Nina Dobrev: ‘I’m sure Elena’s had dreams about Damon’

24. srpna 2010 v 20:11 | Vampire Girl |  News | Interviews
Jakoby toho hrdinka The Vampire Diaries Nina Dobrev neměla dost na svém vlastním talíři. Minulou sérii byla její postava Eleny vpuštěna mezi dva nejžhavější upíry, jaké televizní vysílání kdy zažilo.

Tento rok dostala Nina své vlastní tesáky, protože se chystá probudil Elenino zlé dvojče, Katherine Pierce, zpátky k životu.

Minulý rok jsme potkávali Katherine ve flashbacích, ale pokud jsem z finále první série něco pochytili tak to, že jsme ještě nedostali pod povrch našeho nového oblíbeného padoucha.


Se vší tou pozorností, kterou na sebe teď poutá Katherine, ale nesmíme zapomínat na Elenu. Otázka na Ninu byla - pokud by Damon (Ian Somerhalder) skutečně políbil Elenu místo Katherine, oplácela by mu polibek?

"Jsem si jistá, že Elena o Damonovi sní," řekl Dobrev. "Nejsem si jistá, co by dělala, kdyby byla v této situaci. Mám pocit, že má vysokou morálku, ona miluje Stefana (Paul Wesley). Vždycky to byl Stefan." Neočekávajte tedy, že by se tyto sny staly skutečností. "Myslím, že Eleniny city k Damonovi jsou stále přátelské," řekla. "Má o něj starost a rozhodně se o něj zajímá. Ale ona a Stefan už si prošli spoustou. A ona chce, aby to fungovalo."


Elenin milostný život je právě teď v porovnáním s tím rodinným velmi jednoduchý. Když jsme je naposledy viděli, Jeremy (Steven R. McQueen) spolkl láhev pilulek a lahvičku krve v naději, že se stane upírem a Elenin strýček John (David Anders) - který je také její biologický otec - potkal se špatný konec Katherinina nože.

"Nemohu říct, co se jim stane," řekla Dobrev. "Nechci zničit zábavu! Řeknu vám toto, věci nebudou snazší, alespoň ne v rodině Eleny."


• Kopírujte jen s naším zdrojem •

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz