Interview with Ian Somerhalder and Michael Trevino

8. září 2010 v 17:09 | Siusen |  News | Interviews
Dneska teda fakt nemám náladu prekladať a ani na to nemám čas bohužiaľ... a tak mojím zdrojom sa v tomto prípade stáva ♥Katie♥ , za čo vážne ďakujem. Ešte pridám jeden scan, kde je Paul a niečo z toho preložím, aby to nebolo také prázdne a potom končím xDDD. Už sa teším na zajtra :).

The Vampire Diaries drama přišlo do CW. Ve druhé sezóně seriálu, bude charakter Michaela Trevino, těkavý...Tyler Lockwood, bude vypadat po dobu Bad Boy Damona v jeho pozici jako darebák, když se objeví jako vlkodlak.

Během interview na podporu "nové" druhé sezony hitové show, co-hvězda Ian Somerhalder a Michael Trevino, naráželi na to, co čeká na jejich postavy a to, co mohou fanoušci očekávat.

Iane, co nám můžete říct o Damonovi v druhé sezóně?
Vím, že když zjistí, že ta koho líbal Damon nebyla Elena, bude to v pořádku. Nebude ale velmi šťastný. Navíc, vzhledem k tomu, že existují další prvky z nadpřirozených ve městě, bude Damon muset učinit rozhodnutí, a zkuste pracovat se Stefanem a chránit to, co se vám líbí, svůj způsob života a všechny věci, které to s sebou přináší.Michaele, co můžete říci o vývoji vaší postavy této sezony?
Moc nevím. Jednou z důležitých věcí je, že strýc Mason, bratr starosty Lockwooda, přichází do města Mystic Falls. Naučí se o vlkodlačích genech, odkud pochází a proč má ten dar. Někdo se pravděpodobně stane vlkodlakem, a bude to v určitém okamžiku. Bude to proces. Nebudeme zobrazovat všechny své karty tak rychle.

Tyler pak bude padouch?
Ano. Tyler byl vždy tyran, ale teď, když má tyto nadpřirozené schopnosti, stane se padouchem.Určitě.

Iane, kdyby sis mohl vybrat, v jaký čas bysi rád viděli Damona v záběru do minulosti?
Byl jsem v 80. letech, ale byl jsem tehdy velmi mladý. Můj bratr a sestra byli děti z 80. let.Spíše jako Damon v konci 60. let, a začátku 70. let. Rád bych to vidět, a to je důvod, proč je to štěstí pro tuto show. Můžeme si tyto vzpomínky na 1860 připomenout, celou cestou až do teď. To je tolik desetiletí, a mnoho vlivných politických otázek, životního prostředí a kulturní boom, co se děje.

Vždycky jsem říkal, že by bylo děsivé, když mám čas a peníze na to, tak bych chtěl zjistit jaký by byl Damon na koncertu Rolling Stone, s asi 70 obleky, protože nyní se to změnilo od cca 50.let. Jak pěkné by bylo mít možnost používat obrázky v souboru nějakých neuvěřitelných koncertů Rolling Stones, a Damon tam musí sedět, mimo rozsah věcí, se dvěma krásnými ženami na obou stranách?. Jen si myslím, že by bylo překvapivé, kdyby byl Damon v této situaci.

Už znáte původ vaší postavy?
Ano, ještě před konkurzem, jsem četl knihy, kde jsem mohl vidět, že se Tyler stává vlkodlakem, až do konce. V první sezóně, jsem věděl, kde jsem byl a skutečně to netrvalo dlouho. Druhá sezóna bude moje sezóna. Bude to skvělé pro Tylera. Takže ano, to jsem věděl od začátku. Nevím, jak to budou dělat, nebo to, co budeme dělat my, ale doufejme, že to bude lepší než True Blood a Twilight.

Jsi vzrušený?

Ano, jsem nadšen. Opravdu, ale jsem také nervózní. Musím to vzít, protože jsem v porovnání s chlapíkem, Taylorem Lautnerem, a když to neuděláme, jen se nechám drtit.

Více nervózní jste z 2 sezóny, protože tam je teď tolik očekávání?
Samozřejmě! Mluvili jsme na setkání v Atlantě, během čtení pro druhou epizodu, jsme měli pow Wow s herci a řekli nám: "Hele, kluci, druhá sezóna je naše chvíle. Máme slíbit, že to bude lepší rok, než to bylo loni. "To je to, co musíme udělat, protože nemůžeme nechat všechno jít ke dnu, a musíme se snažit překonat to a udělat to lépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rafel Rafel | E-mail | Web | 30. září 2011 v 0:49 | Reagovat

Ale jo, proč ne....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz