FF: Katherine´s obsession: 2.kapitola (by Aslien)

7. prosince 2010 v 19:15 | Vampire Girl |  FF by Aslien
2. KAPITOLA - NÁVRAT

Na letišti jsem si na poslední chvíli změnila let. Letěla jsem na Floridu.
Rozhodla jsem se trochu opálit, svou pokožku trochu dočokoládovět.
Můj zdroj z Mystic Falls věděl o vlkodlačím prokletí rodiny Lockwodů,
řekl mi o černé ovci rodině Masonovi, který právě žije na Floridě ve městě kam mám namířeno. K mému plánu potřebuju vlkodlaka.

Poznala jsem Masona. Milovali jsme se. Jeden moc hodný muž se pro mě objetoval, no spíše jsem ho ovládla mým kouzlem a nechala ho ať Masona vyprovokuje. Mason se proměnil ve vlkodlaka a člověka zabil. Ten člověk mě ale opravdu nězajímal, byl otravný. Mason se konečně proměnil. S ním se opravdu dobře spolupracuje, ví co jsem, ale neměl námitky. Jsem skvělá, můj plán vychází přesně tak jak chci. Lehce jsem se nad tím člověkem pousmála, mezitím co Mason už dávno utekl do hotelu. Když jsem přišla do pokoje Mason byl neklidný, házel s věcmi. Vletěla jsem do pokoje a sledovala ho. Chtělo se mi strašně smát. Musela jsem, ale se smíchem chvíli počkat.
" Masone můžeš se prosím Tě uklidnit?  " zařvala jsem na něj.
Podíval se na mě, a řekl neklidným tónem " Co se to se mnou děje?  Proč sem tak neklidný? Katherine co jsi to udělala? " jeho hlas se opravdu třepal, ale řval po mě.


"Masone laskavě se uklidni! Mě to opravdu nezajímá, jestli jsi klidný nebo neklidný. Dej mi s tímhle pokoj. Máš chvíli na  to, aby ses dal dohromady, protože potom odjíždíš do Mystic Fylls! Rozuměl si? Oplatila jsem mu jeho řev, samozdřejmě ten můj byl o něco silnější a hlasitější a rozléhal se po celém pokoji. Když se Mason zklidnil, byl už konečně klid. Dala jsem si svou spící masku na oči. Oblékla se do plavek a šla jsem na terasu do výhřivky. Konečně jsem relaxovala. Nebavilo mě jen tak sedět. Musela jsem něco dělat. Nevěděla jsem, ale co mám dělat. Mason za mnou přišel a zeptal se mě, jak to vlastně funguje. Vylezla jsem otravně z vody a mokrá jsem chodila po pokoji, začala jsem mu říkat jak to všechno musí fungovat, moc se mi do toho opravdu nechtělo...
"Takže Masone, zaprvé musíš zachovat klidnou hlavu, každý měsíc při úplňku se musíš připoutat k něčemu, odkud se jen tak nedostaneš. Proměníš se ve vlka, ale nesmí Ti být nikdo na blízku, protože někoho můžeš zabít, což by znamenalo o pár lidí míň na mém seznamu večeře. No dále Masone až Ti zavolám, přijedeš do Mystic Falls jestli ne, tak Tě zabiju. Rozumíš? ".
Čuměl na mě jak kdybych spadla z višně. Bože můj, tohle je tak otravný, než zjistil, že je vlkodlak byla sním legrace a dalo se sním úplně normálně pracovat. Teď je to akorát otrava!
Začala jsem si balit věci. Mason se na mě díval a zeptal se " Kam to jedeš? Ty mě tu necháš? "
"Ach panebože Masone přestaň mi tu fňukat a pomož mi s taškama, snad jsem řekla, že až Ti zavolám přijedeš a budeme zase spolu. Samozdřejmě, aby náš plán vyšel, musí to být tajné.. "
"Jaký náš plán? Proč o něm nic nevím? " Zbytečně se vyptál, začínal být odporně otravný.
"Promiň, můj plán, ty jsi vněm pouze můj pes. " Řekla jsem odporně. Ale líbil se mi můj tón. Ten
blbeček byl jěště tak zdvořilý, že mi smesl tašky až dolů na recepci a potom mi snimi pomohl na letiště.

Když jsem odlétala měla jsem skvělý pocit. Dnes v Mystic Falls je den zakladatelů. John je můj poslíček a proto už vím, že Damon i Stefan ví, že jsem nebyla v té hrobce. Vím, že byli pořádně rozzuřený, no spíše ten hlupák Damon. Nemůžu uvěřit tomu, že někdo stejný existuje. Isobel porodila něco otřesného co nemohla být pravda. Smířila jsem se s tím, že je někdo stejný jako já, ale nikdy se nesmířím s tím, že Stefan miluje něco co je stejné jako já. Když jsem dorazila, objednala jsem si hotel, ve kterém budu momentálně teďkom pobývat delší dobu. Nechala jsem si tam tašky, vzala si klíče a odešla. Dorazila  jsem skvěle. Zrovna jsem viděla všechny utíkat. Stála jsem s rukou v bok, ďábelským úsměvem a dívala se na ten chaos. Většina z nich se sklánělo na zem, zařízení bylo deaktivováno proti mě, na mě nepůsobilo. Viděla jsem Elenu jak se sklání k Stefanovi. Měla kudrnaté vlasy, i já. Skvěle si to uměla načasovat. Zabiju Johna, neudělal to, co jsem chtěla. Pořád jsou spolu. Tímhle skončil chlapeček, řekla, jsem si pro sebe.

Fotky z rána už byly pověšené na náměstí. Podívala jsem se na Elenu a její šaty, vypadala jako já v minulé době. Šaty jsem si dokonale prohlídla a šla do šatny, kde byly všechny šaty soutěžících dívek. Našla jsem Eleniny, to by jí mělo zdržet. Vzala jsem ty šaty a odešla, vím, že je ta teta Jenna doma, potřebovala jsem být pozvána. Šla jsem, chaos skončil. Šla jsem k Eleně domů pěsky trvalo mi to asi půl hodiny. Věděla jsem všechny informace, díky mým zdrojům. Když jsem došla, objevil se Damon. Nevěřila jsem, když mi řekl, že byl za Jeremym, říct mu, že Anna je mrtvá. Pomyslela jsem a Pearl. Věděla jsem, že už nežije. Byl to jediný upír, který mi dokázal porozumnět.

Damon mi vzal tašky a z jeho úst vyšly slova " Eleno, děkuji, žes mi dneska pomohla. Nevěřil jsem tomu, že bys mě mohla zachránit a pomoct mi. " a políbil mě na tvář, neoddálil se, jen se mi hluboce zadíval do očí. Bože to snad není pravda Elena jede v mých stopách? Damon mě políbil, vášnivě, krátce a lehce. Bavilo mě hrát si na Elenu, oplatila jsem mu polibek, začali jsme se dlouze a hluboce líbal, líbilo se mi vracet se do minulosti, Damon byl těď víc sexy. V nezávazném polibku nás vyrušila Jenna, hrát si na Elenu už mě přestalo bavit. Šla jsem dovnitř, Jenna odešla. Damon odešel, v kuchyni zůstal jen John.

Začal mi vyprávět něco o Isobel, jako by mě to zajímalo. Když mi ztačal pomáhat, všimla jsem si na ruce jeho prstenu, který navrací k životu. Vzala sem nůž a jeho prsty položené na lince jsem s velkou radostí usekla. Prsten upadl. Můj smích mě nepřešel, mé bílé zuby jen zářily, John se vyděšeně podíval a s velkou odporností vyslovil mé jméno. Já jsem mu stačila říct pouze větu.
" Ahoj Johne, sbohem Johne . "
Bodla jsem ho nožem do břicha, vyžívala jsem se v tom. Líbilo se mi to. Když jsem Johna odhodila v pravý čas přišla vyděšená Elena. Ach chudinka, každý se zajímá jen o ni. Ale teď jsem nařadě zase já. Elena se přikrčila rychle k Johnovi, ječela. Volala sanitku, mezitím co John na mě pořád debilně čuměl a vyděšeně vzlykal. Elena se otočila, a já zmizela. Blaže jsem si cestou z domu broukala, schovala jsem se do lesa poblíž domu. Sanitka přijela, přišel i Stefan. Ach je mnohem krásnější. Když Johna brali do nemocnice, Elena našla svého bratra jak vypil upíří krev, Stefan byl na nervy. Poslouchala jsem, můj sluch za těh pětset let je mnohem dokonalejší. Elena musela odjet s Johnem do nemocnice, Stefan hlídal Jeremyho. Když byl v domě úplně sám jen s Jeremym, nastala moje příležitost.

Otevřela jsem a Stefan byl hned dole. Objala jsem ho a nasávala jeho vůni. Chtěla jsem ho políbit, ale on mě okamžitě odhodil. Bouchla jsem se do stěny, trochu to bolelo. Chytla jsem ho pod krkem a řekla " Oklama jsem alespoň jedno! " Když Stefan zjistil, že jsem to já,jeho sladká Katherine, vypadal jako by mě chtěl zabít. Chodila jsem a různě kličkovala kolem něho, jeho tesáky vypadaly tak mladě. Temné žilky, které byly pod jeho očima vypadaly tak zle, ať se snažil mě neoblafnul. " Co tady sakra děláš? " zařval a jeho tesáky by mě nejradši zakously a roztrhaly na kusy, ale neměl šanci ani náhodou. " Taky Tě ráda vidím, brouku. " řekla jsem nadšeně, naopak od jeho reakce. Zaútočil na mě, ale já jsem s ním tak tolik hodila o zem, že normální člověk by to nepřežil. Vypadal na zemi tak k pomilování, ale věděla jsem, že za chvíli je tady Damon a Elena. Jejich první reakci na mě si chci nechat na trochu později. Postavila jsem se nad Stefana, šlápla mu botami na ruce a lehla si na jeho hruď. Jsem stokrát silnější než on a ty jeho veverky, na které chodí. Políbila jsem ho, aniž by se mohl bránit, měl tak sladké rty, prošla jsem
se po ruce a šla ke dveřím, otočila jsem se a on tam pořád ležel. Odcházela jsem a ze dveří jsem na něj zavolala " Jěště se uvidíme. "

Byla tma, Elena už musela být doma, zrovna mě určitě a zcela jasna řešili. V nemocnici už nikdo nebyl a já jsem věděla, že žvanilka Caroline měla nehodu, zjistila jsem si o ní vše. Taky vím, že jí Damon dal svou krev, a tak se rychle uzdravila, neměla jí tam ani pět hodin,
přišla jsem k ní do pokoje a její reakce byla taková jakou jsem si myslela.
"Eleno, je pozdě co tady děláš? " řekla nechápavě a přitom jsem jí viděla na očích jak je unavená.
"Špatně, moje jméno je Katherine, huso " usmála jsem se. " Vzkaž  Salvatorovým hra začala "

Odešla jsem i z nemocnice, měla jsem opravdu dobrý pocit. Vše mi vychází jěště musím udělat jednu věc, vytáhla jsem z kapsy telefon a vytočila Masonovo číslo a čekala než to zvedne.
"Masone? Není mi to líto, a nepřeji Ti upřímnou soustrast, ale tvůj brart je mrtev. Zbal si věci a okamžitě přijeď. Zítra Ti zavolám. " Nestačil ani odpověďět a klapla jsem mu telefon. Raduju se z úspěchů, jde mi to dobře, nebudu si kazit den jeho hloupými kecy. Nešla jsem do hotelu, šla jsem přes les a uviděla jsem dívku s klukem. " Mmm dvojítá večeře " řekla jsem. Přišla jsem k těm dvou, a do dívky se zakousla jako první, byla celkem dobrá, ale kluk byl lepší. Teprve teď jsem mohla vyrazit do hotelu. Kde jsem si objednala jahody s cukrem a šlehačkou, šampaňské a naložila se do horké a velké vany. Miluju tu kombinaci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 crazzy crazzy | 1. března 2011 v 15:57 | Reagovat

hezké :) bude pokračování ? ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz