Nina Dobrev: MTV Hollywood Crush!

13. května 2010 v 16:03 | Vampire Girl |  Nina >> Videa
Není žádným tajemstvím, že hvězdám The Vampire Diaries se daří docela dobře. Ve skutečnosti nám několik herců řeklo, že jsem nejlepší kamarádi jak při natáčení tak i mimo něj.Takže, když byla Nina Dobrev minulý týden v MTV News, museli jsme se jí zeptat, jestli to platí i pro ni a pro dva chlapy, se kterými točí nejčastěji - Paul Wesley a Ian Somerhalder.


"Jsou to prostě skvělí kluci," řekla. "Je úžasné, že dostanu zaplaceno za to, že tu s nimi můžu být a pracovat s nimi."Teď tohle moc rádi slyšíme!

Samozřejmě, jakmile jsme se dozvěděli, jak moc si je s Paulem a Ianem blízká, nemohli jsme si pomoct a trochu jsme se šťárali v jejím mozku, jací jsou kluci, když nejsou svými postavami.


"Ian a Paul jsou každý jiný, ale zárověň jsou si podobní," řekla. "Myslím, že když se lidé kolem sebe začnou zdržovat, patrně si začnou navzájem dobírat výstřednosti a hudební vkus."

Ukazuje se, že Ian je docela třída "klaun", zatímco Paul má více společného s jeho alter-egem Stefanem. "Ian je vtipálek, šprýmař, kluk, terý si rád povídá, vyrazí ven a užívá si to," řekla Nina.

Paul má nicméně velmi odlišný přístup, když na něj najede kamera. "Je to legrační, protože když je Paul na place, tak je velmi vážný, velmi soustředěný. Je své postavě velmi podobný," řekla. "Ale jakmile je po natáčení, zmáčne knoflík a je zase cool, zábava - ne, že by při natáčení nebyl cool, jen, že je více uvolněný." Jinými slovy, abychom citovali Hannah Montana, je skvělý v obou světech.

Samozřejmě, zatímco jsme rozebírali jejich rozdíly, Nina rychle poukázala na to, že mají jednu klíčovou věc společnou. "Oba jsou neuvěřitelní, úžasní, profesionální, talentovaní," řekla. Nemohli jsme nesouhlasit, i když bychom k tomuto seznamu přidali také velmi pohlední.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz