GILBERT FAMILY

11. února 2012 v 15:11 | Vampire Girl
Rodina Gilbertů je hlavní rodiny ve Vampire Diaries. Je jednou z rodin Zakladatelů. Zdá se být docela bohatou rodinou, vlastnící dům, malou budovu (Graysonova ordinace) a domek u jezera.

ČLENOVÉ RODINY:
Johnathan Gilbert; žil v Mystic Fall v roce 1864 a byl členem Rady zakladatelů. Johnathan psal příběhy svého života ve svých denících, včetně té o existenci upírů. Jeho potomek Jeremy Gilbert, Elenin bratr (který je ve skutečnosti její bratranec), použil tento deník, aby napsal práci do dějepisu, a nakonec díky tomu i začal věřit v upíry. Jeho potomci, John Gilbert a Elena Gilbertová deníky také četli.

Samantha Gilberová; je 25 letá dívka, je chytrá a krásná bruneta. Je jednou ze členů Zakladatelských rodin a objeví se v retrospektivách.


Grayson Gilbert; byl Jeremyho biologickým otcem a Eleniným bilogickým strýcem. Byl to doktor, který pomohl Isobele přivést na svět Elenu. Zemřel při autonehodě 23. května 2009.

Miranda Gilbertová; byla Jeremyho biologická matka a Elenina teta. Zemřela při autonehodě spolu se svým manželem, Graysonem Gilbertem, 23. května 2009. Byla starší sestrou Jenny Sommersové a obyvatelkou Mystic Falls, Virginia. Byla manželkou doktora Graysona Gilberta, který asistoval při Isobeliném porodu Eleny, která ji poté opustila a oni se rozhodli Elenu vychovat jako vlastní.

John Gilbert; byl Elenin biologický otec a Jeremyho strýc. Ve svých mladých letech se John dozvěděl o upírech od svého staršího bratra, Graysona. Poté se setkal s Isobel Flemmingovou a zamilovat se do ní. Jednoho dne mu Isobel řekla, že je těhotná a John ji vzal za svým bratrem a tam porodila svou dceru Elenu. Isobel ji opustila a Grayson a Miranda se jí ujali, nevědíc o tom, že John je její biologický otec.

Elena Gilbert; je 18 letá dívka, která žije v městečku Mystic Falls, Virginia, spolu s Alarickem Saltzmanem a jejím mladším adoptivním bratrem a biologickým bratrancem, Jeremym. Elena byla adoptována Graysonem a Mirandou Gilbertovými. Její teta Jenna, která byla jejich opatrovníkem, byla zabila Klausem. Eleniným biologickým otcem je John Gilbert, Graysonův mladší bratr, a její biologickou matkou je Isobel Saltzman, bývalá manželka Alaricka Saltzmana. Grayson Gilbert, který byl jejím adoptivním otcem, je ve skutečnosti jejím strýcem. Jeremy Gilbert je jejím biologickým bratrancem. Stejně jako zbytek rodiny, je i Elena potomkem Johnatana Gilberta. Chodí do střední školy v Mystic Falls, kde je bývalou roztleskávačkou a jednou z nejpopulárnějších dívek na celé škole. Elena se chce stát spisovatelkou a píše si deník, ve kterém je všechno, co se jí stalo.

Jeremy Gilbert; je bilogickým synem Graysona a Mirandy a Eleniným adoptivním bratram. Jeremy je také Johnův biologický synovec a Elenin biologický bratranec. Jeremy je Jennin biologický synovec. Stejně jako zbytek rodiny, je i Jeremy potomkem Johnatana Gilberta. Žije s Elenou a Alarickem v Mystic Falls.

PŘÍBUZNÍ
Isobel Saltzman; byla Eleninou biologickou matkou. Byla manželkou Alaricka Saltzmana. Je to člověk přeměněný Damonem v upíra. Bylo řečeno, že Isobel porodila Elena když jí bylo 16 let a že jí Gilbertovi pomohli. Když odešla, rozhodli se ji vychovat jako vlastní. Bylo odhaleno, že John Gilbert, její bývalý milenec, je Eleniným biologickým otcem. Později se sama zabije (protože bylo ovlivněna Klausem), když si ztrhne z krku náhrdelním s Lapiz Lazuli a zhoří na slunci.

Jenna Sommers; byla Mirandinou mladší sestrou a opatrovníkem Eleny a Jeremyho. Byla švagrovou Graysona a Johna Gilberta. Byla Jeremyho biologickou tetou a Eleninou adoptivní. Až nedávno se dozvěděla o upírech a byla použita a zabita jako upír při obětování za účelem zlomení Klausovy kletby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blaira-GGF • affifales Blaira-GGF • affifales | Web | 12. února 2012 v 18:11 | Reagovat

tak tohle jsem ještě nečetla, ale moc mě to zaujalo :D

2 Vivi Vivi | Web | 16. února 2012 v 16:41 | Reagovat

nejvvíc mi chybí Jeremy a Jenna :/

3 čekuj TEAM čekuj TEAM | E-mail | Web | 21. února 2012 v 11:28 | Reagovat

Čauté, máte super web!! My zakladáme nový blog o TVD, nepomohli by ste nám ho trochu rozšíriť? Za to môžeme urobiť na našej stránku reklamu vám. Ak máte záujem, ozvyte sa nám na e-mail. Ďakujeme! :-)

4 supersik supersik | 20. července 2012 v 19:40 | Reagovat

mam moc rada:bonie jennu elenu damona stefana kathrine jeremmiho a caroline.
jsou moc dobri mam je nejradsi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz