Vampire Diaries: Ian Somerhalder on romance, bromance, and changing the world

30. září 2010 v 18:33 | Vampire Girl |  Ian >> Info and News
Není pochyb, že oba bratři Salvatoři z "The Vampire Diaries", jsou pohlední a okouzlující natolik, aby přiměli dívky zapomenout na celé to dilema se saním krve.

Ale zatímco Stefanova (Paul Wesley) představu romantického večera zahrnuje jízdu na ruském kole, Damon (Ian Somerhalder) má jiný způsob, jak ukázat Eleně (Nina Dobrev), že ho zajímá.

"No, neexistuje lepší způsob, jak říct miluji tě, než lámání bratrova krku," říká Somerhalder Zap2it. "Co se stalo s květinami, čokoládou a milostnými dopisy? Pro Damona je to lámání bratrových krčních obratlů, tedy přerušení jeho míchy a jeho smrt."

Páni! Je zázrak, že je stále svobodný.

Když jsme si v létě povídal i Ianem, řekl nám, že Damonovy zranitelné momenty jsou pro něj jako herce nejtežší. A museli jsme se zeptat, jak zvládá to, že v prvních třech epizodách tomu byl Damon vystaven vícekrát než v celé první sérii.

"Jak vám to mám podat?" říká, předtím, než se pozastavil a pečlivě volil slova. "Necítím se stagnující nebo ztlumený, ale je to trochu neintuitivní. Ačkoli Damona čeká spousta bezva věcí."

Ten incident se zlomeným vazem byl tak zarážející, že velká část fanoušků ztratila naději pro Damona a Elena. Bude schopen si ji zase naklonit?


"Nechápu jak," říká Somerhalder, "ale to je ta myšlenka. Ona ho teď nenávidí, ale to nebude navždy.
Vyřeší se to." I přes jeho zármutek, se Damon Eleny nikdy nevzdá - ve skutečnosti, je city k ní mu mohou pomoci překonat staletí staré rivalství. V minulosti, Damon a Stefan dovolili Katherine přijít
mezi ně. Tentokrát by jim mohla jejich lásku ke stejné ženě skutečně pomoci překlenout propast.

"Damon a Stefan se budou muset postavit jejich rozdíly stranou, aby ochránili to, co oba milují, a to je Elena. Damon v tomto Stefanovi docela závidí, ale on to hodlá pohřbít. Damon vidí všechny okolnosti. Ve městě jsou nějaké vážné problémy, které by mohlo ovlivnit Elenu, která je jeho nejvyšší prioritou."

"Podívejte se," pokračuje Somerhalder. "Damonovo srdce bylo roztrháno dvakrát během jedné hodiny, ale on má stále něco, za co stojí bojovat. Jsou tu tři věci, které chce chránit: Elena, jeho bratr a město."

Aby udrželi svůj boj za dobrou věc, budou Stefan a Damon nejdříve potřebovat některé odpovědi. Bohužel, jejich manipulativní psychopatická bývalka Katherine je jediný, kdo je může nabídnout. V další epizodě, nás vezme zpět v čase.


"Věci kolem flashbacků jsou opravdu bezva - vždycky je to bezva. Hodně se od Katherine učíme," říká. "Existuje spousta výkladů o tom, co se stalo, ale pak zase, stejně jako s Damonem v loňském roce, je třeba brát v úvahu zdroj informací. S Damonem dostanete část pravdy, ale ne celou pravdu, a je Katherine, stejně jako Damon, velmi přesvědčivá."

Samozřejmě v tom Stefan a Damon nejsou sami. Damon a Alaric (Matthew Davis) se ukázali jako impozantní tým, pokud jde o ochranu Mystic Falls a Gilbertů.

"Damon a Alaric jsou nejpodivnější spojenci," vtupkuje. "Matt Davis a já jsme rádi, když jsme na scéně společně. Prostě si tak mnohem zábavnější. Mezi námi je bromance (nesexuální blízký vztah mezi muži). Je to můj kámoš, víte?"

Mají společného více, než by mohli chtít připustit. "Nakonec, Alaric a Damon jsou spřízněné duše. Oba byli zamilováni do žen, které s nimi nechtěli mít nic společného. Oni se tak nějak shodují v bolesti."

Nedávno získali dalšího nepravděpodobného spojence, který zná bolest kvůli ztracené láskce. Jeremy (Steven R. McQueen) se nějak obrátil na Damona kvůli vedení... navzdory skutečnosti, že Damon ho nedávno zabil.

"Jeremy je asi trochu naštvaný," říká Somerhalder. "A on by měl rozhodně být považovaný za sebe destruktivního, ale právě teď je unavený sezením na vedlejší koleji. Uvědomuje si, že dostávání se ze závislosti, má hodně co dát. Existuje mnoho věcí, které ho znepoojují, a staví bezpečnost města a jeho sestry nad své vlastní. Teď je toho součástí. Všichni chceme srazit Katherine dolů, ať to stojí cokoli."

Ačkoli Katherine může být veřejným nepřítelem číslo jedna, Damon nezapomněl na ty tajemné Lockwoodovic muže. "Mason představuje pro Damona závažnou hrozbu. Damon nebude jen sedět, v žádném případě," říká Somerhalder. "Určitě tu bude nějaký konflikt, nějaký střet. Kdo může říci, jaké jsou Masonovy záměry? Damon ho nemá rád a nechce ho mít na blízku."


• Kopírujte jen s naším zdrojem •


Překlad mi dal spoustu práce, takže jestli to někde uvidím bez mého zdroje, tak si mě nepřejte !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 greenea greenea | Web | 30. září 2010 v 18:41 | Reagovat

Ahoj, nesu špatnou zprávu... Nikdy texty k affs nekopíruji, ale dneska musím :-( Smažte si mě prosím z affs... :-| končím z blogem... Nějaký idiot se mi tam dostal, kompletně mi ho smzala, a já nemám sílu začít znova :-( Váš blog budu ale stále navštěvovat. Více info na http://greenea.blog.cz :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz