1x01 Pilot | Zajímavosti

17. července 2010 v 0:23 | Vampire Girl
» Zajímavosti

Pilotní díl byl natočen ve Vancouveru, stejně jako New Moon. Druhý film z Twilight Ságy.

Paul Wesley (Stefan Salvatore) v rozhoru prozradil, že dokud nepřijel do Vancouveru tak ani nevěděl, do čeho přesně jde. Paul také přiznal, že ještě dva týdny před natáčením neměl o postavách a jejich charakterech ani tušení, ale jakmile vyhrál konkurz, šel do knihkupectví a knihy si koupil.

Režisér Marcos Siega během editace požádal své "followers" na Twitteru o návrhy hudby.

Číslo domu, kde Elena, Jeremy a Jenna žijí, je 935.

Z tohoto dílu byla vystřižena scéna, která byla ukázána na Comic-Conu, ale nakonec neuvedena do dílu. Je to scéna ve Grillu, kdy Tyler šťouchne do Vicki, aby upustila pití, které nese Stefanovi.

Scéna, kdy Stefan stojí na střeše penzionu a dívá se do lesa je odkazem na první scénu z The Awakening (Prubuzení).

Bonnie říká: "Pak jsem zapřemýšlela, předpověděla jsem Obamu a Heathe Ledgera". - Heat Ledger byl 22. ledna 2008 nalezen ve svém pokoji v New Yorku mrtvý. Blízko něj byly nalezeny prášky na spaní. Jeho smrt herce nebyla sebevražda, ale jen nešťastná náhoda. Podle prohlášení soudních lékařů  se otrávil předepsanými léky na spaní.

Na ceduli je název ulice Laurel Avenue, což je také název čtyřhodinové televizní minisérie, kterou vysílala HBO v roce 1993.

Bonnie říká o Mattovi: "To je ´Dala jsi mi kopačky, ale jsem moc v pohodě na to, abych to dával najevo, jenže potají poslouchám nejlepší hity od Air Supply." - Air Supply je soft rock duo britského kytaristy a zpěváka Grahama Russella a australského zpěváka Russella Hitchcocka.

Tyler říká Jeremymu: "Ahoj, volal Pete Wentz. Chce zpátky svůj lak na nehty." -   Peter Lewis Kingston Wentz III je hráč na basovou kytaru skupiny Fall Out Boy. Ve skupině taky zpívá vedlejší vokály a píše všechny texty.

Stefan v baru říká, že žije se svým strýcem Zachem, ve skutečnosti je od strýc od Zacha.

Když Stefan otevře skříňku jsou tam vidět deníky z let (asi) 1888, 1942, 1976, 1993, 2002, 2004 a dva z roku 2005.

Damon říká Stefanovi: "Ten příšerný grunge vzhled." - Grunge je žánr na pomezí hardrocku  a alternativního rocku vycházející z hardcore punku, heavy metalu a indie rocku. Jeho původ leží v polovině v 80. let ve státě Washington, především v okolí města Seattle. Název stylu údajně pochází od Marka Arma z Mudhoney  a znamená "roztrhaný, špinavý".

» Chyby

Když to auto na začátku dostane smyk, zastaví se u krajnice, ale pak když ta žena utíká před Damonem, tak stojí více uprostřed silnice. [00:55 - 01:44]

Když si Elena vytahuje mobil, aby si přečetla SMS, tak má vlasy na zádech, ale když si ji čte, má je přehozené dopředu. [09:56]

» Počet mrtvých

Darren Malloy - zabit Damonem, když šel zkontrolovat tělo na silnici

Brooke Fenton - zabita Damonem potom, co zabil Darrena
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | 30. října 2010 v 19:51 | Reagovat

38:58 je vidět že Vicki už mrká ale moment na to 39:01 dá se říct, že ještě spí. Dvě různý scény:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz