Nepřítomnost (6.9.2010 - 10.9.2010)

4. září 2010 v 21:52 | Vampire Girl |  VG » Info
Ahoj, no mě čeká věc, která snad každého třeťáka a to Turistický kurz. U nás na škole jsme měli na výběr cyklo a nebo pěšky. Já jsem chtěla jet na vodu, ale letos to jaksi nevyšlo, tak jdu pěšky. No, tam samozřejmě jedeme autobusem.

Tento rok se jedou dva. Jeden do Vítkova a jeden do Žermanic a tam jedu já. Je to mezi Frýdkem a Českým Těšínem a prý je tam krásně. Taky je možnost, že tam s náma pojeden Příborský gympl, takže se uvidím s bývalýma spolužákama.

No z toho vyplývá, že tu týden nebudu a hlavně tu nebudu na první díl Vampire Diaries, ale hodlám si ho stáhnout HNED jak přijedu, i kdyby to bylo o půlnoci...no s tím, že další den hraju divadlo XD Články by měla přidávat Siusen a Kathy, tak doufám, že mě nesklamou. Ale ani jedna asi nebude mít tolik času, jako normálně já (teda, ne že bych ho měla, ale já si ho spíš dělám na úkor jiných věcí ;-) takže prosím buď te trpěliví a nečejte novinky každý den...


Děkuju vám, a doufám, že sem budete chodit, i když tu nebudu. Poprosím ještě Siusen, jestli by mi podávala info, ale nechci ji moc zatěžovat. A Affiliates, nezapomeňte se zapsat do třídění!!!

Vaše Vampire Girl


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DiD - Ur Aff ♥ DiD - Ur Aff ♥ | Web | 4. září 2010 v 23:36 | Reagovat

hej aj my budeme mat nieco podobne, len kazdy den budeme dochadzat ku skole a odtial asi na vylety...no fayne...

uzi si to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz