FF: Myšlenky démona: 1.kapitola (by Bullet Nicolet)

10. srpna 2011 v 12:47 | Vampire Girl |  FF by Bullet Nicolet
Myšlenky démona

Každá bytost (lidská či nelidská) má své city. Někdy jsou však ukryté hluboko pod povrchem, na první pohled neviditelné. Když srdce tíží smutek, je lepší se ze svých pocitů vypsat na papír, než to dusit v sobě. Možná vás to překvapí, ale i Damon Salvatore si píše svůj deník. Je bezpešně schovaný a nikdo cizí by ho neměl číst - pro vlastní dobro.

***

První zápis je ze dne, kdy se po letech vrátil zpět do Mystic Falls. Nebylo to jeho rodné město, ale vyrůstal tu, dospíval a žil. Táhly ho sem vzpomínky. Asi doufal, že by se mohla vrátit minulost, nebo alespoň opakovat historie...


Nezamířil rovnou do sídla, chtěl se nejdřív porozlédnout po okolí. Nenápadně pozoroval místní obyvatele, aby poznal co mají rádi a co se jim nelíbí. Potom se mu podaří lépe zapadnout do společnosti, až vyjde mezi lidi ve své pravé podobě. Právě teď měl na sobě havraní háv.
,,Nic se tu nezměnilo, je to tady pořád stejná nuda." postěžoval si a už-už se chystal opět odejít. Nebo spíš odletět. Když v tom zahlédl na hřbitově dívku, kvůli které stálo za to zůstat... ještě chvíli.

Nevěřil jsem vlastním očím, ta podoba! Tak stejná a přesto jiná. Svou tváří, vlasy a postavou mi připomínala mou bývalou lásku. Není tedy divu, že jsem se na první pohled zamiloval i do ní. Přitahoval mě nejen její vzhled, rád bych poznal také její duši. Chtěl jsem na ni promluvit, ale ozvalo se jen skřehotavé ,,Krá krá!" Lekla se, otočila ke mě zády a utekla pryč. Musím ji zase vidět, dozvědět se její jméno, kde bydlí, jestli je zadaná nebo volná... Jenže kde ji hledat? Co když se mi navždy ztratí? Proto jsem za ní rychle vyrazil - nebyla sice daleko, ale ani nebyla sama...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LidkaH LidkaH | 10. ledna 2012 v 19:00 | Reagovat

Velice zajimavy napad - Damonuv denik, jeste jsem se s tim nesetkala, takze mam dotaz bude pokracko? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz