FF: Jednorázovky

FF: Touha po pomstě (by Sueasan)

10. srpna 2011 v 12:53 | Vampire Girl
Touha po pomstě

Probudila jsem se do dalšího dešťového a zamračeného dne v Mystic Falls. Nemělo cenu se tím počasím zbytečně zabývat, protože na podzim to tu bývá pokaždé stejné. Zabořila jsem hlavu zpátky do polštářů a pořádně se protáhla, přičemž jsem se zabořila ještě hloub do postele. Nikdy jsem nepochopila, proč musí mít Stefan tak obrovskou postel. Vždyť já se v ní pomalu ztrácím, ale na druhou stranu je velmi pohodlná, to je fakt. Pomalu jsem vstala a takových dobrých deset minut celou postel zastélala a když už byla konečně krásně uhlazená, ve dveřích se objevil Damon a chramstnul si to přímo na pracně ustlanou postel.

"Dobré ránko Eleno." Nasadil svůj typický, já jsem bůh úšklebek a dál si vegetil v klídku na posteli. Ten dokáže člověka vytočit do úplné nepříčetnosti, ale já už jsem si prostě zvykla. Už jsem zvládala setřít ho s plnou nonšalancí, sice ne vždy, ale občas ano. Přeci jen je to muž a já jsem žena a to nevyvrátí nikdo. Nasadila jsem široký úsměv.

FF: Slib (by K@rin)

22. října 2010 v 20:32 | Vampire Girl
Slib

Městečko Mystic Falls bylo vždy trochu záhadné, od nepaměti se v něm děly neobvyklé věci. V minulosti bylo domovem upírů. Obyvatelé města pevně věřili, že se jim povedlo upírů nadobro zbavit. Upíři se, ale po mnoha letech vrátili zpět. Dobří i zlí.
Nikdo jí nechtěl ublížit, ale jejich návrat znamenal pro Elenu smrt. Milovala bratry Salvatorovi. Každého jinak. Stefana jako muže, Damona jako věrného přítele. Věděla o jeho minulosti. Jako jedna z mála mu důvěřovala, dala mu šanci přes všechno, co udělal.

Každý z nich byl jiný, ale oba by za ni položili život. Oba ji milovali. Historie se opakovala. Tentokrát to bylo jiné. Láska ke Katherine udělala z nerozlučných bratrů nepřátele, díky lásce k Eleně se z nich zase stali bratři.

FF: Jen jednou (by K@rin)

15. září 2010 v 20:54 | Vampire Girl
Jen jednou

Elena se převalila v posteli, odmítala otevřít oči. Ráda by ještě spala, ale to protivné slunce jí nedalo příležitost. Neochotně otevřela oči, všimla si, že druhá polovina postele je prázdná. Kam zmizel Stefan?
"Dobré ráno," nemusela se ani otáčet, aby zjistila, komu ten hlas patří. Damon.
Promnula si oči a otočila se na něj: "Damone, co tady děláš? A kde je Stefan?"
"Dobré ráno by neuškodila, ale budiž," šibalsky se na ni usmál. "Stefan musel nutně pryč, a tak mě pověřil, abych tě hlídal."

Elena, zamotaná v peřině nevěřícně pozdvihla obočí, jakoby říkala TY?!
"Nedívej se na mě tak, já to nevymyslel," ale tvářil se vesele, "Myslím, že si to tu užijeme. Taková rodinná sešlost. Co říkáš?" Damon se ušklíbl a zvedl se z křesla. "Mohla by ses obléct, ale pokud ti to vyhovuje spíš takhle, nebudu proti, moc ti to sluší." Damon ji zkoumavě přejel pohledem. Věděla, že i když je zamotaná v peřině, jak to jde, Damon ji mohl vidět, když spala.
Elena po něm hodila polštář. "Vypadni!"
Damon se uculil a odešel ze Stefanova pokoje. "Počkám na tebe dole."
Elena se vztekle zvedla, přemýšlela, kde nechala telefon. Po chvilce pátrání se jí ho povedlo objevit. Vytočila Stefanovo číslo. Nic. Měl vypnutý telefon.
"To mi snad děla schválně!" nadávala v duchu.

FF: Před láskou neutečeš (by K@rin)

15. září 2010 v 20:32 | Vampire Girl
Před láskou neutečeš

Elena stála uprostřed velkého domu a rozhlížela se kolem sebe. Vyvolával v ní tolik vzpomínek. Zažila tu tolik šťastných chvil, ale ta jedna špatná je předčila všechny. Tak dlouho tu nebyla. Nevěřila by, že se sem ještě někdy vrátí. Přes sto padesát let vydržela vyhýbat se tomuto domu. Bylo to zbytečné, v hloubi duše tušila, že její srdce touží spatřit toto místo ještě naposled.

Uvědomovala si, že se zachovala hrozně a podle, ale v té situaci nepřemýšlela. Chtěla se jen dostat pryč. Nenapadlo ji, že mu tak moc ublíží. Ani na to nepomyslela. Často na něj vzpomínala, téměř každý den se odhodlávala navštívit jej, ale jak ubíhal čas, ztrácela odvahu. Až dnes. Dnes po všech těch letech se ocitla zde.

Nepátrala po místě, kde Damon zrovna je. V hloubi duše věděla, že jestli se s ním má setkat, musí to být tady a dnes. Nikdy se jí nepodařilo zapomenout na ten večer. Na den přesně, před sto padesáti lety vstoupila do světa temnoty, chvíli po tom, co viděla zemřít svého přítele. Nedokázala si představit život bez něj. Netoužila po tom stát se upírem, chtěla být jen navždy s ním. Ten večer se toho událo spoustu. Kathrine se vrátila do města, zabila jejího biologického otce Johna, Jeremy spáchal sebevraždu. Stefan i Damon, oba to věděli. Oba věděli proč je zpět.

 
 

Reklama

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz