News | Interviews

Daniel Gillies: "Elijah Taking Elena Hostage Was The Ultimate Disgrace"

24. února 2012 v 15:38 | Vampire Girl
Když jsme se ve 2.sérii poprvé setkali s Elijahem, neměl se zdržet dlouho. Po více než jednom roku se ale jeho postava stala jednou z nejoblíbenějších v celé historii seriálu.

"Na začátku jsem byl velmi starý upír, který měl žít jenom kolem 2 dílů," vysvětlil Daniel Gillies pro TVGuide.com. "Nevěděli, že se ze mě stane bratr, byl jsem [jen] nohsled." Ale Elijah se přeměnil z někoho, kdo byl děsivě mocný ve svém poznání a dovednostech, na stále mocného upíra, ale s výrazným morálním dosahem a soucitem k Eleně, kterou Gillies nazývá bojovnicí.

Fanoušci Původní upíry milují, i když jsou hrozbou pro bratry Salvatory a mnohé další. Gillies má vlastní teorii. "Když Elijah ukáže svou tvář víte, že věci se stanou," říká.

I když se Elijah pyšní s tím, že není vázán impulzivním vztekem jeho jeho bratr Klaus, Gillies říká, že jeho jednání vůči Eleně v poslední epizodě bylo tak děsivé, že to bylo důvodem, proč město na konci opustil.

TVD cast on MTV's 10 on Top

5. února 2012 v 14:25 | Vampire Girl

Ian and Nina se dokáží poznat podle jedné zprávy na twitteru:
@NinaDobrev: Nechala jsem svou židli o samotě na jednu scénu a objevil se squater (nezákonný osadník)...

Nina: "To byl Ian. Ty lidi utratí okolo 1000 dolarů za tuhle židli."

Ian Somerhalder: "Why Damon might let Stefan go?"

16. srpna 2011 v 20:16 | Vampire Girl
První epizoda "The Birthday" se odehrává při oslavě Eleniných 18. narozenin - ale ona to jen špatně snáší, zvláště, když její přítel podléhá zvířecím instinktům.

Nový trailer je pozitivně prskající (Ahoj, Caroline skákající do postele s Tylerem. Ahoj. Přetočit. Pauza. Ahoj.) a dává nám nějaké ty šťavnaté momenty z první epizody. Můžeme v něm taky vidět, jak Damon říká Eleně, "Stefan je pryč, Eleno. Můžeš na něj zapomenout. Nezvrátí se."

Vzdal se Damon hledání Stefana?

"Damon zná tenhle cyklus se svým bratrem," říká Ian Somerhalder. "Už to viděl. Řekl Eleně, 'Stefan se nevrátí. Ne v období tvého života.' Chci říct, je mladá, ale lidské bytosti žijí možná 80 let. Pro Stefana a Damona to není nic. Pokud jim Klaus nevytrhne srdce z hrudi, budou žít dalších 100 let."

Nina Dobrev: Katherine's next hookup + season of 'Delena'?

11. srpna 2011 v 22:45 | Vampire Girl
Zap2it odchytilo Ninu Dobrev na Teen Choice Awards 2011 na krátky rozhovor o 3.sérii The Vampire Diaries.

Katherinin poslední přítel, Mason Lockwood, je mrtvý, a bratři Salvatoři se přesunuli k její dvojnici. Naštěstí to vypadá, že oheň rodu Petrova se znovu rozehřeje - právě se natáčí třetí díl třetí série, a Nina už ví, jaký bude Katherinin další úlovek!

Samozřejmě nám neřekla, kdo to je...ale jednou věcí si můžeme být jistí - Katherine není typ ženy s jedním mužem. "To je ta věc na Katherine," řekla Nina. "Nemá ráda, když má jen jeden košíček; ráda všechno ochutnává."

Elenin bratr Jeremy si, stejně jako Matt, obleče ve třetí sérii modré triko Mystic Grillu. Trochu je to s Mattem sblíží, a umožní mu to vydělat si, což je důležité, protože s Elenou už nemají tetu Jennu, která by je podporovala.

Paul Wesley: "We don't know who Stefan was 100 yers ago"

26. července 2011 v 18:05 | Vampire Girl
Další rozhovor udělalo ThinkHeroTV s Paulem Wesleym. V první části videa se dozvídáme, že reportérka Paula miluje a nazývá ho "smart ass" [doslovná definice].

Paul nám taky řekl něco francouzsky, ale s německým přízvukem. Bohužel franouzsky neumím, tak si to budete muset přeložit sami :))


Paul taky přijal gratulace za možnou roli Romea v nadchízejícím filmu Romeo a Julie, ve kterém už svou roli Julie potvrdila Hailee Steinfeld a také Ed Westwick a Kodi Smit-McPhee, kteří si zahrají horkokrevné bratrance Tybalta a Benvolia.

Paul ještě nemá jasno, jestli roli přijme, protože má s Vampire Diaries dost nabitý program, ale podle jeho slov, je to pro něj velká příležitost.

Nina Dobrev: "Damon gives Elena something very important to her"

26. července 2011 v 11:09 | Vampire Girl
ThinkHeroTV udělalo na letošním Comic Conu v San Diegu krátký rozhovor s Ninou Dobrev o Katherine a o tom, co dá Damon Eleně jako dárek k jejím narozeninám.


Všichni jsem slyšeli o Eleně, ale co bude dělat ve třetí sérii Katherine?
"Je důvod, proč jste nic neslyšeli, protože je to tajemství. Musíme si počkat, abychom viděli, co se s ní stalo," odpovídá na otázku Nina.

A co Damonův dárek? Nina ví, co Damon Eleně dá, protože tu scénu podle všeho natáčeli před několika dny. "Dá něco, co je pro ni velmi důležité, moc to pro ni bude znamenat. A vy byste neřekli, že by jí něco takového dal, ale bude to o důvěře."

...Nějaké nápady? Padl docela zajímavý názor, že Damon dá Eleně náhrdelník se sporýšem, který ztratila, když je Katherine naposledy vyměnila. Podle mě je to možné...co myslíte vy?

Comic Con 2011 Vampire Diaries Panel Clip 2 [CZ překlad]

25. července 2011 v 11:01 | Vampire Girl
Náplní tohoto videa jsou reakce na to, jak herci a producenti z Vampire Diaries rozeznávají, kdy Nina Dobrev hraje Elenu a kdy Katherine.

"Jo, to sakra jo," reaguje okamžitě Ian Somerhalder. "Je to takový malý záblesk v jejích očích." Podle Ian a Paula je taky hlavním ukazatelem šatník. "Buď je v bavlněném tričku a nebo v luxusních botech, to vážně není těžké," říká Paul a pak ukazuje, jak Katherine chodí.


"Jo, ale očividně, Paul řekl, že Katherine chodí takhle [ukáže] a Elena je v tričku a Katherine je takhle..." reaguje na Paulovo malé představení. "Plave v želé..." ukazuje Paul.

Uvaděčka: "To je pro jiné Vampire Diaries."
Ian: "Katherine swims through jelly."
Julie: "V Jamajce."
Ian: "V Jamajce. Zatímco Damon sedí na pláži."

Na konci jde Paul dát jedné fanynce svoji jmenovovku, protože si o ni předtím řekla.

Comic-Con: Nina Dobrev Talks Vampire Diaries Season 3

24. července 2011 v 21:45 | Vampire Girl
V tomto rozhovoru Nina říká o tom, jak a jestli se Elena se Stefanem dostanou přes to, co se stalo ve finále druhé série. "V první epizodě se posuneme o dva měsíce dopředu a během té doby se stalo hodně věcí. Ale zároveň nic nenašli. Elena stále ve Stefana věří a doufá, ale není šťastná."


A jak tohle všechno ovlivní vztah Eleny a Damona? Oba mají o Stefana strach, ale Damon je do Eleny zamilovaný. "Ano, a ten polibek to udělal ještě více komplikované. Ale nakonec, Stefan je jeho bratr a Stefan je Elenin milenec, takže ona a on se dávají dohromady a snaží se ho najít a ujistit se, že je v pořádku."

A co Katherine? Myslí si Nina, že se Katherine snaží vykoupit, nebo to byl jen jeden okamžik? "Nevím, předpokládám, že každý se dá vykoupit. A ona toho má hodně co vykupovat. Udělala hodně špatných věcí, takže bude zajímavé sledovat, co udělá dál."

Comic-Con 2011: Ian Somerhalder Talks Possible Damon/Bonnie Hookup

24. července 2011 v 21:20 | Vampire Girl
Ian Somerhalder dostal otázku, jestli by rád viděl Damona a Bonnie spolu. "Spát s čarodějkou by bylo velmi zajímavé, víte, jak to myslím...špatná myšlenko, běž pryč!"

Podle Iana jsou Damon a Bonnie za stejného těsta a mají skvělou dynamiku, "jsou spolu velmi zábavní. Pamatuju si, jak jsme natáčeli tu scénu, jak spolu tančí [2x18 Last Dance] a pak jsem tu scénu viděl a řekl jsem si - Páni! To vážně funguje! Koukni se na ně! - Já vím, že v knížkách se to stane. Je to jedna z těch situací, když někoho nenávidíš a pak se do něj zamiluješ. Ale Damon je tak zblázněný do Eleny a...ta poslední věc, kterou by Damon chtěl, by byl...představte si Jeremyho, jak jde k Damonovi a říká - Drž se dál od mojí přítelkyně! - a začne mu mlátit do hrudníku a Damon jenom - Vážně?"


V další části videa rozebírají vztah Damona a Jeremyho. Teď, když Damon zůstává v Mystic Falls, tak bude s Alarickem, což znamená, že se spolu s ním o Jeremyho a Elenu bude starat. Bude se muset o Jeremyho postarat a to je poslední věc, kterou chce dělat. Ian si ale myslí, že Jeremy se může od Damona hodně naučit, hlavně to, co by vědět neměl.

Julie Plec: "Somebody is going to be at risk"

22. července 2011 v 11:26 | Vampire Girl
Kdy a proč jste se rozhodli přivést zpět Annu a Vicki?
Julie Plec: Dříve v této sérii jsme začali přemýšlet, jaká by byla zábava přivádět oblíbené postavy zpět. Začali jsme přemýšlet o tom, kam jsme Jeremyho směřovali a kde skončí, přemýšleli jsme o myšlence, že by vidět lidi ze své minulosti jako důsledek toho, že byl vzkříšen. Rozhodnutí přivést zpět Vicki bylo okamžité, protože Kayla byla milována a devastující říct jí sbohem. Anna byla velmi oblíbenou postavou, a tak jsme měli příležitost přivést zpět postavu, kvůli kter bylo publikum tak pobouřeno, že jsme si ji dovolili zabít. A to je jen začátek.

Kdy pochopíme, proč dokáže Jeremy vidět mrtvé?
Plec: V prvích epizodách se dozvíme, jak se objevují a odkud pocházejí. Jak se dostaneme hlouběji do série, začneme chápat, že mají kompas a svůj vlastní plán. Budete si muset počkat, jestli je to ďábelský plán nebo ne, [ale] myslím si, že jakmile se do Mystic Falls dostane nějaká nadpřirozená síla, někdo bude v ohrožení.

Comic-Con 2011: Interview with Nina Dobrev

17. července 2011 v 20:43 | Piper.
Rozhodla jsem se vám přeložit jeden rozhovor s Ninou Dobrev z Comic-Conu 2011.

THR: Jaká je vaše zkušenost s Comic-Conem?
ND: Na Comic-Conu jsem byla dvakrát, vždycky s The Vampire Diaries, a oba dva byly naprosto jiné. Natáčíme seriál od pondělí do pátku, takže každý rok musíme z Atlanty odjet v sobotu ráno a vracíme se v neděli odpoledne. Vždycky se na Comic-Conu setkáme s lidmi, které obdivujete. V loňském roce jsem potkala Jeffa Bridgese a Olivii Wilde z filmu "Tron". Rok předtím jsem se setkala s Robertem Downeyem Jr. a Judem Lawem. Obdivuji je a inspirují mě v tom, co dělám.

THR: Jaká je nejlepší věc, kterou řekl fanoušek během Comic-Conu?
ND: Minulý rok mi jeden z fanoušků řekl, že jsem ho inspirovala v tom, aby šel za svými sny. To mě opravdu dojalo.

Nina Dobrev: "There will definitely be consequences!"

16. června 2011 v 21:15 | Vampire Girl
Jak mohli diváci vidět ve finále 2.série, Stefan se konečně vydal ke své divoké stránce - Paul Wesley se na CW Upfront nechal slyšet, že je "přiraven se do toho zakousnout."

"Dva roky jsem byl opravdu hodný, takže jsme nadšený z toho, že si užiju i svoje dobré chvíle," řekl Wesley. "Stejně jako to pan Ian Somerhalder dělá každý den."

A když už mluvíme o ďáblovi, věří Damonův představite, že jeho TV sourozenec může být ve zle dobrý? "To určitě dokáže," přisvědčil Somerhalder. Pak dodal, "to proto, že jsem ho to naučil."

Otázkou zůstává, kolik ze Stefanovy temnoty bude namířeno na Elenu, která právě uzavřela své rty s jeho bratrem? Nina Dobrev na to řekla, "Věděla jsem, že jakmile se to stane, propukne peklo...Určitě budou následky!"

Kayla Ewell about Vicki's Return on ClevverTV

14. června 2011 v 21:23 | Vampire Girl

'Bloody Night Con': "What is your aspiration in life?"

12. června 2011 v 13:24 | Vampire Girl
Dívka: Já jsem ze Švýcarska a chtěla bych vás pořádat, jestli byste mi dal vaše klíče/polibek, Iane?
Ian: Kde jsi? Zdravím!
Dívka: Zdravím! Pohu vás políbit?
Ian: Cože?
Paul: Chce tě políbit.
Ian: Políbit?
Paul: Myslím...nebo chce klíče...možná klíče...klíče k vašemu pokoji? Klíče nebo polibek.
Dívka: Klíč.
Paul: K autu nebo k pokoji?
Ian: Nebo k srdci.
(Ian posílá polibek)

Vampire Diaries Cast Talks Season 3 & Strip Clubs & Delena Kiss

29. května 2011 v 11:26 | Vampire Girl

Co chcete vidět ve 3.sérii The Vampire Diaries?
Ian: Jen doufám, že Damon, Stefan a Klaus můžu jít na flám nebo dva.
Nina: Ráda bych viděla Elenu postavit se na vlastní nohy a hrát chvíli sólo.
Ian: Aby se opravdu poznali. Pak by přišel Elijah.
Paul: Striptýzové kluby.
Ian a Paul: Tequila.

V Mystic Falls je striptýzový klub?
Nina: [smích] Jsem si jistá, že tam nějaký je. Jsem si jistá, že Alarick je tam každý den.
Ian a Paul: Řekneme jim, ať tam jeden připíšou.

 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz