Ian >>Videa

Ian Somerhalder & Lea Michele Presenting at the Emmys 2011

19. září 2011 v 19:00 | Vampire Girl

Ian Somerhalder Introduces Generation Extinction

1. července 2011 v 20:11 | Vampire Girl

Nevybrali jsme si, že zdědíme svět, kde je životní prostředí zničené. Ale stalo se. Zdědili jsme svět, který se řítí k největší katastrofě od vyhynutí dinosaurů. Není to chyba naší generace, ale je to naše poslání. Země a moře, které bychom chránili dalších 50 let budou domovem pro druhy, které přežijí další miliony let. Nemluvě o v budoucnosti je toho tolik, co na přírodě závisí. Je to na nás. Jděte na www.GenerationExtinction.com. Jsme závislí na přírodě, teď je příroda závislá na nás...

Ian Somerhalder Q&A at EyeCon 2011

29. března 2011 v 21:35 | Vampire Girl

Ian Somerhalder: Inteview about 2nd season

23. března 2011 v 20:27 | Vampire Girl

WB: Co se tuhle sérii v seriálu děje?
Ian: Víte, Damon čelil nějakému citu, a porozumění jaké je to být jako člověk, cítit, mít zájem. A Stefan a Elena...Stefan a Damon, chci říct, ti dva mají společné poutu. Chránit ty, které milují. Myslím, že on svého bratra miluje, ale je tu takové divný vztek mezi nimi a tyto dvě ženy, Katherine a Elena, a oni je oba milují. A oni mují dát pryč své rozdílnosti a musí zjistit, že se musí spojit, aby chránili to, co milují.

Ian Somerhalder: MTV’s Hollywood Crush Interviews

11. března 2011 v 17:20 | Vampire Girl


Ian Somerhalder on Jimmy Kimmel

8. prosince 2010 v 16:26 | Vampire Girl

Ian Somerhalder: Interview aSimpleAct, Part1

3. listopadu 2010 v 19:50 | Vampire Girl

První otázka na Iana byla ohledně jako podpory přírody a zvířat. Ian tvrdí, že je to hlavně zásluhou jeho rodičů. Ti ho odmalička učili, že "příroda je ta nejkrásnější věc na světě, kterou máme."

Další dotaz byl na jeho zážitky ze střední školy. Ian přiznal, že školu opustit hodně mladý, ale studoval doma, protože žil v Evropě.

Ian nám taky v tomto rozhovoru dává rady, jak šetřit peníze, ale i životní prostředí: Zhasnout světla, když odcházíme. Vypnout televizi, když odcházíme. Vypnout vodu, když si čistíme zuby, protože 600 mil. galounů vody je denně takto vyplýtváno. Dále recyklovat a používat plasty co nejméně, protože v tichém oceánu pluje obrovský "ostrov" velikosti Texasu tvořený z plastů. D.C. odhalo, že je tam 44 000 kusů plastu na jednu čtverečnou míli.

Dále mluví o programu na ochranu fauny a flory, který chystá na své narozeniny.

Everybody Loves Ian ♥

31. října 2010 v 11:23 | Vampire Girl

Ian Somerhalder: Spike TV Scream Awards 2010

18. října 2010 v 19:10 | Vampire Girl

SpikeTV: Slyšela jsem, že máte pár dní volna.
Ian: Myslím, že Nina a Paul ano, což je dobře. Nina to potřebuje. "Miluju vás"
SpikeTV: Oni Vás milujou.
Ian: Oni milujou Damona.
SpikeTV: Já vím. Jste tady, abyste oslavoval "Ztraceni" po šesti letech. Pořád o této show mluvíte?
Ian: Ne. Jsem nadšený z toho, že tu jsem, ale myslím, že po šesti letech na mě zapoměli a do ničeho mě už nezahrnují.

Ian Somerhalder @ 2010 Scream Awards

18. října 2010 v 18:55 | Vampire Girl


Ian Somerhalder in Commercials

13. září 2010 v 15:21 | Vampire Girl

On the Scene of The Vampire Diaries: Ian Somerhalder

5. září 2010 v 13:38 | Vampire Girl
Zap2it si odchytilo Iana Somerhaldera na natáčení 2.série The Vampire Diaries a udělalo s ním malý rozhovor.

Damon, podle slov Iana Somerhaldera, opustil první sérii ve zranitelném, směšném a hrozném postavení. Nemá rád, když je zranitelný, protože se cítí jako Stefan, a to je pro Damona těžké. Políbit Katherine prý nebylo těžké, ale je těžké být zranitelný.


Pak se dostali k otázce, jestli a kdy Damon zjistí, koho opravdu líbal. Jak si myslí, že bude reagovat. Podle Iana, nebude moc šťastný a bude raněný. A když Damon není šťastný a je raněný, tak je to zlé.

Podle všeho Damon setrvá v radě Mystic Falls, i po smrti starosty Lockwooda, protože je to jediná možnost, jak kontrolovat a sbírat informace. Jinak by to pro něj bylo složité.

Ian také říká, že Katherine se vrátila pro něj, protože jí chyběl. Ona si totiž uvědomila, že to zkazila a Damona miluje. Damon a Katherine - domácí vražedná rodinka - policie přijede dvakrát týdně, kvůli domácímu násilí.

Ian Somerhalder: Interview in Monte Carlo

4. září 2010 v 23:00 | Kath
Iana vyzpovídalo francouzské Alocine.fr, když byl v Monte Carlu.


It's Ian Somerhalder Bitch!

6. srpna 2010 v 23:23 | Vampire Girl

GQ UK video interview with Ian Somerhalder

6. července 2010 v 19:51 | Vampire Girl
Ian Somerhalder je, podle slov na Twitteru, "Mrtvý chlap ve Ztracených a teď nemrtvý v The Vampire Diaries". Ale narozdíl od jeho více cudných Twilight bratří má jeho postava v TV seriálu - posluchač Beethovena, dobrý vychutnávač vína, Bacchanalianská pijavice Damon Salvatore - všechny druhy zábavy, které si jako 170 let starý muž, ve věčně mladém těle, může dovolit.

V tomto rozhovoru mluví Somerhalder o stvoření Damona na základě Caryho Granta a Micka Jaggera dále o jeho oddaných ženských offline fanynkách a také o zvěstech ohledně natáčení The Host od Stephenie Meyer.


 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz