'Vampire Diaries' Panel At Comic-Con 2010: Full Report!

26. července 2010 v 20:14 | Vampire Girl |  Comic Con 2010
16:30 Marcos Siega, který režíroval například několik epizod True Blood, moderuje na panelu The Vampire Diaries.
16:35 Za bouřlivého potlesku a jásotu přichází Ian, následován Paulem a Ninou.
16:39 Kevin nám neřekne, jestli se Jeremy stane upírem. "To je celé zábava v návratu."
16:40 Julie Plec říká, že Tylerova máma se stane prozatimní starostkou Mystic Falls, když je její manžel mrtvý. Kevin řekl, že fanoušci z knih vědí o prokletí rodiny Lockwood, které se bude Tyler tuto sérii učit. "Jeho strýc přijede do města na pohřeb...může mít mnoho odpovědí."
16:42 Ianova zmínka o Damonovi a Eleně spolu, jako o možnosti, přinesla velký jásot.
16:43 Kevin řekl, že Stefan a Katherine stanou tváří v tvář v první epizodě. "Katherine je kuplíř (pasák)," prohlásila Nina. Řekla, že ráda hraje "zlou holku" a "lamačku srdcí". Kevin řekl, že je "šílené a děsivé" jak dobře hraje Katherine.
16:44 Paul si myslí, že žíznění po lidské krvi "nikdy Stefana neopustí". Kevin neřekl, jestli se stane zlým. "Budu tě učit, Paule," řekl Ian.
16:45 Ian řekl "milý Damon mě děsí. Nevím, jak to udělat dobře." Řekl, že jeho oblíbené scény jsou "ten legrační, praštěný Damon".


16:46 Julie řekla, že Paulovy vlasy mají "svou vlastní telefoní předvolbu". Nina dodává, že jsou nejelpší ve vrtulníku. Kevin řekl, že Paul má nejlepší vlasy. Ian říká, že jsou "šílené". A dav řve na souhlas.
16:48 Preferuje Michael pro Tylera Mattovu sestru [Vicki] nebo jeho mámu? "Proč ne obě?" Na otázku "Caroline or Bonnie?" Steven odpověděl "Caroline" a pak se rychle snažil změnit téma.
16:48 Paul podal Nině Hershey's kiss. Ona nemohla říct, jestli líbá líp Ian nebo Paul. "Mám štěstí. Může se líbat s oběma."
16:51 Michael byl k smrti vyděšený, aby jeho trasformace nebyla zkopírovaná z nějaké jiné show. Kevin řekl "je opravdu těžké předstírat, že to bude na týdenní bázi."
16:52 "Každý s kým jsme chodil nakonec umře," upozorňuje Steven. Kevin řekl, že úmrtí v show musí vycházet z příběhu. Řekl, že Anna měla být malá role, ale neočekával, že ji budou mít tak rádi.
16:54 Damon bude v této sérii spíše dobrý nebo zlý? Kevin řekl, že na to není snadná odpověď.
16:55 Steve řekl, že by rád dozvěděl něco o Jeremym. Julie řekla, že jeho cesta je "stát se mužem"a zjistit "kým máš být."
16:56 Matt řekl, že by chtěl, aby jeho postava měla sexuální scénu s Jennou.
16:58 Paulovi přišla zpráva.
16:59 "Rád bych udělal flashback z 80.let jak se Stefan baví a tančí," řekl Paul. "Myslím to vážně."
16:59 Nina řekla, že by ráda viděla bojovat Elenu a Katherine.
17:00 Ian řekl, že by taky rád flashbacky s Damonem, "koncert Rolling Stones v roce 1969."
17:00 Michael chce, aby měl Tyler více prostoru ve scénáři (reakce diváků: Aww!) "Byla by sranda vidět bojovat proti sobě rody Salvatorů a Lockwoodů."
17:00 Julie a Kevin řekli, že v 2.sérii bude více flashbacků.
17:02 Fanoušek se zeptal Niny, který z bratrů je více atraktivní. "Stefan je velmi atraktivní, protože bezpodmínečně chrání a miluje Elenu. A Damon je velmi atraktivní, protože je zábavný a spontánní." Paul prohlašuje, že Stefan má větší tesáky.
17:03 Další fanoušek se zeptal, který z bratrů je nejméně podobný svojí postavě. "Paul je nohama pevně na zemi," odpověděla Nina. "Ian je přesně jako jeho postava." Kluci řekli, že si ze sebe rádi dělají legraci jak při natáčení tak v reálném životě.
17:06 Ian řekl, "Nemůžu soudit Damona," protože to herec nemá dělat. "S Damonem je to zajímavá cesta."
17:08 Když byl dotaz na zvláštní efekty, tak Nina zažertovala: "Jsme skuteční upíři."
17:10 Nina řekla, že na tvářích mívají černé tečky pro post-produkci. Paul řekl, že používali červené kontaktní čočky, ale teď už používají CGI technologii.
17:12 Paul by si rád na chvíli zahrál Damona. Fanynka požádla Paula o kartu se jmenovkou, kterou měl před sebou - a dostala ji.
17:13 Kevin učinil překvapující oznámení. Včera dokončili natáčení první epizody a dali dohromady klip pro Comic-Con. Prohlédnout si ho můžete zde i s překladem.

• Kopírujte jen s naším zdrojem •

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronique* & Van Veronique* & Van | Web | 27. července 2010 v 17:30 | Reagovat

Tenhle comic-con stál rozhodně za to! :) Chtěla bych tam být :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz