FF by Aslien

FF: Katherine´s obsession: 2.kapitola (by Aslien)

7. prosince 2010 v 19:15 | Vampire Girl
2. KAPITOLA - NÁVRAT

Na letišti jsem si na poslední chvíli změnila let. Letěla jsem na Floridu.
Rozhodla jsem se trochu opálit, svou pokožku trochu dočokoládovět.
Můj zdroj z Mystic Falls věděl o vlkodlačím prokletí rodiny Lockwodů,
řekl mi o černé ovci rodině Masonovi, který právě žije na Floridě ve městě kam mám namířeno. K mému plánu potřebuju vlkodlaka.

Poznala jsem Masona. Milovali jsme se. Jeden moc hodný muž se pro mě objetoval, no spíše jsem ho ovládla mým kouzlem a nechala ho ať Masona vyprovokuje. Mason se proměnil ve vlkodlaka a člověka zabil. Ten člověk mě ale opravdu nězajímal, byl otravný. Mason se konečně proměnil. S ním se opravdu dobře spolupracuje, ví co jsem, ale neměl námitky. Jsem skvělá, můj plán vychází přesně tak jak chci. Lehce jsem se nad tím člověkem pousmála, mezitím co Mason už dávno utekl do hotelu. Když jsem přišla do pokoje Mason byl neklidný, házel s věcmi. Vletěla jsem do pokoje a sledovala ho. Chtělo se mi strašně smát. Musela jsem, ale se smíchem chvíli počkat.
" Masone můžeš se prosím Tě uklidnit?  " zařvala jsem na něj.
Podíval se na mě, a řekl neklidným tónem " Co se to se mnou děje?  Proč sem tak neklidný? Katherine co jsi to udělala? " jeho hlas se opravdu třepal, ale řval po mě.

FF: Katherine´s obsession: 1.kapitola (by Aslien)

23. listopadu 2010 v 16:56 | Vampire Girl
1. KAPITOLA - CHICAGO

Zatahovalo se, slunce stoupalo pořád níž a níž, ale tohle mě rozhodně nezajímalo. Dívala jsem se na svou obrovskou postel, na níž byly tři dost luxusní a drahé kousky oblečení. Pořád jsem se nemohla rozhodnout, chtěla jsem vypadat co nejvíce sexy, ale ne moc nápadně. Přece jenom Stefan a ta jeho Lexi, se kterou si hrají na nejlepší kamarády si myslí, že jsem zavřená v hrobce, vyschlá, zničená a ochablá troska upíra, který se chýlí ke svému konci. Nakonec jsem se rozhodla pro černou koženou, černé třičko a černé kalhoty. Boty neměly moc vysoký podpatek, ale přesto jsou moje oblíbené.

Lisa Mary Bradley je člověk, u které zrovna bydlím. Stará a k smrti nudná babka, která sice neví, že jsem upír, ale moje přesvědčivá a zapomětlivá schopnost funguje opravdu skvěle. Když jsem stála v kuchyni opřená o linku a poslouchala Lisiino chrápání z druhého patra. Přemýšlela jsem a přitom se dívala do země. Myslela jsem na to jaký účes asi Stefan má, jestli na mě vůbec myslel. Jestli z někým chodí, jednoho jsem se bála, že by mohl něco mít s Lexi. Vzala jsem si klíče, otevřela auto, a jela až na druhou stranu Chicaga. V koncertní hale bylo snad milión lidí, skupina byla úplně odporná, hudba strhující a nudná. Jak na to lidi mohli jít.

 
 

Reklama

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz