News

Slovenský dabing na Markíze!!

2. listopadu 2010 v 22:02 | Vampire Girl
Elenu Gilbert a Katherine Pierce (Nina Dobrev) bude dabovat Zuzana Porubjaková, která taky dabovala Paige Matthews (Rose McGowan) v seriálu Čarodějky (Charmed). Tady je malá ukázka.

Pro ty, co neví, tak Paige je ta v růžové mikině.Zášť & Temné shledání > od 18.ledna

19. ledna 2010 v 21:53 | Vampire Girl


Od 18.ledna můžete ve svých knihkupectvích najít třetí (Zášť) a čtvrtý (Temné shledání) díl Upířích deníků. Nakladatelství Fragment také uvolnilo první kapitolu z třetího dílu, kterou najdete pod perexem...
The Vampire Diaries: Vampire Lore 101

13. prosince 2009 v 16:08 | Vampire Girl

Takže, jak tito upíři vypadají? Mají zuby?

Přes některé odlišnosti, se můžou ti to upíři vmísit mezi lidi bez jakýchkoliv problémů. Stejně jako ve většině upířích příběhů, jsou světlejší než lidé, se sníženou tělesnou teplotu. I když mají srdce, jejich tep je mnohem pomalejší než lidský. Tito upíři mají také tesáky.


V knihách nejsou podrobně popsány odlišnosti mezi Stefanem a Damonem, když se jim objeví divoký výraz v obličeji. V TV seriálech jsou to podobné oční efekty - kolem očí se jim ukáže maso a větší šrámy, oči se stávají tmavší, a drobné žilky v kůži stále více zřejmé.

A co krmení?

Upíři musí pít krev, aby přežili. Mohou pít zvířecí krev, ale je to lidská krev, která je nejsilnější a která jim pomáhá rozvíjet jejich sílu.

Pití krve v knihách bylo popsáno jako špinavé i čisté v různých situacích. To záleží na tom, jak moc hladový upír je, jak moc jim záleží na oběti, a jestli je jim jedno, jestli oběť zemře nebo bude žít.

 
 

Reklama

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz