FF: The Vampire Magazines: 10.kapitola (by Aranel)

17. prosince 2010 v 18:50 | Vampire Girl |  FF by Aranel
10.kapitola - To bude týden!

A je to v pytli. To je naposled, co Elena rozdávala karty. Rozdala mi samý dvojky a trojky. Ale pozor! Mám i jednu šestku!
"Mrkejte, jak se to dělá." Damon zavře z ruky a my jenom čumíme. Příště až si ze mě budou dělat srandu, že jsem srab, tak to prostě nechám být a nenechám se k ničemu překecat! Tahle sice nejsem srab, ale jsem v pěkným maléru, protože jestli se Damon zeptá na nějakou píkovinu, tak si zvolím úkol, kterej stejně bude hroznej, ale furt lepší, než mu odpovídat.
"Tak koho se zeptám," začne se culit a očima těká mezi mnou a Elenou. Proč vynechal Stefana? To se nechce dozvědět něco na svýho bratra?

"No, Stefana znám, Elenu docela taky, ale o tobě nic nevím," zastaví se pohledem na mě. Neříkala jsem to? Prosím, ať se mě zeptá na to, jak se mám. Nebo jakou mám ráda barvu. Elena se na mě soucitně dívá. Aspoň někdo. U Stefana se opory nedočkám. Ten si užívá tuto chvíli a asi je zvědavej na co se Damon zeptá. Musím přiznat, že i já jsem zvědavá, co zplodí za kravinu.
"Tak prvně něco lehčího....jsi pana?" Můj výraz musel stát za všechny prachy, protože se všichni začali smát. Prej lehčího, ha, ha.
"Jo," zavrčím přes zatnutý zuby. Teď se pro změnu všichni tvářili šokovaně. Bože, tak jsem to ještě nedělala, no a co?


"Ty, ty, ty jsi pana!" Damon vyskočí na nohy a pořád na mě ukazuje prstem.
"Nechceš zavolat do rádia a všem to oznámit?" Zarazím jeho poskakování. Nechápu proč ho to tak vzalo. Jemu to může být úplně jedno.
"To by stačilo, ne?" Díkybohu za Elenu. Damon, ač nerad, se zase posadil a nahodil ten svůj výraz "já sem prostě nejlepší a je mi všechno jedno".
"CO kdybychom si zahráli flašku. Bude víc legrace." To si dokážu živě představit.
"Co ty srábku, troufneš si?" začne provokovat Damon. Hlavně se nenechat vytočit.
"To jsem si mohl myslet! Jsi obyčejný srab!" Mít někde po ruce lopatu, tak ho s ledovým klidem umlátím.
"To se tak bojíš, že nemůžeš ani mluvit?"
"Na to, že si hraješ na někoho komu je všechno jedno a nemá žádný city, jsi nějak emotivní." Kde nechal tu svoji chladnou masku?
V pokoji? To těžko.
"Co bych pro tebe neudělal?"
"Zavřel hubu?"
"Tak si zahrajeme flašku, dlouho jsem ji nehrála," rozhodne Elena a jde do kuchyně.
"Nevěděl jsem, že jsi taková posera. Jenom srab utíká před problémy!"
"TAK JO!" Mě nikdo do srabů nadávat nebude! Zvládla jsem už horší věci, než je tahle bejkárna pro malý děti. I když jedno z dětí je Damon.
"Točím první!" Hej! Já jsem chtěla točit! A flaška se zastavila na Stefanovi!
" Kdo byl lepší v posteli já nebo Kathrine?" vypálí prudce Elena. Stefanovi málem vypadly očí z důlků. Asi nečekal, tak prudkej útok, ale to asi nikdo. Ta hra se mi začíná líbit.
"TY!" řekl Stefan bez váhání, ale Elena se tvářila nedůvěřivě. Že by problém v ráji? Já jsem si musela zakrýt pusu, aby mě nikdo neviděl, jak jsem vytlemená.
"Moc se nesměj!" zabručí mým směrem a roztočí flašku. Někdo by mu měl říct, že nemusí takovou silou. Jinak se bude točit do rána. A flaška se zastavila.....na Damonovi! Bože, já tu flašku miluju.
"Miluješ pořád Kathrine?" Ou, Stefan ví, kam zasáhnout. Dneska se s tím nikdo nepáře. Ještě, že nemám nic společnýho s Kathrine.
"Ne," odpoví v klidu. Jasně jde vidět, že Stefan ani Elena mu nevěří. A já? Já jsem o tom jejich " vztahu" sice slyšela, ale zas tak do toho zasvěcená nejsem. Damon roztočí flašku a u přitom na mě čumí. Jaké to zklamání, když se flaška zastaví na Stefanovi.
"Proč si řekl otci, že je Kathrine upír?!" Začnu se pomalu zvedat. Tohle by si měli vyřešit mezi sebou.
"Kam jdeš?" sykne na mě Elena. Očividně tady nechce zůstat sama.
"Jdu si udělat něco k jídlu." Z těch otázek mi nějak vyhládlo.
"Já jdu na záchod." Každá se vydáme jiným směrem a dva rozhádaný bratry jsme nechali v pokoji.
Když jsem se vrátila z kuchyně, tak v obýváku už byl klid a Elena těkala pohledem mezi Stefanem a Damonem. K večeři jsem si udělala špagety, s kterými jsem se později rozdělila s Elenou. Ne, že bych se rozdělila dobrovolně, ale Elena se na mě dívala těma svýma hladovýma kukadlama. A pak tu byl Stefan, který se na mě díval pohledem:
"Dej ji taky, nebo ti do pokoje nastěhuju Damona".
"Pokračujeme." Stefan roztočí flašku, která se zastaví na Eleně. Dneska mám štěstí.
"Cítíš pořád něco k Mattovi?" Připadám si, jako kdybych se dívala na nějakou telenovelu v přímým přenosu.
"Jenom kamarádství," ujistí ho Elena. Elena roztočí flašku, která se zastaví na...MNĚ!
"Kdo se ti líbí víc Stefan nebo Damon?" Áaaa to je podraz! A já kráva ji dala špagety! Napětí v místnosti by se dalo krájet. Samozřejmě, že vím o co Eleně šlo. Jenom se snaží zjistit, jestli nejedu po jejím příteli.
"Myslíš fyzicky?" Elena přikývne a se zatajeným dechem mě pozoruje. Chvilku přemýšlím nad tím, že bych si zvolila úkol, ale to by si potom Elena myslela, že jedu po Stefanovi. Vím, že svých slov budu později litovat...
"Damon." Elena si oddychla, Stefan se jenom blbě tlemil a Damon na mě mrknul. Závěr? Měla jsem si zvolit úkol. Rychle roztočím flašku, než někdo utrousí nějakou blbou poznámku. Elena! Prvně jsem se jí chtěla zeptat, co jí nejvíc vadí na Stefanovi, ale nechci vyvolávat konflikty, jako Damon.
"Co si myslíš o Kathrine?" Přiznávám se, zvědavost mi nedala.
"Že je to bezcitná mrcha, která si nezaslouží žít! Nejradši bych ji vlastnoručně zabila!" Elena zlostně roztočí flašku, asi si představuje, že je to Kathrinin krk. Ups, zase já.
"Kde máš rodiče?" Tahle otázka mě zarazila. Jak ji napadlo zeptat se zrovna na tohle. Má příležitost ze mě vymámit kteroukoliv kravinu, ale ona se zeptá na rodiče.
"Proč se ptáš zrovna na tohle?" zamračím se. Změna tématu se mi vůbec nelíbí.
"Jestli se nepletu, tak ti je sedmnáct, tím pádem jsi ještě pod zákonem a potřebuješ zákonného zástupce." Měla by přestat chodit na občanku, ty informace ji lezou na mozek.
"Moji rodiče už několik let odpočívají na hřbitově. Teda myslím, že na hřbitově. Na pohřbu jsem nebyla, takže nemám tušení," pokrčím ledabyle rameny. Upřímně? Je mi to jedno.
"Ou, to je mí líto," začne se omlouvat Elena.
"Nemusí."
"A jak umřeli?" vloží se do toho i Stefan.
"To je další otázka, takže máš smůlu." Vypláznu na něj jazyk. Roztočím flašku, která se zastaví na Damonovi.
"Kde mám moje starý věci?!" vybafnu bez přemýšlení. Měla jsem tam svoje oblíbený kalhoty a mikinu!
"Nevím, podle toho kam je odnesla voda," ušklíbne se. COŽE? On moje krásný oblečení vyhodil do řeky?
Pusťte mě na něj! Damon se smíchem roztočí flašku, která ukáže na Elenu. Ou, ta to schytá.
"Připadám ti sexy?" Bez komentáře.
"Ne!" Začala jsem se šíleně smát. Kdyby jste viděli ten jeho výraz, když mu to řekla! Chudák, asi to nemůže přenýst přes to svoje velký ego! Elena se rozzáří, jako vánoční stromeček, když flaška ukáže ZASE na mě.
"Z tónu tvýho hlasu mi došlo, že jsi rodiče neměla ráda, proč?" To šlo, tak poznat?
"Úkol," řeknu sebevědomě. Nikdo ze mě nedostane nic o mých "milujících" rodičích. Elena se zamračila, asi čekala, že jí to všechno hnedka vyklopím.
"Dobře," ďábelsky se usměje," do pátku budeš poslouchat Damona. Budeš něco, jako jeho sluha." Musím špatně slyšet, protože TOHLE není možný.
"Cože?" zeptám se trochu hystericky.
"Dobře jsi slyšela. Ale ještě pořád můžeš změnit svoje rozhodnutí."
"Vždyť je teprve pondělí!" přehlídnu její poznámku a podívám se na Damona, který se tváří, jako bůh pomsty.
"Jo, já vím."
"Bože, to bude týden," složím hlavu do dlaní.
"To musela být fakt síla, když nám to nechceš říct ani za těchto podmínek," řekne potichu Stefan.
"Nemáš tušení."
"Jsem unavená jdu si lehnout."
"Cože? Teďka, když mám točit?" Elena jenom vesele pokrčí rameny a jde do Stefanova pokoje. To tu bude zase přes noc?
"Hej, Stefane!" Křiknu na něj, když jde po schodech za Elenou.
"No?"
"Víš, že upíři nemůžou mít děti?" Stefan i Elena se zastaví na schodech a zmateně se na mě dívají.
"Jo, proč?"
"Já jen jestli to víš, abyste se nesnažili zbytečně."
Stefan se trochu usmál, ale Elena zrudla. S dobrým pocitem jsem odtančila do kuchyně. Že by jsem trefila do černýho...Stefane, ty kanče!
"Darren, dones mi skleničku něčeho silnějšího." zakřičí Damon z obýváku. A to jsem si myslela, že mi dá dneska pokoj.
"No, jo furt!"
"Jakpak to mluvíš se svým pánem?" Leknutím nadskočím. Damon mi stál hnedka za zády. " Od teď mě budeš oslovovat pane Salvatore."
"Samozřejmě pana Salvatore," přistoupím na jeho hru a donesu, co si " pán" přál.
"Děkuji," odpoví elegantně a odkráčí. Rozený aristokrat.

Unaveně se svalím na postel. Damon mě ještě několikrát poslal pro skleničku a potom mě se slovy: "Můžeš jít" poslal do postele. Jestli to takhle bude probíhat celý týden, tak se půjdu oběsit.
"DARREN!" Damon rozrazí dveře do mýho pokoje. Zajímalo by mě o zase chce.
"Co je?!...pane Salvatore," dodám když si všimnu jeho ukřivděnýho výrazu.
"Po krátké koupeli jsem usoudil, že bys mě měla uložit." Vyjeveně na něj zůstanu čumět. Jak uložit? Jediný co jsem ochotna udělat je, složit ho na zem. Jenomže Damon nečeká na moji odpověď a jde do svýho pokoje. Po chvilce váhání jdu za ním. Nebudu ráno poslouchat ty jeho kecy. Když dojdu do pokoje, tak už leží na posteli. Na sobě má jenom volnější, černý kraťasy- asi jeho pyžamo. Pohledem mi naznačí ať ho přikryju peřinou, která se válí na zemi. Takže to jsem vstávala z postele jenom kvůli tomu, že se pánovi nechtělo zvedat peřinu? Já ho v sobotu zabiju! Poslušně zvednu peřinu a hodím ji na něj. Dám si ruce v bok a nasupeně na něj zírám.
"Čekám," ušklíbne se. Z jeho pohledu jsem pochopila, že čeká až ho pořádně " zabublám" do peřinky. Vzala jsem peřinu a začala ho přikrývat. Když už jsem byla v tom, tak jsem mu přikryla i hlavu a u toho si představovala, jak ho škrtím.
"Poslední věc a můžeš jít."
"To už jsem někde slyšela."
"Neboj, je to rychlý úkol. Stačí mi malá pusa na dobrou noc, potom budu líp spát."
"Jestli tě trápí špatný spánek, tak tě přetáhnu pánví a bude po problému." Naštvaně prásknu dveřmi a jdu spát, nebo zítra ráno nevstanu.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 DenisQa DenisQa | 18. prosince 2010 v 17:34 | Reagovat

o muj boze!!! ted musis urychlene napsat další díl!!!

2 TEDDY-GIRL...AFF* TEDDY-GIRL...AFF* | Web | 18. prosince 2010 v 18:41 | Reagovat

Super!!

3 Angie Angie | E-mail | Web | 30. prosince 2010 v 3:34 | Reagovat

Jééé. Tak tohle mě začalo bavit. Přečetla jsem jen tehle díl, ale jdu si to vzít pěkně po dílu od začátku. :-)

4 Angie Angie | E-mail | Web | 30. prosince 2010 v 4:41 | Reagovat

Tak dočetla jsem všechny díly a můžu říct, že se skvěle u toho bavím. Nechápu kam na to chodíš :D. Nemůžu se dočkat dalších dílů. :-)

5 bea bea | 2. ledna 2011 v 17:25 | Reagovat

som strasne zvedava ako to bude pokracovat

6 Elena Elena | 3. ledna 2011 v 15:48 | Reagovat

kedy napises dalsiu kapitolu???????

7 NJK.Girl NJK.Girl | 13. dubna 2011 v 15:37 | Reagovat

S dobrým pocitem jsem odtančila do kuchyně. Že by jsem trefila do černýho...Stefane, ty kanče! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz