Ian Somerhalder and Nina Dobrev: CW Interview

22. května 2010 v 13:08 | Vampire Girl |  Nina/Ian
Tohle je rozhovor s Ianem a Ninou o finále 1.série The Vampire Diaries. Bylo to točené před poslední epizodou a vlastně tam říkají, co se tam stalo. Sem tam, tam ale řeknou i něco o 2.sérii.

Nina tam řekne: "A Stefan najde novou přítelkyni." Tak nwm, jestli to myslela ze srandy nebo tím myslela Katherine. No uvidíme.

Ian tam rozebírá Damona a Elenu. Že pro něj je to jakoby byl s Katherine, ale neví, jestli je to skutečné. Pak se dostanou ke vztahu mezi Elenou a Bonnie. Že Bonnii ji zradila a párkrát kvůli ní zemřela. Že už nejsou skutečné nejlepší kamarádky.


Další je na řadě Jeremy a že pravda se vždycky dostane na povrch. Ian Nině skočí do řeči a říká: "Měla by ses od Eleny něco naučit, víš." A Nina na to: "Já nelžu." Ale Ian to tak nemyslel: "Jen říkám, až se rozhodneš."

Dozvíme se, že jejich nejoblíbenější epizody jsou s flashbacky. Ian má rád 1x06 Lost Girls, protože si mohl zahrát Damona z roku 1864 a zároveň tančit s Vicki. A Ian: "Co ty? Jsou to taky tvoje oblíbené chvíle? Dívat se na mě, jak zabíjím, tančím nahý?" Nina na to: "Já jsem tam nebyla." A Ian: "To je jen otázka."

Ninina nejoblíbenější epizoda je 1x13 Children of the Damned, kdy Katherina zabila pár lidí. "Kousla jsem tě v téhle epizodě?" zeptala se ho Nina. "Ne, dováděli jsme spolu (to si nejsem jistá)." A Nina: "To je pravda." "S krví, to bylo hustý."

Pak nás zvou, abychom se dívali na poslední epizodu. Ian: "Protože to nebude tak nudné, jako většina ostatních epizod."

A nejlepší konec. "Jestli se budete dnes dívat, tak vás Damon kousne."

• Kopírujte jen s naším zdrojem •

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz