Damon Salvatore

4. září 2010 v 20:21 | Vampire Girl |  Damon Salvator
Damona v show skoro vždy uvidíte s koženou bundou. Má bledě modré oči a hnědé vlasy. Také obyčejně nosí černou košili. V show vypadá na 25 let.

1.série

Na začátku série je do značné míry opakem svého bratra, povětšinu času je dost arogantní. Je posedlý sociopatickými sklony, jednu minutu je naprosto okouzlující a další extrémně nebezpečný, a nenese žádnou lítost za vraždy, které spáchal. Baví ho si pohrávat s lidmi a způsobovat bolest. Narozdíl od svého bratra je velmi silý a obvykle dostane, co chce. Je možné, že se naučil chovat se tímto způsobem od Katherine.

Nicméně, jak show pokračuje, vidíme, že to, po čem Damon opravdu touží, je přijetí, což je něco, co nikdy jako člověk nezažil. Poté, co se hrozí proměním Eleny v epizodě 'Children of the Damned' mluví o ní před Stefanem jako o 'naší přítelkyni', což je možný náznak, že k ní má nějaké city.


Další důkaz je v epizodě 'Isobel', když Isobel přijede  na návštěvu a hrozí jí, aby se drželi dál od Eleny a Isobel později odhaluje své dceři, že je do ní Damon zamilovaný. Ve finální epizodě, 'Founder's Day', je Damon zachycen spolu s Annou a mnoha dalšími upíry z hrobky, protože jsou odhaleni jako upíři díky zařízení Johnathana Gilberta. Oslaben sporýšem a umístěn v suterénu starého obchodního sídlaGrayson Gilbert, se dívá jak John Gilbert zabíjí Annu. Pak ho Stefan zachrání, když budovu zachvátí plameny, on jde a říct Jeremymu, že Anna je mrtvá a říká, že ji chtěl zachránit. Také se omlouvá za to, co udělal Vicki, a přiznal, že to bylo špatné. Jeremy mu řekne, že Anna říkala, že upíři mohou vypnout své emoce, takže necítí bolest a Damon říká, že je to pravda, ale že život není jednodušší, pokud se někdo stane upírem - naštve to bez ohledu na to jestli je osoba člověk nebo ne, ale když je osoba upír, tak z toho nemá špatný pocit. Připouští, že to dělal  velmi dlouhou dobu a život byl pro něj mnohem jednodušší.

Později, když opouští dům Gilbertů, potká Elenu, jak se vrací domů. Připouští, že přišel do města, s plánem ho zničit, ale ve skutečnosti ho chce chránit a říká, že není hrdina a že nedělá dobré věci, že to v něm není. Je to vyhrazeno pro Stefan, Elenu a Bonnie. Bonnie pomáhala Stefanovi s jeho záchranou a udělal to pro Elenu, což znamená, že se rozhodla, že stál za záchranu a poděkoval jí za to. Políbil ji na tvář a pak se vášnivě líbali, než Jenna neotevře dveře. Jsou náhle zastaveni a Jenna říká Eleně, že má jít dovnitř. Jakmile jsou uvnitř, Jenna se ptá své neteře, co to dělá a Elena říká, že o tom nechce mluvit. Venku se Damon dívá na dveře a než odejde, tak se dotkne svých rtů. Nicméně, se na konci epizody se ukázalo, že Damon vlastně políbil Katherine, když skutečná Elena přijde domů, říká Stefanovi, že někdo vzal její věci ze školy.

• Kopírujte jen s naším zdrojem •

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristen Kristen | Web | 4. září 2010 v 21:48 | Reagovat

moc hezký blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz