a sobecká - narozdíl ode mě, myslím a doufám. Takže je to výzva a je to zajímavé vkročit do těch bot a být tu a tam tou osobou. Ale myslím si, že ty korzety, oblečení a všechno opravdu pomáhá a přidává této postavě.

Je nějaký konkrétní směr, kterým byste chtěla, aby se Elena ve druhé sérii vydala?

Jo, rozhodně chci vidět, jak její vztah mezi dvěma kluky pokračuje; a jestli v určitém bodě bude dost stačit a jestli se rozhodne, že být v okolí těchto dvou jedinců jí stojí za všechnu tu bolest, trápení a potíže, které se do jejího života dostaly. Měla prolémy dříve, než se objevili. Ale jejich přítomnost věci určitě komplikuje. Takže bych chtěla vidět, jestli se to rozhodne ukončit, nebo půjde dál a bude bojovat za to, co miluje.

• Kopírujte jen s naším zdrojem •

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | 22. května 2010 v 22:02 | Reagovat

Elena by to nevzdala... jasně že bude bojovat! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz