Comic Con 2011 Vampire Diaries Panel Clip 1 [CZ překlad]

24. července 2011 v 20:50 | Vampire Girl |  Together
Letošního Comic Conu v San Diegu se jako tváře The Vampire Diaries ukázali Kevin Williamson, Julie Plec, Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley a Joseph Morgan.

Ian byl dotázán, jestli se Damon rozhodne vyhledat svého bratra, nebo si nechá Elenu pro sebe, na čež odpověděl, že měl rozhovor s Kevinem Williasom o tom, že pro Damona teď není nejšťastnější, jak se jeho život vyvinul.

"Dvě série se snažil, aby jeho bratr dělal to, co chtěl, čím chtěl, aby byl. Jen jíst a zničit všechno, co se jim dostane do cesty. Teď to dělá, ale s někým, koho Damon nesnáší, který se ho vlastně pokusil zabít. Teď je Damon v Mystic Falls s dívkou, kterou miluje, ale nemůže ji mít."


Ian přenechal tento dotaz i Kevinovi, podle kterého je Damon ten typ hrdiny, který udělá krok dopředu a tři kroky zpět. "Jeho přirozeností je zabíjet lidi, ale on má Elenu, která stojí po jeho boku a říká mu, že to není správné."


Další na řadu přišel Paul Wesley, který včera, tedy v den panelu, oslavoval své 29. narozeniny [Všechno nejlepší]. Sám Paul, ale nemá narozeniny moc v lásce. V jeho odpovědi na otázku, do jak temných míst se ve 3.sérii se Stefanem dostaneme, padla informace, že ve flashbacích uvídíme, jaký Stefan ve skutečnosti byl - rozparovač.

Nina dostala otázku, co je větší zábava - Elena nebo Katherine. "Na tohle se mě ptají všichni," odpověděla. "Snažím se z obou dostat to nejlepší. Má příležitost hrát tu zlou holku a pak tu dobrou. Hrát ve flasbacích, kousat lidi a mít scény s ním [Joseph] a s ním [Ian] a s ním [Paul] a s oběma [Katherine a Elena] je to zábava. Obě jsou úžasné. A obě je jednoho dne zabijí, protože je to těžká práce, ale je to super."

A další otázku, který byla rovněž položena Nině, o tom, jak je rozlišuje, odpověděl Ian, "Je šílenou mrchou jeden den a sladkou dívkou druhý."

Pak padl dotaz, kam se na konci série poděla Katherine. No, každý měl jiný názor. Podle Iana je v Karibiku, podle Niny v Austrálii, a podle Julie je na Hawai. Ian navrhl, že by nějakou epizodu na takových místech mohli natáčet, protože teď se točí v Atlantě a když Kevin řekne, že bude noční venkovní scéna v únoru, tak nikdo není moc nadšený.

Nakonec se dostali ke Candici, na kterou byl dotaz, jak si užívá přeměnu Caroline. "Je to zábava. Pamatuju si, jak jsem přišla za Kevinem a Julie a ti byli jako, Kopneš vlkodlaka do břicha a pak půjdeš napadnou dva policajty a pak řekneš - Ahoj mami, je super hrát silnou mladou ženu."

Na otázku ohledně Caroline a Tylera odpověděl Ian, "Štěňátka? Upíří štěňátko?"
A co Matt? "Jo, o čem to lidi mluvíte? On jí dal kopačky!" řve Cancice se smíchem.

A poslední slova musí mít Ian, "Jsem šílený?" A z publika se ozvalo, "Ne, jsi sexy!"
"To je velmi špatné pro moje ego, baby, děkuji!"

• Kopírujte jen s tímto zdrojem •

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz