Lisa Jane Smith

The Secret Circle: New series in USA??

27. října 2010 v 21:58 | Vampire Girl
Na FaceBooku Upířích deníku byla uveřjněna tato zpráva:

"Ve Spojených státech se připravuje další televizní seriál podle L. J. Smithové - The Secret Circle. Na seriálu spolupracují mj. Marti Noxonová, Elizabeth Craftová či Sarah Fainová, které se v minulosti podílely např. na upírském seriálu Angel."

Tak jsem o tom našla další informace:

Joss Whedon se stále ještě vzpamatovává ze ztráty seriálu Dollhouse a jeho fanoušci se stále tiše modlí, aby stvořitel Buffy, přemožitelky upírů vykouzlil nový zázrak televizních obrazovek. Ale než se tak stane, stanice CW se snaží uržet v příspěvkách na Whedonesque.com. Veteránky z Whedonova tábora, Marti Noxon, Elizabeth Craft a Sarah Fain, jsou zatím u vývoje dvou projektů, které budou říznuté nadpřirozenými živly. A aby to pro fanoušky nebylo málo, jeden z nich je založen na příbězích L.J. Smith, authorky The Vampire Diaries.

Lisa Jane Smith

20. března 2010 v 21:55 | Vampire Girl
Lisa Jane Smith je NY Times Nejprodávanejší autor série Vampire Diaries a Night World. Napsala více než dvě desítky knih pro děti a mládež.

Žije v Bay Area v Kalifornii, ale nejlépe se cítí ve dřevěném srubu blízko Národního parku Point Reyes, kde je spousta stromů, zvířat a míst na pěší turistiku.

Jednou, když šla s přítelem na procházku, uviděli sněhobílého kozla, kterého mohla pozorovat na vzdálenost půl míle. Má také ráda sbírání věcí: malé krabičky z různých zamí nebo fantaskních tvarů, dětská literatura z 18.století nebo i starší a knihy o kvantové fyzice - obzvláště pokud jde o záhadu temné energie ve vesmíru.

Je optimistka a členka "velociraptor" sesterstva (lepší způsob, jak říct, že ráda čte, píše a diskutuje o knihách silné ženské povahy) a cestovala po Evropě a Dálném východě.

Interview with L.J. Smith

15. února 2010 v 18:45 | Vampire Girl
Stefan a Damon stále bojují o lásku k Eleně, mimo jiné...Je možné, že se nikdy přes svou rivalitu nedostanou?

No, bude to velmi zaměřené na novou trilogii. Shadow Souls a Midnight jsou bratři nuceni spolupracovat - nebo alespoň být na stejné straně. Ale zatímco Stefan bude pravděpodobně schopen pro Elenu zkusit všechno, Damon je více jakoby napůl-zkrocený panter a neúnavně sleduje každý její pohyb.
 
 

Reklama

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz