FF: Touha po pomstě (by Sueasan)

10. srpna 2011 v 12:53 | Vampire Girl |  FF: Jednorázovky
Touha po pomstě

Probudila jsem se do dalšího dešťového a zamračeného dne v Mystic Falls. Nemělo cenu se tím počasím zbytečně zabývat, protože na podzim to tu bývá pokaždé stejné. Zabořila jsem hlavu zpátky do polštářů a pořádně se protáhla, přičemž jsem se zabořila ještě hloub do postele. Nikdy jsem nepochopila, proč musí mít Stefan tak obrovskou postel. Vždyť já se v ní pomalu ztrácím, ale na druhou stranu je velmi pohodlná, to je fakt. Pomalu jsem vstala a takových dobrých deset minut celou postel zastélala a když už byla konečně krásně uhlazená, ve dveřích se objevil Damon a chramstnul si to přímo na pracně ustlanou postel.

"Dobré ránko Eleno." Nasadil svůj typický, já jsem bůh úšklebek a dál si vegetil v klídku na posteli. Ten dokáže člověka vytočit do úplné nepříčetnosti, ale já už jsem si prostě zvykla. Už jsem zvládala setřít ho s plnou nonšalancí, sice ne vždy, ale občas ano. Přeci jen je to muž a já jsem žena a to nevyvrátí nikdo. Nasadila jsem široký úsměv.


" Dovolíš? "
" Oh, jistě, pardon. Můžeš to ustlat znovu, ta spodní deka... Tlačila mě do zad."
" Vypadni!" zařvala jsem. No fajn, tentokrát jsem to s tou nonšalancí moc nezvládla, ale kdo by s ním měl pořád trpělivost? Damon pobaveně odešel. Dosáhl svého zmetek, to mu nedaruju.
Za dalších několik minut jsem postel dokonale uhladila, posadila jsem se do křesla a přemýšlela, jak to Damonovi vrátím. Přeci jen, on je upír a všechno, co já pracně vymýšlím, on prokoukne okamžitě. Jediné co proti němu mám, jsou ženské zbraně. Jak jsem řekla, on je muž a já jsem žena. Ale ty jsem na ně vytahovat nechtěla, už kvůli Stefanovi. Ten sice není doma, vrátí se až za několik dní, ale stejně. Moje věrné já si to nedovolovalo udělat.
Přemýšlela jsem ještě asi tak půl hodiny, ale stejně jsem dospěla k názoru, že mám pouze ženské zbraně. To muži zaručeně neprokouknou, tak doufám, že ani upíří muž to neodhalí. Stefan bude muset pro jednou odpustit. Páni, tak teď přemýšlím jako totální mrcha. Stefan bude muset odpustit. Být v jedné domácnosti s Damonem mi opravdu neprospívá. Potřepala jsem hlavou, moje mysl si se mnou opravdu hraje. Ale to mám nechat Damona pořád vyhrávat? Jen tak to nenechám, to teda ne. Rezolutně jsem vstala z křesla a začala prohrabávat svůj šatník. Nakonec jsem vyložila černé minišortky a tmavě modré tričko s velmi hlubokým výstřihem. Chvíli jsem na tyhle kousky jenom zírala. Gilbertová, co to vyvádíš? Na povrch se drala ta stará známá Elena, která by tohle neudělala ani za nic, ale touha po pomstě nakonec zvítězila. Nejdříve jsem se nasoukala do šortek a navrch nasunula tričko, potom následoval pohled do zrcadla.
Páni, tak tyhle minišortky vypadaly jako ULTRA minišortky, vždyť by se pomalu daly nazvat kalhotkami! A ten výstřih mi taky nedělal dvakrát dobře, celkově jsem si připadala jako otevřená a zábran zbavená žena. Cha! Tak mu to aspoň pěkně nandáš! Ozvalo se mé pomstychtivé já. Nepoznávám se, normálně bych se po tomhle pohledu do zrcadla převlékla, ale místo toho jsem si své dlouhé vlasy vyčesala do copu, abych navíc provokovala svým holým krkem. Chvíli mě zamrazilo, při představě, co by mi Damon mohl udělat. Ale už nevěřím tomu, že by mi ublížil. Teď spíš věřím tomu, že ho tím opravdu dokážu vyprovokovat jako normálního muže.
Hluboký nádech a výdech. A jdeme na to Eleno! Vyšla jsem ze Stefanova pokoje a mířila po schodech rovnou do obýváku. Damon ležel na gauči a četl nějakou knihu.
" Už jsem myslel, že zeshora dneska nesejdeš." Prohodil, ale pořád začteně koukal do knihy.
" Hm." Přitakala jsem a sedla si na kraj pohovky, na které Damon ležel. Přesněji řečeno, tam, kde měl Damon nohy, dokud jsem mu je nesrazila dolů.
" Hej!"
" No co je, snad můžu taky sedět ne?" Hned jak jsem dosedla, jsem měla pocit, že hloub se do výstřihu ani dívat nedá. Bylo mi divně. Damon odložil knihu na stůl a konečně na mě upřel svůj pohled. Sledovala jsem jeho reakci, jako první měl ve tváři šok. Potom mě přejížděl očima zeshora dolů jako by mě rentgenoval, po chvíli jsem z toho začala být nervózní.
" Děje se něco?" dělala jsem jakože nic a do ruky vzala časopis, přičemž jsem hodila svým copem a nohy pěkně natáhla na stůl. Uvidíme, kolik vydrží.
" To je ti tak…" zarazil se.
" Tak co?" upřeně jsem se mu zadívala do očí. Chvíli jsem se já sama přemlouvala, abych se příliš neztratila v těch jeho, ale nakonec jsem to zvládla. Myslím, že poměrně dobře.
" Teplo?" řekl a zůstal ve střehu. Pozorně vyčkával mojí odpověď.
" No, očividně ne tak, jako tobě." Přejela jsem ho celého pohledem. Fakt, že v černé košili a v tmavě modrých riflích je sexy, jsem nikdy nepopírala. Jemu očividně hned došlo, o čem mluvím. Aby taky ne. Uchichtla jsem se a v momentě seděl Damon asi tak pět centimetrů ode mě. Jeho ústa mi šeptala do ucha.
" Co je tohle za hru Eleno?"
V hlavě mi začal signalizovat červený alarm. Přesně tohohle jsem se bála. Hlavou se mi začaly honit různé myšlenky, které nešly zastavit. Protože.. Byl tak blízko. Stop! Tohle zvládneš! Sebrala jsem se.
" Hru?"
" Ale no tak. Tohle oblečení." Přejel prstem po tričku a šortkách.( a moc dobře věděl, proč to udělal, stálo mě hodně úsilí, abych se neotřepala) " By sis normálně nikdy nevzala." Zašeptal mnohem tišeji. Chtěla jsem se začít bránit, ale zamrazilo mě. Jeho hebké rty se jemně dotýkaly mého ušního lalůčku. Popadl mě naprosto nepopsatelný pocit, nevěděla jsem, co mám udělat.
" Myslela sis, že mě dostaneš že?" vydechl a jeho ruka lehce spočinula na mém krku. Musel cítit, jak se moje srdce může zbláznit, když přejížděl přes krční tepnu. Proto ten nepatrný úsměv.
" Ale.." přemístil ruku na vnitřní stranu mého stehna. Projela mnou vlna silné touhy, celá jsem se otřásla "Teď si to ty, kdo soupeří s neovladatelnou vlnou vzrušení." Zavřela jsem oči a snažila se plně soustředit, abych mu nepodlehla. Ale šlo to velmi těžce, obzvlášť když jeho druhá ruka pevně obemkla můj pas. Rychle si mě přitáhl blíž k sobě, až si mě posadil na klín. Ruce nechal volně položené na mých stehnech. Opatrně jsem otevřela oči. Můj dech byl zrychlený, moje srdce létalo.
" A co bude teď?" zašeptal a pohledem přímo probodával moje oči. Zahleděla jsem se na něj úplně stejně. Až teď jsem viděla, že v jeho očích je úplně stejná touha, jako v mých. Že jeho dech je zrychlený, i když dýchat vlastně ani nemusí. V jeho očích byly viditelné jiskřičky. Teď je ten správný čas.
"Teď pane Salvatore." Oběma rukama jsem přejela po jeho hrudi a viděla jeho nevěřícný pohled. Tváří jsem se k němu přiblížila na pár milimetrů. Hypnotizoval moje rty a řekla bych, že si byl téměř jist, že ho políbím. Prsty jsem přejela po jeho tváři a rty přemístila k jeho uchu. " Vám oznamuji, že jsem vás dostala." Špitla jsem a rychle seskočila z jeho klína. I když mě opravdu stálo hodně úsilí, aby nedostal on mě, tenhle pohled za to stál. Naprosto šokovaný Damon seděl na gauči a já s triumfálním pocitem rychle vyběhla schody nahoru.

Namířila jsem si to přímo do sprchy. Pustila jsem studenou vodu proudem, abych smyla všechny známky touhy. Šlo to velmi dobře, dokud mě nevyděsil dotek na zádech. Otočila jsem se a za mnou stál Damon. Nahý Damon.
" Co tu děláš? Okamžitě padej ven!" křičela jsem, ale on moje slova ignoroval. Rukama mě znovu pevně obejmul kolem pasu.
" Damone!" snažila jsem se vymknout se mu, ale nemělo to cenu. Neměla jsem sílu.. Ale co víc, nechtěla jsem.
" Konec her Eleno. Nikdy jsem po nikom netoužil tak jako po tobě." Moje srdce se začalo vznášet. Damon mi odhrnul vlasy z krku a lehce mě na něj políbil. "Šílím z tebe Gilbertová."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dani dani | Web | 10. srpna 2011 v 13:32 | Reagovat

prosím pokracuj je tp super

2 Dani Dani | 10. srpna 2011 v 13:34 | Reagovat

Woooww, dobrééé :)) líbí se mi to , není to ani romanický a ani erotický, je t váášnivýý :PP

3 Domi Domi | 10. srpna 2011 v 23:38 | Reagovat

je to úplne úžasné, dokonalé :)

4 Nexis Nexis | 22. srpna 2011 v 11:23 | Reagovat

tak to byla bomba rychle další!! :D

5 hplovehp hplovehp | Web | 14. dubna 2012 v 17:50 | Reagovat

Šílím z tebe, Gilbertová! Tahle věta se mi líbila nejvíc! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz