FF: Return to the Mystic Falls : 1.kapitola (by Lucia)

3. října 2010 v 13:28 | Vampire Girl |  FF by Lucia
1. kapitola: První setkání

Ten den začal normálně jako každý jiný. Povinnosti, zábava, povinnosti někdy kolem třetí mě zavolala mamka, že si se mnou potřebuje promluvit. Myslela jsem, že jsem něco provedla, ale netušila jsem co. Mamka na mě čekala v knihovně. Sedli jsme si a ona začala: "Víš naše rodina je zvláštní a to samozřejmě myslím v dobrém slova smyslu, na, tady v té knize je všechno, co budeš jednou potřebovat, tak ji pěkně přečti a ještě tohle, kdyby se nám někdy něco stalo, tenhle dopis dej právníkovi a tenhle babičce. Ale mami, co by se vám mělo stát a slibuju, i když myslím že, je to zbytečné."

S tím jsem odešla ven. Když sem se vrátila, tak jsem se najedla a zašila se do svého pokoje. Za hodinu jsem uslyšela nějaké zvuky, vyšla jsem a zamířila dolů. Zhruba někde v půlce jsem se otočila zpět a vyděsila se. Byla tam mamka, držela sestřičku Sáru, poslala ji za mnou a řekla mi: "Utíkej a nezastavuj se, v batohu co má Sára je všechno, co budeš potřebovat.
"Ale co bude s vámi?"
"Běž! Hned a nevracej se!"
Vzala jsem Sáru, utíkala a zastavila jsem před domem. Položila sestru na zem: "Zůstaň tu, hned se vrátím!!"


Utíkala jsem zpátky do svého pokoje, vzala jsem dopisy a knihu. Když jsem běžela zpět, viděla jsem všude krev a pak tátu, u kterého někdo byl. Skláněl se nad ním a líbal mu krk? Ne, vždyť on z něho vysával krev, ale to přece není možné, musel by to být upír, ale ti neexistují nebo ano? Přepadla mě hrůza a začala jsem couvat ke schodům, byla jsem už skoro u nich, když zvedl hlavu, podíval se na mě a usmál se. Zvedl se a tělo spadlo zpátky na zem, díval se mi do očí, já tam jen stála jak solný sloup a pak sem se rozběhla, utíkala jsem, co mi síly stačily. Bohužel jsem do někoho naletěla, zvedla jsem hlavu a viděla ho, vykřikla jsem zděšení a snažila se utéct. Chytil mě a nechtěl pustit. Držel mě pevně a přibližoval hlavu k mému krku, nevěděla jsem, co dělat. Najednou přestal, pustil mě a skácel se na zem, za ním byla moje mamka a velmi se soustředila.
"Uteč!" řekla. Nemusela mě pobízet dvakrát, utíkala sem k hlavnímu vchodu, když sem zavírala, uslyšela jsem výkřik před smrtí. Venku byla Sára, vzala sem ji za ruku a začala utíkat.

Ještě sem se naposledy otočila a viděla plameny, co stoupali z našeho domu. Utíkali jsme. Vše co mi mamka řekla, jsem vyplnila. Sáru a dopis přenechala babičce, druhý zanesla právníkovi, vykonala pohřeb a pak? To už mě nic nedrželo, vzala sem peníze, knihu a ostatní potřebné věci a šla na cestu poznání. Za tu dobu jsem se naučila spoustu užitečných věcí přesně, jak to řekla mamka.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hannah-montana-twilight hannah-montana-twilight | Web | 3. října 2010 v 18:49 | Reagovat

krásné

2 Simone Blancpire Vampirajdová Simone Blancpire Vampirajdová | Web | 3. října 2010 v 18:51 | Reagovat

super...už se těšim na pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz