FF: Katherine´s obsession: 1.kapitola (by Aslien)

23. listopadu 2010 v 16:56 | Vampire Girl |  FF by Aslien
1. KAPITOLA - CHICAGO

Zatahovalo se, slunce stoupalo pořád níž a níž, ale tohle mě rozhodně nezajímalo. Dívala jsem se na svou obrovskou postel, na níž byly tři dost luxusní a drahé kousky oblečení. Pořád jsem se nemohla rozhodnout, chtěla jsem vypadat co nejvíce sexy, ale ne moc nápadně. Přece jenom Stefan a ta jeho Lexi, se kterou si hrají na nejlepší kamarády si myslí, že jsem zavřená v hrobce, vyschlá, zničená a ochablá troska upíra, který se chýlí ke svému konci. Nakonec jsem se rozhodla pro černou koženou, černé třičko a černé kalhoty. Boty neměly moc vysoký podpatek, ale přesto jsou moje oblíbené.

Lisa Mary Bradley je člověk, u které zrovna bydlím. Stará a k smrti nudná babka, která sice neví, že jsem upír, ale moje přesvědčivá a zapomětlivá schopnost funguje opravdu skvěle. Když jsem stála v kuchyni opřená o linku a poslouchala Lisiino chrápání z druhého patra. Přemýšlela jsem a přitom se dívala do země. Myslela jsem na to jaký účes asi Stefan má, jestli na mě vůbec myslel. Jestli z někým chodí, jednoho jsem se bála, že by mohl něco mít s Lexi. Vzala jsem si klíče, otevřela auto, a jela až na druhou stranu Chicaga. V koncertní hale bylo snad milión lidí, skupina byla úplně odporná, hudba strhující a nudná. Jak na to lidi mohli jít.


Konečně jsem uviděla tu mrchu. Její vlasy byly blonďaté, nevěděla jsem, že Stefan je na hloupé, oblečení ušlo na moje, ale nemělo. Objala ho a zpívali spolu písničku té děsné skupiny, když jsem se na ně tak dívala, vzpomínala jsem na Stefanovo tělo, Damonovu vůňi. Přesto jsem myslela i na to jak dobře chutnala jejich krev. Damon byl tak laskavý, že jsem ani nepotřebovala svou schopnost, nechal se kousat a vysávat velmi rád, ale Stefam byl vystrašený tak jsem to použit prostě musela. Jedno mě zarazilo, říkala jsem si kde je Damon, vždyť oni byli přece nejlepší kamarádi bratři Salvatoři. Viděla jsem Lexiinu tvář a věděla jsem, že je hladová, chtěla se do někoho zakousnout přesně jako já, určitě měla stejný pocit dlouho jsem totiž nevečeřela.
Pousmála jsem se při téhle myšlence. Bože to je tak velká nuda, pomyslela jsem. Koncert skončil, hala se rozsvítila. Podívala jsem se naposledy na Stefana. Šla jsem na parkoviště, zastavila jsem se a otočila, vyděla jsem brečet dívku. Přišla jsem k ní blíž. 

"Hej zlatíčko jsi v pořádku? " řekla jsem ze soucitem. Ta truchlící troska se na mě podívala. Chtěla
něco říct, ale než stačila přikrčila jsem se kní a cítila její dech. Její pus byl hodně zrychlený. Voněla.
"Je mi třináct a jsem zbouchnutá. Táta mě vyhodil, kluk nechal myslíš, že jsem v pohodě ty náno?"

"Tak hele ty malá husa, nevíš kdo jsem a mluvit semnou takhle nebudeš!" Chytila jsem ji za její tenký krk, vytáhla nahoru, začla řvát, oči se mi okamžitě změnili, narostly mi tmavé žíly pod očima, zuby se mi vytáhly a konečně jsem začla vysávat. Ta malá husa byla trablí zbavena během deseti sekund.
"Ach, jsem tak milosrdná," řekla jsem si pro sebe, a usmála se ďábelsky. Když jsem dorazila do domu, divila jsem se. Svítilo se. Šla jsem dovnitř a Lisa vařila, byla otočená zády ke mě. Divila jsem se, spala, když jsem odcházela. Je snad náměsíčná nebo co? Jak já nesnáším nudné lidi. Něco si k tomu broukala.

"Lis co děláš ve dvě hodiny ráno? "řekla jsem tiše. Ona se otočila, vlastně bych čekala, že se otočí s vařečkou, ale ona se otočila s vyřezaným dřevěnám kolíkem a řekla: "Toto je tvůj konec Katherine."
Začala jsem se smát a můj smích byl neskutečně ďábelský, že se rozléhal i do vrchních pater. Po pár minut mě Lisa napadla, já ji odhodila a sedla si na židly u kuchyňské linky.

"Nevíš s kým si zahráváš Liso, budeš mrtvá do lusknutí prstu. " pousmála jsem se. Lisa se na mě podívala s velmi vyděšeným výrazem, divila jsem, že třeba nedostala třeba infarkt, nebo nějakou mozkovou mrtvici.
Podívala jsem se na ni a s úsměvem řekla: "Liso, nemíním s Tebou ztrácet čas. Bylo mi potěšení, ale budu ráno, když se budu silnější, abych si pohrála s vlkodlaky a dalšími upíry. Naviděnou!" dala jsem jí facku a zlomila
jsem ji vaz, konečně mám klid. Nechala jsem ji tam dole hnít, a procházela jsem si naposledy její dům, všimla jsem si, že měla děti . Byli dost mladé. V kolika je měla v šedesáti? Fuj! Bylo načase zbalit si těh mých pár švestek, co švestek celých skleníků švestek, oblečení jsem měla trochu víc.

Zbalila jsem to, a ve dveřích jsem se otočila se soucitným, ale ďábelským úsměv jsem se naposledy na Lisu podívala a přitom mi z úst vyšla slova " Liso Mary Brandley bylo mi potěšením, ale byla s Tebou nuda. " Hodila jsem si tašky přes ramena a šla jsem jako dáma s velkou výhrou, jenže já v mém životě pořád jenom vyhrávám. Usadila jsem se v hotelu pořád v Chicagu, nějak se mi odtamtud nechtělo. Potřebovala jsem si promyslet jěště můj mistrovský plán jak se vrátit do Mystic Falls. Strašně moc jsem chtěla pomstu, pomstit se za to, že mě málem nechali schnít v hrobce, kde teď jsou, Ti kteří byli do mé krásy až po hlavu zamilovaní, nebo nejlepší kamarádka Pearl. Doufala jsem, že to takhle neskončí. Byla totiž moje nejlepší kamarádka přes třistalet, věděla jak myslím, věděla jak miluju a nenávidím, věděla jak si pořád zahrávám s lidmy, ale taky věděla to, že jsem jednoho milovala. Okouzlila jsem ho svým šarkem, krásou a taky tělem.

V posteli jsem jako drak, milují milování, s ním to bylo, ale nejkouzelnější, když jsem byla s ním, byla jsem úplně naměko. Pearl dokázat ovládnout moje myšlení a vždy mě uklidnit. Byla, ale až tak natolik hloupá, že se nechala chytit a stáhnout jenom díky lásce, nebyla jsem tak hloupá umím použít tělo, i ovládnutí mysli, proto jsem se dostala ven. Díky mě však umřelo spoustu lidí, věděla jsem to moc dobře, že se to stane i přesto jsem byla ráda, že jsem to udělala. Můj chlad, bezcitnost, touha, žíznivost i nenávist mi to dovolila. Svedla mě k tomu. Měla jsem Pearl ráda, bohužel teď je sní troska, a nemůžu nic dělat. Sedla jsem si k velkému oknu na pokoji v hotelu, obloha byla čistě a tmavě modrá, žádná hvězda ani měsíc. Vzpomínala jsem na den kdy jsem se stala upírkou, kdy jsem se stala tím, čím jsem si nikdy nemyslela, že to existuje. Někdo zaklepal na mé dveře, otevřela jsem a uviděla tam stát recepční, která mi zdělila s úsměvem, že si mám dávat pozor, ve městě brozdá nějaký šílený vrah ten,  který nám zabil skvělou paní Lisu Mary Bradley. Byla jsem udivená, ale ráda. Nikdo by nemohl přežít můj útok. Zapla jsem si zprávy chtěla jsem se dívat na kanál kde byla moje vražda, ale než jsem kanál našla, zjistila jsem něco hrozného.

"Dnes v Mystic Falls byl zabit hlavní majitel Penzionu. Zemřel na velmi krutou smrt, jeho synovce to velmi uchvátilo, je zdrcený," příblížili to, a uviděla jsem Stefana. Damon tam nebyl, musel to být on, který zabil Josepha Salvatora. Veliká škoda Joseph mi totiž donášel na ty dva. Joseph byl užitečný, ale vlastně to byl chudák, zamilován do mě, v ducuhu jsem Damonovi poděkovala, že mě zbavil tak velkému nebezpeční pro mě. Mohl mi překazit můj mistrovský plán a vše
říct Damonovi a Stefanovi. Někdy si myslím, že mi je lidí líto, ale vlastně se zabíjením bavím. Zalehla jsem do postele a šla spát. Brzo ráno jsem si nachystala oblečení. Na letišti jsem si nechala vzít tašky a nastoupila do letadla. Když  letělo, myslela jsem na mé překvapení pro Salvatory. Můj mistrovský plán přávě začíná !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ton Ton | E-mail | Web | 1. října 2011 v 0:24 | Reagovat

Souhlasím, fajn článek a říkám si: Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz