Daniel Gillies: "Elijah Taking Elena Hostage Was The Ultimate Disgrace"

24. února 2012 v 15:38 | Vampire Girl |  News | Interviews
Když jsme se ve 2.sérii poprvé setkali s Elijahem, neměl se zdržet dlouho. Po více než jednom roku se ale jeho postava stala jednou z nejoblíbenějších v celé historii seriálu.

"Na začátku jsem byl velmi starý upír, který měl žít jenom kolem 2 dílů," vysvětlil Daniel Gillies pro TVGuide.com. "Nevěděli, že se ze mě stane bratr, byl jsem [jen] nohsled." Ale Elijah se přeměnil z někoho, kdo byl děsivě mocný ve svém poznání a dovednostech, na stále mocného upíra, ale s výrazným morálním dosahem a soucitem k Eleně, kterou Gillies nazývá bojovnicí.

Fanoušci Původní upíry milují, i když jsou hrozbou pro bratry Salvatory a mnohé další. Gillies má vlastní teorii. "Když Elijah ukáže svou tvář víte, že věci se stanou," říká.

I když se Elijah pyšní s tím, že není vázán impulzivním vztekem jeho jeho bratr Klaus, Gillies říká, že jeho jednání vůči Eleně v poslední epizodě bylo tak děsivé, že to bylo důvodem, proč město na konci opustil.


"Elena se přiblížila nebezpečí a přiblížila se mu více, než kdy očekával a v tom je potupa," říká Gillies. "Dokáže být zlomyslný a strategický, ale nikdy není lehkomyslný a tohle byl jeden z mála okamžiků v seriálu, kdy takový byl, aby získal, co potřeboval. Samozřejmě, šlo o jeho život a o život jeho rodiny, ale dostat Elenu do pozice rukojmí bylo pravděpodobně něco, co by změnil, kdyby mohl nebo by se alespoň ujistil, že nebyla v bezprostředním nebezpečí."

Navzdory Elijahovy nadcházející nepřítomnosti (doufáme, že dočasné), Gillies má několik nápadů ohledně toho, s kým by chtěl v budoucnu pracovat.

"Vážně si užívám scény s Ianem Somerhalderem. Je na nich něco zábavného - oni spolu jsou takový podivný pár," říká Gillies. "Elijah je ten sadistický, tichý a klidný a Damon je ten svárlivý a prudký upír. Samozřejmě, kdybych se mohl spojit s kýmkoli, myslím si, že kdyby Klaus a Elijah mohli vyřešit své problémy, svět by byl jejich."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz