Daniel Gillies: "Elena is too much of a miracle for Elijah to stay away"

12. května 2011 v 19:57 | Vampire Girl |  News | Interviews
PopWrap: Co si myslíte o Elijahovu rozhodnutí všechny zradit a zachránit Klause?
Daniel Gillies: To místo, kde se nachází zbytek jeho rodiny je něco, za čím se hnal celá staletí, takže to bylo jedno z nejtěžších rozhodnutí, které kdy musel udělat. Myslím, že to bylo úžasné vyvrcholení jeho příběhu.

PW: Jako pro herce musí být milé vědět, že je tu teď více do Elijahova příběhu.
Daniel: Myslím, že dveře za Původními upíry jen tak nezavřou - ale tady člověk nikdy neví. Bude vzrušující vidět, kudy se vydají. Já o Klausovi nic nevím.

PW: Takže si myslíte, že by mohl lhát?
Daniel: Ou ano. Myslím, že s ním musíme být velmi opatrní. Klaus lovil Elijaha a jeho rodinu po staletí - není na něm nic, čemu by se dalo věřit.

PW: Fanoušci jsou zvědaví, jestli Elijah a Klaus budou faktor ve finále.
Daniel: Ano, budeme. Jen řeknu, že v této poslední epizodě byl takový oheň a síra a apokalyptická energie. Slyšel jsem hodně lidí mluvit o tom, že věci budou tento týden končit, protože ta velká věc už je u konce, ale tak to není. To byl jen začátek.

PW: Zdá se, že Elijah a Elena mají neobvyklé pouto - skončilo to teď, když ji zradil?
Daniel: No, Bůh ví, že ona mu udělala věci, které on nechtěl, ale Elijah pokračoval v tom, že se k Eleně vrátil, i když mu vrazila dýku do "zad" (do srdce). Tihle dva mají zajímavé spojení. Elena i Elijah se vyrovnávají se svou lidskostí - a jeden z nich s ní po tisíce let zápasil, protože má hluboký cit pro soucit a to i přes jeho vražedné schopnosti. Myslím, že Elena je velmi naivní, ale mimořádně pozemská na svůj věk. Myslím, že to je jeden z důvodů, proč je to k sobě přitahuje.


PW: Takže si myslíte, že v jejich vztahu by mohlo být něco víc?
Daniel: Tady není žádných pochyb, že je Elenou okouzlet, ale není to tak jednoduché jako potřeba s ní být - jen si myslím, že on je jí více okouzlen jako studium potenciálu toho, jaký člověk může být. Myslím si, že pokud Elijah přežije finále a opustí Mystic Falls, nebude schopen držet se dál, protože ona je pro něj až moc velký zázrak. Je v ní něco, co je také v něm - nemyslím to v nějakém groteskním smyslu a vhazovat to do romantického kontextu, ale on spolu sdílení duševní ctnost a pro něj bude velmi těžké se nevrátit.

PW: Zní to, jakoby bratři Salvatoři v příštím roce mohli mít dalšího upíra, který bude soutěžit o Eleninu pozornost.
Daniel: Nemyslím si, že by od ní potřebovat tolik jako Salvatoři - jen si myslím, že by se na ni dokázal celou věčnost dívat. Dívá se na ni skoro jako na květinu nebo na krásu vodní hladiny. Tohle je spíše doména Julie Plec a Kevina Williamsona, než moje - oni jsou jediní, kdo ví, jestli jsou v Elijahovi nějaké romantické pocity, za které je Elena zodpovědná, ale myslím si, že si užívá toho, čím se díky ní stal, i přes veškeré nebezpečí, které mu to přineslo.

• Kopírujte jen s naším zdrojem •

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Twilightačka♀ - affifales Twilightačka♀ - affifales | Web | 13. května 2011 v 14:52 | Reagovat

já simyslím, že mu to Klaus jen nakecal protože věděl že ho tím dostane a taky že má nakahánku :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz