FF: The Vampire Magazines: 3.kapitola (by Aranel)

16. srpna 2010 v 11:39 | Vampire Girl |  FF by Aranel
3. kapitola - Sex?! Zapomeň!

Darren se unaveně svalí do křesla. Damon projel snad celý stát, než ji vysadit před penzionem. Nutno podotknout, že nejel zrovna nejpomaleji...
"Kde jste byli?! Myslel jsem, že se vám něco stalo!" Stefan přilítne do obýváku, jestli se tý obrovský místnosti dá říkat obývák.
"Bratře, ty ses o mě bál?" Padne na kolena Damon a zatváří se zmučeně.
"O tebe ne, ale oni." A ukázal na Darren, která se zrovna snažila rozvázat uzel na tkaničce u bot.
" Snad sis nemyslel, že bych jí ublížil! Já? A někomu ublížit? Co si to o mě myslíš, bratře?!" Zakroutí zklamaně hlavou Damon.
"Máš nějakou dobrou náladu." Obejde ho Stefan a jde si sednout do křesla u krbu.
"Ty očividně taky. Nevěděla jsem, že jsi taková drbna." Zasmála se Darren při vzpomínce na to jak všechno vykecal Eleně.
"CO? No to teda nejsem!" Začne se bránit Stefan. No jo no, viník přistižen při činu.
"Ne vůbec! Kdybych dostala sračku, tak bys to vykecal tak rychle, že by mi soused stihl donýst ještě toaleťák!" Damon, který se právě zvedal ze země, se zhroutil v záchvatu smíchu. Stefanovi, ač nechtěl, začaly cukat koutky. Během chvilky se už smáli všichni tři.
"No nic, srandy bylo dost. Já teď jdu za Elenou."
"A proč nejde Elena sem?" zeptá se nechápavě Darren. Stefan se zamračeně podíval na Damona.


"To šmíruje?!"
"NE!" Zařvou oba naráz.
"Klid mládeži, tak co jinýho může dělat?"
"Slyšela jsi někdy ty jeho kecy?"
"Sím tě, to ještě nic není. To jsi nezažil, když mám den já." Stefan ze smíchem odjede za Elenou.

***v pozdních hodinách večerních***

Darren nemohla usnout, tak se vydala dolů s tím, že uklidí v ledničce. Když se vracela z lovu s jogurtem v ruce, všimla si Damona, který seděl na gauči a sledoval plameny v krbu. Položila jogurt na stoleček a šla k Damonovi.
"Co ty tady? Došli ti oběti?" Prohodí ironicky.
"To víš, vy lidi máte krátkou životnost." Darren se už chtěla zvednout a jít si sníst ten jogurt, ale Damon ji zastavil. Chvíli stála na místě, ale pak se usmála a sedla si obkročmo na Damona, který se prvně tvářil zmateně, ale pak jeho výraz zmatenosti vystřídal chtíč. Naklonila se k němu a svůdným hlasem zašeptala:
"Chtěl bys jít do mého pokoje, tam mě hodit na postel, svlíknout a líbat každičký centimetr mého těla? A potom zažít vášnivý, vzrušující, zvířecí sex?" Damonovi se o sto procent zvedla nálada, kdyby jenom nálada...očička se mu šťastně rozzářila a pohledem hltal Darren. Naklonila se ještě blíž.
"Tak o tom si můžeš nechat zdát!" Zvedla se z Damona, čapla jogurt a šla do svýho pokoje. Damon, ještě v šoku, seděl na gauči a civěl neznámo kam.

***o dvacet minut později****

Darren elegantně kráčela ze schodů, tentokrát už s prázdným jogurtem v ruce. Koukla ke krbu, jestli tam není Damon. Nikde nebyl. S pokrčenými rameny vyhodila kelímek do koše a vydala se zpátky do pokoje, u toho si pobrukovala nějakou melodii. Ale těsně před jejím pokojem ji čekalo překvapení. O rám dveří se opíral Damon a vesele se usmíval. Darren protočila oči a chtěla projít, ale Damon si ji přitáhl k sobě. Podíval se jí zblízka do očí.
"Chceš mě políbit." Zopakoval svoji myšlenku nahlas. Snažil se ji ovládnout pomocí svých sil. Rozhodl se, že když to nepůjde po dobrém, tak to půjde po zlém. A může si za to sama, neměla ho vzrušovat. Damon ji upřeně kouká do očí a Darren se k němu začne přibližovat. Damon se neznatelně ušklíbne. Naklání se k jejim rtům, ale Darren na poslední chvíli uhne a zašeptán mu do ucha.
"Dobrý pokus." Poplácá Damona po tváři a s vítězným úsměvem zmizela v pokoji.

***ráno***

Darren se převrátila na druhý bok a chtěla spát dál, ale něco jí tady nehrálo. Prudce se posadila na posteli a zadívala se z okna,kde bylo slunce podezřele vysoko. Na něco zapomněla, to věděla jistě. Ale na co? Pohled ji padl na formulář, který se válel na stole.
"DOPRDLE!" Vyskočila z postele a podívala se kolik je hodin. Deset. Rychle na sebe naházela oblečení, sbalila si věci a vyletěla z pokoje, jako uragán. Na chodbě stihla vrazit do Damona, dát mu pohlavek a ještě ho seřvat, že ji nevzbudil. Damon se jenom zašklebil a zavřel se v pokoji. Na tváři mu hrál radostný úšklebek, ale ten zmizel ve chvíli, kdy slyšel startovat auto. JEHO auto! Rozběhl se k oknu, ale spatřil jenom nárazníky.

***ve škole***

Běžela po chodbě, jak jen nejrychleji to šlo. Cestou si odchytla nějakou prvačku, která ji vysvětlila cestu do učebny angličtiny. Chtěla do učebny doběhnout dřív, než začne další hodina, ale v půlce cesty zazvonilo a všichni studenti už byli zavření ve svých třídách. Udýchaně rozrazila dveře učebny a chtěla se omluvit učiteli, že zaspala, ale když spatřila osobu před sebou, tak se jenom zašklebila.
"Bathoryová?!" Zvolal zděšeně profesor.
"Éj, ráda vás zase vidím." Usměje se Darren a vzpomíná na chvíli, kdy ho viděla na posledy. Bylo to před půl rokem, kdy studovala v Anglii a řeknime, že se nerozešli zrovna v nejlepším.
"Jak to, že jdete pozdě?" zeptal se naštvaně pan Manson, profesor angličtiny. Hledal záminku, jak Darren
napařit nějaký trest.
"To bylo hrozné!" začne Darren hrát svoji roli. " Představte si to! Jedu takhle do školy, ale najednou přede mě skočí nějakej psychopat! Samozřejmě, že jsem prudce zabrzdila, až zakvíleli brzdy. Měla jsem strach, že jsem toho nešťastníka zabila, tak jsem vylezla z auta a šla zkontrolovat situaci..." Darren se dramaticky odmlčí a mezitím vymýšlí pokračování.
"Nějak došly nápady, co?" Zašklebí se Manson a otevře si svůj bloček.
"Ne! Jenom ono je to tak hrozné!" Zakroutí nešťastně hlavou.
"To mi je jasný, když jsi to vymýšlela ty! Teď si jdi sednout, než mi rupnou nervy." Darren se poslušně posadí do poslední lavice. Cestou mine Elenu, která sedí se Stefanem.
"Dámy a pánové, já jsme tady!" Zamává profesor Manson na ostatní žáky, kteří se otočí dozadu, aby si mohli prohlídnout novou spolužačku. Studenti, ač neradi, se otočili na profesora a poslouchali jeho nudný výklad. Darren se opřela o lavici a snažila se neusnout. Už zapomněla jak jsou jeho hodiny nudný. Zrovna pozorovala flek nad tabulí, když si všimla, že venku stojí Damon a netváří se zrovna přívětivě. Profesor Manson zrovna něco píše na tabuli a u toho vykládá novou látku. Darren využije příležitosti a potichu se začne plazit po třídě k Eleně a Stefanovi. Darren seděla úplně vzadu u okna a oni seděli uprostřed v předposlední lavici. Takže ji nedalo moc práce se za nimi dostat. Na zemi se pohodlně usadila mezi Elenu a Stefana. Stefan si ji všiml hned, ale Elena nadskočila leknutím, když si všimla osoby sedící na zemi, která tam ještě před chvíli nebyla.
"Je Damon nějak citově upnutej na svoje auto?"zašeptá Darren tak, aby to slyšeli jen oni dva.
"On je celkově na svoje věci upnutý. Proč se ptáš?"
"Řeknime, že jsem si od něj vypůjčila auto a teď stojí na parkovišti a plaší okolní zvěř." Všichni tři stočí pohled na parkoviště, kde sedí Damon na lavičce a nespouští z nich oči.
"A kde jsi vůbec byl? Proč jsi mě nevzbudil?"
" Přespal jsem u Eleny." Darren jenom kývne hlavou a chce ještě něco říct, ale uslyší odkašlání. Zvedne hlavu a koho nevidí? Profesora Mansona.
"Nejen, že chodíte pozdě na moje hodiny! Ale cestujete po třídě a vyrušujete mě při učení! To jste se přihlásila naschvál na moje hodiny? Aby jste mě mohla provokovat?!"
"Takový blázen zase nejsem."
"A co tady děláte?!"
"Učím se. Od toho školy jsou..."začne vysvětlovat.
"Já myslím na podlaze!" Polovina třídy v sobě dusí smích.
"Stefanovi spadla tužka, tak jsem mu ji podala." Podívá se na Mansona, jako na pětiletý dítě, který nic nechápe.
"Jo? A to si ji nemohl podat sám?"
"Když ona se mu zakutálela." Profesor Manson naštvaně zkroutí rty a naznačí Darren, aby si šla sednou na svoje místo.
"Ještě jednou cekneš, tak mi napíšeš pojednání o literatuře v třicátých letech sedmnáctého století!"

Během pěti minut Darren usnula. Profesor ji nebudil, protože podle dřívějších zkušeností ví, že je lepší když spí. Na konci hodiny ji vzbudila Elena. Takhle to vlastně pokračovalo celý den. Darren se představila třídě, otevřela sešit a usnula. Nějakej dobrák ji na konci hodiny vzbudil a dovedl na další hodinu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pavel Pavel | Web | 16. srpna 2010 v 11:43 | Reagovat

Ahooj! U mě na blogu je soutěž o hodnotné ceny, ne jenom o diplomy.!Tak se mrkni na web a kdyžtak se zúčastni. Velká šance na výhru!! Jo a promin za reklamu.. Díky

2 Nikolka* Nikolka* | Web | 16. srpna 2010 v 11:46 | Reagovat

Ahoj:)
Prosím připiš mi nějaké komentáře do rekordu:)

http://nikooooolky.blog.cz/1005/rekord-v-komentarich

Každý 20.koment vyhrává diplom:)

Díky,moc:)

3 Eli Eli | Web | 16. srpna 2010 v 18:55 | Reagovat

stejně pořád doufám, že Elena bude s Damonem :D

4 Deedou Deedou | Web | 16. srpna 2010 v 20:42 | Reagovat

wow, skvěly:)

5 Ginny* Ginny* | Web | 18. srpna 2010 v 9:24 | Reagovat

dokonalé :))

6 KAth KAth | 18. srpna 2010 v 10:16 | Reagovat

dokonalé ... pls dej sem co nejdřív další kapitolu :))

7 anduskaandy anduskaandy | Web | 27. srpna 2010 v 16:38 | Reagovat

skvělý, kdy bude další kapitola?

8 Hranolka Hranolka | 27. října 2010 v 21:05 | Reagovat

"Ne vůbec! Kdybych dostala sračku, tak bys to vykecal tak rychle, že by mi soused stihl donýst ještě toaleťák!" Damon, který se právě zvedal ze země, se zhroutil v záchvatu smíchu. Stefanovi, ač nechtěl, začaly cukat koutky. Během chvilky se už smáli všichni tři. < tak u tohodle sem se smála fakt hodně !!!!!!!! :D :D :D

9 Rostis Rostis | E-mail | Web | 29. září 2011 v 1:04 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz