Info | News

Novinky

22. srpna 2011 v 10:47 | Vampire Girl
Zdravím, vím, že moc nepřidávám, ale teď jsem byla skoro celý týden v práci a to tam bývám od 10 ráno do noci, takže jsem byla ráda, když jsem se dostala domů.

Moje nová spoluadminka teď taky nebude přidávat, tak snad se mi někoho podaří sehnat, protože vážně nestíhám.

Dneska jdu vyřizovat kvůli práci a kurzu angličtiny a jdu si koupit první díl Stefanových deníků :)) Pak jdu odpoledne ještě na koupaliště...tedy podle počasí...

A večer bych snad měla dorazit a udělat nový seznam Affiliates, takže pokud jste se ještě nezapsali, tak to prosím udělejte TADY. A rozhodla jsem se, že už asi žádné vyjímky dělat nebudu, takže kdo se nezapíše, tak padá...

Mějte se dneska pěkně a užijte si sluníčka!
Vaše Vampire Girl

Nová spoluadminka - Vaness

11. srpna 2011 v 14:49 | Vaness
Ahoj, jsem Vaness. Nová spoluadminka na tomto úžasném blogu.

The Vampire Diaries miluju, koukám na to od konce první série. Jsem pro vztah Stefana a Eleny a zároveň pro vztah Iana a Niny. Doufám, že jim to spolu vydrží.
Budu se snažit vám přinášet ty nejčerstvější novinky o třetí sérii.

Přísahám, že se tady nebudu rýpat v nastavení, apod. Budu se zajímat jen o záložku: Články :]
Snad mi to tady vydrží ještě dlouho. Doufám, že mě všichni mezi sebe příjmete.

Vaness

Novinky o blogu a o mě...

3. srpna 2011 v 0:04 | Vampire Girl
Zdravím, moc se omlouvám, že toho moc nepřibývá, ale zrovna mi začíná dost těžké období v práci, takže jsem tak dost často a když se dostanu domů, tak je to tak kolem 10 - 11 večer, takže toho moc nestihnu. Ale mělo by se to zlepšit...

Jinak, sháním někoho, kdo by mi byl ochotný udělat design na blog...už jsem se ptala LanQky a Vivi, ale obě toho mají moc, takže kdyby se někdo našel, tak mi dejte vědět. Budu ráda!!

Vampire Girl

News about me + VOTE PLS

28. července 2011 v 16:38 | Vampire Girl

Zdravím, včera jsem byla v práci, takže jsem nemohla nic přidat a dneska to asi nebude o nic lepší, ale zkusím přeložit ještě nějaké videa z Comic Conu.

Jinak píšu další kapitolu mojí povídky a měla bych ji uveřejnit do konce týdne.

Tento blog byl nominován v kategorii v kategorii THE BEST SOURCE ABOUT THE VAMPIRE DIARIES...takže pokud tento blog máte rádi, tak pro něj prosím zahlasujte TADY. Děkuji

Kontrola AFFILIATES + náběr nových

25. července 2011 v 11:34 | Vampire Girl
Tohle nemám ráda, ale po tom, co se stalo, tu mám trochu chaos a potřebuju udělat nový seznam Affiliates + budu nabírat nová.

KONTROLA STARÝCH AFFS
• Nick
• Adresa blogu
• Proč chceš dál zůstat Affs?
• Teď, když dělám rekonstrukci, změnil/a bys tu něco?

NÁBĚR NOVÝCH AFFS
• Nick
• Adresa blogu
• Proč se chceš stát Affs?
• Jsi tu poprvé?

300 000 visitors !!

22. května 2011 v 0:22 | Vampire Girl

Včera tento blog dosáhl návštěvnosti 300 000 lidiček! Chtěly bychom vám se Siusen moc a moc poděkovat. Nikdy jsme si nemyslely, že by blog měl takový úspěch.

Já osobně sem články přidávám velmi ráda, a i když to možná není tak vidět na komentářích, tak ráda chodím ke svým affiliates a když nějaký nový návštěvník zanechá pěkný komentář, zajdu se k němu na blog taky podívat.

Nevím, co k tomu dodat. Jsme za tohle prostě strašně rády, a i když se mi ještě nepodařilo sehnat schopnou spoluadminku, budu se snažit, aby jste na tom netrpěli vy a denně dostávali čerstrvé informace.

Ještě jednou moc a moc děkujeme,
Vampire Girl a Siusen

Rok 2010 [rekapitulace]

1. ledna 2011 v 21:24 | Vampire Girl
Tak, rok 2010 je za námi a já jsem se rozhodla udělat menší rekapitulaci. Bude opravdu menší, protože jsem se už rozepisovala u článku k prvním narozeninám blogu, který naleznete zde.

Tak jelikož jsem blog založila v prosinci 2009, tak je to skoro celý život tého stránky o The Vampire Diaries, ale stejně.

Od 1. ledna 2010 jsme přidaly 1618 článků a tento blog navštívilo 167450 návštěvníků.

Nejnavštěvovanějším dnem se stal 10. prosinec 2010 s číslem 2891 návštěv a nejnavštěvovanější měsíc byl prosinec. A temto blog měl 9 vzhledů.

Merry Christmas Everybody!!

24. prosince 2010 v 11:19 | Vampire Girl
Dneska je Štědrý den a tak vám všem chci popřát šťastné a veselé Vánoce!!

Co se týká dneška a programu na blogu, tak to bohužel nebudu, alespoň ne přes den, ale večer se tu aspoň zastavím.

Tak ať každý z vás dostane pod stromeček přesně to, co si přál a ať si tyhle svátky užije v klidu a míru a doufejme, že nám sníh vydrží aspoň na Nový rok.

No, pro všechny mám malý dárek. Tohle videjko původně ani jako vánoční nebylo myšleno, ale nějak jsem neměla dost fantazie na přímo sváteční a tak vám dávám toho. Užijte si ho.

150 000 visitors!!!

15. prosince 2010 v 17:37 | Vampire Girl
Zdravím, vím, že těď jsem toho moc nepřidávala. No, ne jako obvykle, ale tento týden je ve škole opravdu hektický, tak mi to prosím promiňte.

Jinak, když se podíváte na počítadlo, tak uvidíte hodnotu, která přesáhla 150 000 návštěvníků. Je to neuvěřitelné, protože 1.listopadu jsme slavili 100 000...což znamená, že za měsíc a půl navštívilo tento blog 50 000 lidí!!

Jste úžasní, moc vám za to děkujeme!!

Happy 1st BirthDay V-D-S.blog.cz

12. prosince 2010 v 14:22 | Vampire Girl
Zdravím všechny návštěvníky našeho blogu. Jak ty stále, tak i ty, kteří jsou tu poprvé a doufám, že ne naposledy.

Tento blog dnešním dnem slaví své první narozeniny a bych mu chtěla popřát, ať se mu dobře vede a ať má spoustu skvělých článků, návštěvnků a komentářů.

Další je menší přehled tohoto roku:
Blog jsme založila 12. prosince 2009, a to potom, co jsem shlédla první 3 díly Vampire Diaries.

Potom mi psala Siusen, že se jí ten blog líbí a jenom tak mimochodem, jestli nechci pomoct, že se na VD taky dívá a moc se jí to líbí. A já jsem samozřejmě souhlasila, protože jsem věděla, že sama to nezvádnu, ne když už jsem dva blogy měla.

Tak jsme začaly, já jsem psala články a Siusen tvořila grafiku. Pak jsme nabrali pár Affiliates a podařilo se nám spřátelit i s několika zahraničními stránkami, což bylo úžasné.

Ask us and our blog

25. listopadu 2010 v 17:33 | Vampire Girl

Dobře tohle není můj nápad, protože jsem se inspirovala od LanQky a Katty, ale chtěla jsem vám dát tuto možnost.
Pokud se chcete mě nebo jiné adminky na něco zeptat, ohledně nás, naší tvorby, The Vampire Diaries, nebo máte připomínky přímo k tomuto blogu, tak to můžete napsat sem. Pokusíme se odpovědět na všechny otázky.

100 000 visitors!!! We Love YOU!!!

1. listopadu 2010 v 20:38 | Vampire Girl

WHAT!? Tohle přesně jsem si říkala, když jsem se dneska podívala na TopList...dnešním dnem jste VY, návštěvníci, překročili hranici 100 000 lidiček a my vám za to strašně moc moc děkujeme! Tady je od každé z nás pár slov:

Vampire Girl: No, jakožto zakladatelka blogu, jsem tu nejdéle a opravdu mám tento blog ráda a vás samozřejmě taky. Je neuvěřitelné, že za necelých 11 měsíců už vás tu bylo tolik a nechali jste tolik komentářů. A povětšinu krásných komentářů! Takže dnešním datem vám děkuji za toto překrásné číslo a tady máte ode mě dáreček:First Classification Affiliates

12. března 2010 v 17:42 | Vampire Girl
Zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu, i když, tenhle článek je jen pro naše Affiliates [pokud se jím chceš stát i ty...klikni sem].

Jedná se o třídění Affiliates. Ještě to tu nebylo a podle mě potom taky dlouho nebude, protože to nemám ráda, ale je vás dost a jelikož bude nový design budu vybírat i nové Elite Affiliates.

Pokud chceš být nadále SB, tak do komentářů napiš toto:

  • Nick
  • Web
  • Proč chceš dál přátelit
  • Pokud bych tě vybrala do Elite, co na ikonku

Tak to je všechno...nechám to tu asi týden...možná méně, podle toho, kdy mě napadne dobrá myšlenka na dess a udělám ho XD

Oficiální CHAT pro tento blog!

28. ledna 2010 v 19:44 | Vampire Girl

Zdravím! Neodolala jsem a udělala jsem pro tento blog CHAT. Takže pokud si chcete popovídat se mnou, se Siusen nebo mezi sebou, tak přijdte »KLIK NA ENTER


300 visitors and 1000 for the last week

28. ledna 2010 v 18:42 | Vampire Girl

Zdravím!

Tak dneska jsem se koukla na počítadlo a co nevidím. Tento blog běží od 11.prosince a už tu bylo 3 000 návštěvníků, z toho 1 000 za tento týden.

Se Siusen vám moc a moc děkujeme!
 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz