News | Spoilers | 1season

Vampire Diaries: A few other fun tidbits to sink your teeth into

30. května 2010 v 19:50 | Vampire Girl
 • Julie naznačila, že Stefan, Elena a Jonathan Gilbert nemusí být jediní, kdo si vede deník. "Kdo ví, možná má svůj deník i Kathenie," dobírala si nás.

• I nadále bude sledovat flashbacky z roku 1864, ale autoři se také zaměřují na současné scény pro budoucí série. Aktuální vtip je Stefan a Damon na párty v, teď zaniklém, nočním klubu Studio 54.

• Zajímá vás, co se stalo s hrozivou vránou, která poletovala kolem prvních pár epizod? Julie řekla, že vrána a mlha, které byly Damonem kontrolovány, se pro show zdály trochu moc nadpřirozené - a to říká hodně pro seriál, který se točí kolem upírů!

•Julie někdy nemá žádné nápady na příběhy, protože je tu mnoho podobných věcí, které se staly v Twilight nebo True Blood. "Já vymyslím příběh a Kevin bude jako 'Ne, to nemůžeme udělat. Práve to udělali v True Blood.'"

• Kopírujte jen s naším zdrojem •

Vampire Diaries: Is Mayor Lockwood really dead?

15. května 2010 v 20:19 | Vampire Girl
Ve finále Vampire Diaries byla Anna "ukolíkována" Johnem, John byl zbaven prstenu a bodnut Katherine, Caroline leží v nemocnici s vnitřním krvácením a Jeremy je ODing. 

Starosta Lockwood měl zlomený vaz a jeho tělo bylo ponecháno v hořící budově. Nicméně, můžete zabít vlkodlaka bez stříbrných kulek nebo vyrvání srdce z těla?

Na listině úmrtí od May Sweepsové jsou Anna a John s možnou smrtí Jeremyho, ale starosta Lockwood zde uveden není.

Kevin Williamson: "High points of the season"

13. května 2010 v 16:20 | Vampire Girl
Jaké byly "vysoké body" v této sérii?
Kevin: Všechny. Ale pokud musím vybrat nějaké oblíbené...Vždycky se přikloňuji k "Ó Můj Bože" momentům. Pro mě Vickina smrt byla velký okamžik, protože pomohla definovat, jaký typ show jsme byli. Myslel jsem, že Elenin nález Katherinina obrázku a následná autonehoda byl vrchol. A otevření hrobky odhalilo, že Katherine uvnitř není.

Vampire Diaries: Three from eight cliffhangers

12. května 2010 v 22:44 | Vampire Girl
Monica v New Jersey: Slyšela jsem, že ve finále Vampire Diareis bude 8 neočekávaných situací. Jak je to možné?

Je to možné, pokud se budete pohybovat mezi zápletkami tak rychle jako Kevin Williamson a Julie Plec! Ano, bude tam hodně překvapení a zdroj právě prozradil tři z nich:

  1. Vražda
  2. Autonehoda
  3. Vášnivý polibek (viz)
Co myslíte vy? Co nás ještě čeká?

'Isobel', TV Guide, May 6, 2010

29. dubna 2010 v 13:35 | Vampire Girl
"Isobel je mimořádně svůdná, silná osoba," řekla Kirshner (s Ianem Somerhalderem). Je síla, se kterou se musí počítat.

UPÍR V UPÍROVI

Elenina upíří máma Isobel (Mia Kirshner) je na návštěvě v Mystic Falls, ale není to jen rodinné shledání, co ji přilákalo zpět. Její mise je udržet podlého strýce Johna od nebezpečného zařízení, které patřilo jeho předkovi.

"Mohlo by to změnit životy všech - zvláště  upírů," řekla Kirshner, která byla naposledy viděna v The L Word. Podle Julie Plec, manipulativní Isobel - potomek Damonovy pravé lásky Isobel - v této epizodě slouží jinému účelu."Zabývali jsme se otázkou: Když se přemeníš v upíra, co se stane s tvou lidskostí?" říká Plec. "Je navždy pryč? Je to o Isobel, ale stejně se ptáme i co týče Damona." To děsivé monstrum se snaží ahnat její lidské city, jako milovat odcizeného manžela Alaricka a Elenu, protože to ji jako upíra oslabuje. "Isobel se to příčí, ale můžet vidět, jak ji její lidské emoce sužují," řekla Kirshner. "Ona není ta nejvyrovnanější matka, ale její postoj k její dceři se nakonec ukáže velmi překvapivý." Jen doufáme, že to pro Elenu nenívysání.

TV Guide Mega Buzz: "It looks bright!"

29. dubna 2010 v 12:37 | Vampire Girl
Nezabijou Alaricka na konci série, že ne? Matt Davis je můj oblíbenec! - Carrie
Mickey: "Měl jsem krásný rozhovor s Kevinem Williamsonem o budoucnosti Alaricka a musím říct, že je to celkem jasné," řekl nám umělec dříve známý jako Warner Huntington III. Takže se zdá, že přežije apokaliptický závěr série na oslavách Dne Zakladatelů. Ve skutečnosti jsme slyšeli, že podzim by David mohl být povýšen do pravidelných postav.

Spolier: "The last face we´ll see before the screen fades to black"

28. dubna 2010 v 8:41 | Vampire Girl
Řekněte mi prosím - cokoliv - o finále The Vampire Diaries. Prosím, prosím, prosím, s třešničkou na dortu? - Ariel

Co takhle něco maličko o tom, jak finále opravdu skončí? Zvládnete to? OK, pokračujte ve čtení: Zdroj mi řekl, komu bude patřit úplně poslední tvář, než obrazovka zčerná...Eleně. Bude křičet bolestí, když bude pohřbena zaživa? Smát se dobrému vtipu? Překonávat extázi, když se dá dohromady s Damonem? Tohle my nevíme.

Matt Davis: "John is our new nemesis"

25. dubna 2010 v 20:40 | Vampire Girl
Co náš čeká poslední čtyři epizody první série The Vampire Diaries? Nebojte se, nebudou tam mimozemšťané (cizinci), i když hvězda Matt Davis, který hraje přemožitele upírů a učitele historie Alaricka Saltzmana, měl nedávno podivné blízké setkání.

Tady je pár informací o Alarickově vztahu s Damonem a jeho setkání s Isobel.

Podle Davise se konec příběhu zaměřuje na strýce Johna jako špatného chlapa proti nepravděpodobnému týmu složeného z Alaricka a bratrů Salvatorů.

"Alaric je v procesu, kdy pomáhá Stefanovi a Damonovi. Nyní, když strýc John dorazil, je to náš nový Nemesis (nemesis = řecká bohyně odplaty), takže jde po vynálezu, který tento celý příběh zahrnuje." Nicméně, Davis dodal, že by neměl moc mluvit o tom, co by ten vynález mohl být.

Fanoušci mohou také očekávat více dynamických komplikací mezi Alarickem a Damon, upírem, který přeměnil Alarickovu ženu.

"Uvidíte chvíle, kdy zjistíte, že se respektují, ale pak chvíle, kdy ne. Jsou to nepravděpodobní spojenci, kteří jsou spojeni hledáním ženy, která odešla."

Ačkoli Davis nemohl mluvit o podrobnostech Alarickova setkání s Isobel, popsal ho jako, "Jeden z těch okamžiků, kdy obětujete svůj život nebo řadu let jistému záměru a pak se s ním setkáte. Je to šokující. Cítím, že věci v životě nikdy nejdou tak, jak jsem očekával."


Ps: Kopírujte prosím vždy s mým zdrojem.

Vampire Diaries » "Two major deaths by the end of this season"

23. dubna 2010 v 19:16 | Vampire Girl
Nějaké info o smrti významné postavy ve Vampire Diaries?

Mohu vám říci, že do konce série nebude jen jedno, ale hned dvě významné úmrtí a že oba beznadějné případy často mají překrývající se děje. Nějaké odhady?

PS: Podle všeho jsou v bezpečí: Elena, Damon, Stefan a Tyler
.

Vampire Diaries - Spoiler Chat - E! Online

23. dubna 2010 v 19:02 | Vampire Girl
Mohl byste nám, prosím, dát nějaký spoiler k Damonovi a Eleně? Stane se to mezi nimi skutečné? Dostanou se blízko?

Ano, budou blízko! A ano, on v ní začne vidět víc, než jen Katherinin odkaz. Fanoušci Stefana a Eleny nebudou mít radost a fanoušci Damona a Eleny budou mít v příštích epizodách hodně squee (= výkřik zuřivé fanynky), z toho, co jsem slyšel! Damon pomůže Eleně s novou situací s její matkou (společně se Stefanem) a to je k sobě přitáhne trochu víc.
.

Spoilers » "John Gilbert may be the father of Elena"

19. dubna 2010 v 15:46 | Vampire Girl
V seznamu IMDB je napsáno, že Kayla Ewell účinkuje v seriálu od 1. do 22. epizody a ještě 2. sérii. Kdy se plánuje její návrat?
V IMDB je to napsáno špatně. Její návrat se neplánuje.

Co se stane bratranci Bonnie?
Bonnie původně neměla chybět tak dlouho, ale prozatím se rozhodli zrušit dějovou linii s jejím bratrancem. To vede k velké přestávce Bonnie, nicméně se vrátí příští epizodu a bude v každé epizodě až do konce.

Povede v nejbližší době někam Tylerova vlkodlačí dějová linie?
Bohužel, Tyler se jako v vlkodlak v dalších dvou epizodách neobjeví. Příští epizoda je celá o Isobel a pak následuje konec série, takže v tét osérii opravdu není čas opravdu prozkoumat celou vlkodlačí věc.

Odešla Kelly Donovan? 
Ano, tato linie je prozatím dokončena, Matt si také vezme pro příští dvě epizody pauzu.

Chybí mi flashbackové epizody, dostaneme ještě nějaké?
Ano, epizoda 22 obsahuje hodně flashbacků s Katherine a spol.

TVD » Katherine in MF?

1. dubna 2010 v 17:56 | Vampire Girl
Uvidíme Katherine ve Vampire Diaries v nejbližší době?

Ti zatracení upíři z hrobky se začnou infiltrovat do MF a s Katherine stahovat smyčku, Kelly je ovládána Perl a hraje si s Damonem. Buď skončí s dodáváním sporýše pro anti-upíří městskou radu a připojí se k její revoluci, nebo ho nepovede k ženě, o které tvrdí, že už jí nemiluje - přestože, mimochodem, všichni víme, že stále ano.

TVD » " Their brotherhood won’t work itself out overnight"

20. března 2010 v 19:00 | Vampire Girl
Čekání na novou epizodu Vampire Diaries je nejhorší. Můžete mi pomoct zkrátit čas nějakým spoilerem?

"Chceme, abyste se seznámili s novým strašidelným upírem," říká Julie Plec. "Setkáme se s Harper, postavou, která vyšla z hrobky v poslední epizodě a budeme ho sledovat na jeho cestě, když si bude zřizovat obchod v Mystic Falls a s kým."

Pokud jde o Damona a Stefana, Kevin Williamson říká, "Ti najdou společnou řeč a budou na tom stavět." Bohužel, jejich zoufalé bratrství nezačne fungovat přes noc. Ale oni mají čas, že jo? Jsou to upíří!

Spencer Locke To Guest Star On Vampire Diaries

20. března 2010 v 14:29 | Vampire Girl

Spencer Locke bude hrát postavu jménem Amber, která bude spolu s Elenou a Caroline soutěžící v Miss Mystic Falls pageant. Díky Twitteru víme, že náš nováček bude hrát velmi blízko nejnovějšímu městskému upírovi - Anně. Nicméně, ještě není jisté, jestli je pouhý člověk nebo člen temné strany.

Otázkou zůstává - kdo bude mít doma vyhledávaný titul Miss Mystic Falls, a kdo bude na konci epizody ještě naživu, aby ho získal? No, na jedné fotce z twitteru je Spencer vyfocená s kytkou a titulem MMF, takže možná ona bude ten velký vítěz.

TVD » "We have nine cliffhangers"

18. března 2010 v 17:36 | Vampire Girl
Připravte se na konec série

Musíte očekávat, že Vampire Diaries zabalí svou první sérii velmi napínavě.Co s vámi dělá myšlenka na léto plné čekání na odpověď na jednu otázku? Co s vámi udělá čekání na devět?

"Máme devět cliffhangerů v poslední epizodě," varovala Plec publikum. "Mohlo jich být sedm," vyjasnil to Williamson. "Bude jich šest, jeden po druhém, ne skutečných, ale pointou velkého příběhu , kde budete očekávat další sérii, ale ve stejnou dobu odpovědi na skutečné věci vytvoří více otázek a udělají konec s menší bombou."
 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz