Září 2010

Vampire Diaries: Ian Somerhalder on romance, bromance, and changing the world

30. září 2010 v 18:33 | Vampire Girl |  Ian >> Info and News
Není pochyb, že oba bratři Salvatoři z "The Vampire Diaries", jsou pohlední a okouzlující natolik, aby přiměli dívky zapomenout na celé to dilema se saním krve.

Ale zatímco Stefanova (Paul Wesley) představu romantického večera zahrnuje jízdu na ruském kole, Damon (Ian Somerhalder) má jiný způsob, jak ukázat Eleně (Nina Dobrev), že ho zajímá.

"No, neexistuje lepší způsob, jak říct miluji tě, než lámání bratrova krku," říká Somerhalder Zap2it. "Co se stalo s květinami, čokoládou a milostnými dopisy? Pro Damona je to lámání bratrových krčních obratlů, tedy přerušení jeho míchy a jeho smrt."

Páni! Je zázrak, že je stále svobodný.

Když jsme si v létě povídal i Ianem, řekl nám, že Damonovy zranitelné momenty jsou pro něj jako herce nejtežší. A museli jsme se zeptat, jak zvládá to, že v prvních třech epizodách tomu byl Damon vystaven vícekrát než v celé první sérii.

"Jak vám to mám podat?" říká, předtím, než se pozastavil a pečlivě volil slova. "Necítím se stagnující nebo ztlumený, ale je to trochu neintuitivní. Ačkoli Damona čeká spousta bezva věcí."

Ten incident se zlomeným vazem byl tak zarážející, že velká část fanoušků ztratila naději pro Damona a Elena. Bude schopen si ji zase naklonit?


Werewolves: Good or bad guys?

29. září 2010 v 15:06 | Vampire Girl |  News | Spoilers | 2season
Q: Pomoc! Nedokážu říct, jestli jsou vlkodlaci hodní nebo zlí. - Cory

MICKEY: Já taky ne, ale možná nový přírůstek do obsazení objasní všechny ostatní relativní dobroty. Je to muž pár slov, který dovolí svým pronikavým očím mluvit za něj. Slýchávám o něm ve srovnání s Haitian ze seriálu Hrdinové (viz. dole), což znamená, že ty kukadla jsou pravděpodobně dobré na víc, než jen koukání.

Haitian je tajemstvím zahalená postava pracující pro společnost. Spolupracuje s Noahem Bennetem při chytání Hrdinů. Umí nejen mazat vzpomínky, ale navíc ostatní Hrdinové ztrácí v jeho blízkosti své schopnosti.


Caroline/Stefan [Chasing Cars]

28. září 2010 v 14:32 | Vampire Girl |  Other Couples


News about Delena: Does she ever forgive him?

28. září 2010 v 13:17 | Vampire Girl |  News | Spoilers | 2season
Matt Roush zase jednou uděloval novinky a odpovědi ohledně nových sérii našich oblíbených seriálu. Kromě Bones, CSI, NCIS a jiných tam samozřejmě nemohla chybět nějaká nová informace o Vampire Diaries...tahle je speciálně pro fanoušky Damona a Eleny...

Q: Řekněte mi prosím, že pro Elenu a Damona není ještě všechno ztraceno. Zabilo mě, když mu řekla, že ji ztratil navěky. Odpustí mu někdy?  - Lesleigh

Matt: Přímá odpověď na tuto otázku, by se dala kvalifikovat jako spoiler a já tak daleko nepůjdu. Ale realisticky vzato, Vampire Diaries hoří každý týden tunou příběhů, což je samozřejmě skvělá zábava, a když je uděláno prohlášení tohoto typu, mám tendenci tiše přidat frázi, kterou mám z muzikálu Avenue Q: "Prozatím."


Spoiler: Will Caroline go fully evil?

28. září 2010 v 13:00 | Vampire Girl |  News | Spoilers | 2season
Na konci posledního dílu (2x03 Bad Moon Rising) jsme mohli vidět Caroline a Katherine spolu a taky to, co Kat Caroline řekla: "Užijeme si spolu spoustu zábavy."

Dnes byl na Kristin dotaz, jestli nemá nějaké informace o tom, jak to s Caroline bude dál. Jestli se přidá ke Katherine a bude zlá. Kristin na to odpověděla: "Ne, Caroline nebude zlá, a také se nevzdávejte naděje pro ni a Matta."


Natashia Williams in Vampire Diaries?

27. září 2010 v 20:41 | Vampire Girl |  News | Spoilers | 2season
Michael Ausiello na svém webu uveřejnil zprávu, že ve Vampire Diaries se možná objeví Natashia Williams (skoro finalistka 7. ročníku American Idol). Bude hrát Lucy, sebejistou dívku, která je posedlá zábavou.

Natashia Williams se narodila 2. srpna 1978. Je také známá jako Shane Phillips z She Spies.Hi, Guys! We love you!

25. září 2010 v 16:36 | Vampire Girl
Zdravím návštěvníky tohoto blogu. Ty stálé, ale i ty, co jsou tu poprvé, protože díky vám všem má tento blog na svém kontě už přes 70 000 návštěvníků!!

Za celý tento blog vám všem moc a moc děkuju a doufám, že to s náma vydržíte a dotáhneme se až ke 100 000. To by bylo nádherné!! Ještě jednou moc děkuju!

Vaše Vampire Girl

FF: The Vampire Magazines: 6.kapitola (by Aranel)

25. září 2010 v 14:50 | Vampire Girl |  FF by Aranel
6. kapitola - Ou jé

Vystrčím hlavu z dveří koupelny a kontruluju, jestli je vzduch čistej. Jelikož nikoho nevidím, tak s ručníkem kolem pasu přeběhnu do svýho pokoje a zavřu za sebou dveře.
"Pěknej ručník." Ztuhnu v půlce pohybu. Prosím ať to jsou halucinace! Pomalu se otočím k posteli. Na posteli je rozvalenej Damon a pohrává si s mým spodním prádlem! Tak tohle halucinace určitě nejsou, něco takovýho by moje mysl zplodit nedokázala. Už jsem se vám zmiňovala, jak mě tenhle blbec dokáže vytočit?

"Vrať mi to." Přiběhnu k posteli a snažím se Damonovi vytrhnout moje tanga a podprdu. Marně. Jediný čeho jsem dosáhla bylo, že mi málem spadl ručník, který mi sahal do půlky stehen.
"A co za to?" Damon mi chytne konec ručníku a já se obávám nejhoršího. Asi všichni víme, co by se stalo, kdyby prudce zatáhnul .
"Nezabiju tě?" Mile se usměju a opět se natáhnu po mým majetku. Bohužel to nijak nevyberu a skončím na Damonovi, který se teď vítězně usmívá. Čapnu peřinu a přikryju se. Nikdo mě odtud nedostane!Snažím se Damona vystrčit z postele, ale ten si dá ruce za hlav a s úsměvem na rtech mě pozoruje.
"Mám lepší nápad. Já tě obleču. Tak budeme spokojený oba." Zděšeně jsem vykulila oči při představě, jak mě Damon oblíká. Hlavně ty tanga...Chvilku jsem zvažovala svoje možnosti. Nakonec jsem se vyhrabala zpod peřiny a odešla z pokoje. Damon okamžitě vyběhl za mnou, ale já mu přibouchla dveře před nosem, až to zadunělo. Nahrnula jsem se do jeho pokoje a začala se přehrabovat v jeho skříni. Oblíkla jsem si jeho tričko a ručník si obmotala kolem pasu. Chvíli jsem zvažovala možnost, že bych si vzala i jeho kalhoty, ale jelikož bych obě nohy narvala do jedný nohavice, tak jsem se na to vykašlala.
"A moje trenky náhodou nechceš?" zeptá se pobaveně Damon.
"Kdybys mi vrátil moje věci, tak to vůbec nemusíme řešit."Proběhnu okolo něj. Půjdu za Annou, ta mi určitě něco půjčí.
"Můžeš si za to sama, neměla jsi mi šlohnout auto." řve za mnou, když scházím ze schodů. Ať si moje věci klidně strčí do...kapsy.


FF: Hate or Love: 7.kapitola (by LanQka)

25. září 2010 v 14:46 | Vampire Girl |  FF by LanQka
7. KAPITOLA - Katherine je zpátky

Otočila jsem se směrem ke dveřím a pomalu kráčela až k nim. Pomalu jsem začínala rozpoznávat Stefanovi obrysy a hned na to jsem uslyšela i jeho hlas, který volal mé jméno. I bych se ozvala, ale slova, jakoby mi uvázla v hrdle. Stefanovi obrysy se mi rýsovaly přímo před očima a já se bála každého jeho pohledu. Za každým jeho pohledem bych si všechno vyčítala, znovu a znovu.

"Eleno" vynořil se najednou ze tmy. "Měl jsem o tebe starost, kde jsi byla?"
Jistě, mohla bych říct, že jsem si byla pro něco v kuchyni a přitom se třeba zmínit, že jsem se líbala s jeho "úhlavním" nepřítelem v podobě jeho bratra Damona? Ne, nedokázala bych to říct. Ne po tom všem, co se stalo... Navíc, kdybych mu řekla pravdu, tak by Damona jistě zabil - nejspíš by ani nezaváhal.

"Byla jsem si jen pro něco v kuchyni, asi jsem se tam zapomněla..." řekla jsem. Cítila jsem hořkost ve svých slovech, pač jsem věděla, že to nebyla úplně pravda. Stefan mi to uvěřil se vším všudy a poté se zatvářil pochmurněji než obvykle. "Já vím, jsi naštvaná, kvůly tomu rozhovoru o Damonovi..." začal se omlouvat. "Měla jsi pravdu, možná bychom mu měly dát ještě šanci." řekl a s úměvem mě chytil za ruku. V takových chvílích si říkáte, proč se to muselo stát zrovna vám... 

Chvíli jsem si připadala jako Katherine, jako manipulační mrcha, která si "hraje" se dvěma bratry a postupně se je snaží dohnat k tomu, aby se navzájem nenáviděli. Tak jo, to bych nejspíš měla. Bod č.1 - vyspat se se Stefanem (splněno), bod č.2 - políbit Damona (splněno), bod č.3 - nenávist mezi bratry (???). Jen otázka času, pomyslela jsem si. Když jsem si opět uvědomila, kde vlastně jsem. Bylo něco málo po půlnoci. Opět jsem ucítila Stefanovi doteky, ale bylo to jiné...jiné než být s Damonem. Zvláštní bylo, že, když jsem byla se Stefanem, myslela jsem na Damona a když jsem byla s Damonem, tak se má mysl zaměřila na Stefana. Ucítila jsem, jak mě Stefan ještě chytil za ruku a potom jsem usnula....


Vampire Diaries: 2x03 Bad Moon Rising Hlášky

25. září 2010 v 13:52 | Vampire Girl
Damon: Dáš si něco? Kávu? Bourbon? Kávu s bourbonem?

Damon: Ty ne. Ale tvoje mrtvá,...nemrtvá upíří žena by mohla.

Damon: Až moc vystřižený z filmu Lona Chaneyoho. (hrál ve filmu vlkodlaka)
Stefan: Vážně?
(xxx)
Damon: Znamená to, že Mason Lockwood je jako Lon Chaney z masa a kostí. A že ten syčák Tyler může být dost dobře Lon Chaney junior. Z čehož plyne že Bela Lugosi (hrál v tom filmu Drákulu), a tím myslím sebe, je totálně v háji.

Damon: Víš, celá ta věc s předstíráním, že mě nenávidíš, už začíná být trochu hloupá.
Alarick: Nemyslím, že to předstírá. Zabil jsi jejího bratra.
Damon: Patří tady ještě jeden obrovský dodatek - zase oživl.

Damon: Eleno, já ten prsten viděl. Je to velká, nevkusná obludnost.

Caroline: To je všechno? Vždyť se nic čarodějného nestalo. Však víš, žádné poblikávání světel ani náhlý nápor větru. Už jsi to vůbec někdy dělala?
Stefan: Caroline...
Caroline: Jen se chci ujistit, že to fungovalo!
(Bonnie odhrne závěsy na okně)
Bonnie: Fungovalo.
Caroline: A co kdyby ne, Bonnie?!
Bonnie na Stefana: Je celá tvoje.

Damon: Vytáhni to. Nedosáhnu na to, Eleno. Prostě tu zatracenou věc vytáhni. Bolí to.

Damon: Ta děvka je mrtvá.
Elena: Nezabiješ ji.
Damon: Sleduj mě.Vampire Diaries 2x04 Memory Lane Preview Clip

25. září 2010 v 10:49 | Vampire Girl |  Videos | Trailers and Webclips | 2 season

Elena: Co chceš?
Damon: Takže, takhle ty trávíš svůj čas. Nelámeš lidem vazy.
Elena: Oklama jsem tě, abys mi řekl pravdu. Na tom není nic špatného. Je to tvoje osvědčená taktika.
Damon: Kampak to jdeš?
Elena: To je jasné, Damone. Nechci s tebou mít nic společného.
Damon: Dobře, uvidíme se na Jennině grilování.
Elena: Jak víš o Jennině grilování?
Damon: Byl to můj nápad. Jenna chodila s Masonem Lockwoodem na střední, takže jsem si myslel, že setkání by byla skvělá příležitost se něco dozvědět. Řekl jsem to Rickovi, aby to řekl Jenně. A...
Elena: A Jenna ví, že tam budeš? Protože ona není zrovna tvůj fanda.
Damon: Skvělé, děkuji. Doufám, že tenhle broskvový koláč se bude hodit.
Elena: Co máš za lubem?
Damon: Dám tam Masonu Lockwoodovi trochu stříbra, abych dokázal, že je vlkodlak. Uvidíme se na grilování.The Vampire Diaries: Episode 2x08 Casting News

24. září 2010 v 18:35 | Vampire Girl |  News | Spoilers | 2season
Ahoj, už jste viděli třetí díl Vampire Diaries? Já se na to teprve chystám. První jsem se koukla na první díl 6.série Bones. Úžasný díl. Určitě se koukněte!

Jinak jsem se dočetla, že The Vampire Diaries v současné době hledá někoho, kdo bude hrát nové a možná stálého padoucha, který se bude jmenovat "Elijah". Poprvé se nám ukáže v osmé epizodě.

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz