New Black Kid On The Block: Katerina Graham

24. května 2010 v 15:17 | Vampire Girl
Narozena ve Švýcarsku, kromě jejího nadání jako kabaretní umělkyně ovládá Graham také čtyři jazyky.

"Je to prostě něco legračního, naučila jsem se je v průběhu let a moji rodiče jsou také multi-kulturní, takže je to trochu nakažlivé."

Pryč od vílího příběhu, Graham řekla, jak v průběhu let bojovala, aby se její sny staly skutečností.

"Bylo to určitě dostat se do práce. Hodně práce, hodně brzy ráno a dlouho do noci. Mohla jsem tancovat, abych zaplatila účty, protože moje maminka mě podpořit nemohla. Ne protože nemohla, víš. Pocházím z velmi skromných začátků. Takže jsem musela pracovat, abych měla peníze, které pomáhají mojí cestě i nyní. Teď jsem na více stabilnějším místě v životě, ale stále pracuji, jako když jsem na mizině. Což je skvělé! "Ironické je, že to při konkurzu na Vampire Diaries vypadalo pro Graham velmi bledě. 

"Je to tak legrační, a mnoho lidí to neví, ale moje agentura, která byla obrovská agentura, mě odepsala tři týdny předtím, než jsem si zarezervovala Vampire Diairies," připomněl Graham. "Doslova tři týdny a víte, to bylo pro mě prostě zničující. Mnoho lidí bylo jako ... myslel jsem si, že jen dám na chvíli pauzu od hraní, je to příliš mnoho stresu. Příliš velký tlak. Vždycky jsi rezervovat velkou práci, ne? A pak jste zpátky tam, kde jste začali. Jsem určitě ráda, že jsem tlačila dopředu okamžitě a začala opravdu dostávat všechno zpátky dohromady. "


• Kopírujte jen s naším zdrojem •

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz