News | Discussion

Did Elena forget Damon´s confession of love?

10. listopadu 2010 v 20:03 | Vampire Girl
Zdravím, všude se rozjely velké debaty o posledním dílu The Vampire Diaries 2x08 Rose. Hlavně tedy o poslední scéně Eleny a Damona, kdy ji Damon vyznal lásku, ale protože u sebe neměla její náhrdelník se sporýšem, donutil ji zapomenout.

Otázkou je, jestli Elena opravdu zapomněla, protože i když u sebe neměla náhrdelník, řekla Damonovi: "Myslela jsem, že je pryč," což naznačuje, že už nevěřila, že ho někdy uvidí.

A kdyby vaše jediná ochrana před upíry zmizela, nechtěli byste ji nahradit? Třeba šálkem sporýšového čaje? Elena podle mě není tak hloupá, aby zůstala bez ochrany, a tak si myslím, že je tu možnost, že si ji prozatím chtěla zajistit takto.

Co si myslíte vy? Pamatuje si to? Vypila si svůj čaj, jestli je v něm vůbec sporýš, a nebo se na to teprve chystala? Napište mi prosím své názory do komentářů a možná se to v dalších dílech dozvíme.

Debate || Slovenský dabing

7. listopadu 2010 v 13:00 | Vampire Girl

Zdravím, takže máme za sebou první dva díly ve slovenštině a já vám dávám možnost si o tom pokecat.

Jaký z toho maté pocit? Koho odhadli dobře a koho naprosto špatně? Těšíte se na další díly? Bojíte se českého dabingu?

Tady je váš prosto pro debatu:

Vampire Diaries: Sloveský dabing?

27. října 2010 v 17:10 | Vampire Girl

Jak už jsem psala, od 7. listopadu se dočkáme Upířích deníků na slovenské televizi Markíza. A já jsem asi před 5 minutama poprvé viděla ukázku. Bohužel je tam dabing jen prvních Damonových obětí (ženy a muže v autě v díle 1x01 Pilot). Takže nemám představu, kdo bude dabovat Elenu, Stefana a o Damonovi ani nemluvím, toho se asi bojím nejvíc, protože se obávám, že Ianův hlas "nahradit" nejde, tak jen doufám, že bude aspoň sedět. No, všechno se dozvíme až příští neděli.

Co si o dabingu myslíte vy? Tady máte prostor na diskuzi. Předem děkuju za příspěvky...

 
 

Reklama

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz