News | Spoilers | 2season

Delena: A lot of their issues are brought to light

12. května 2011 v 18:54 | Vampire Girl
Všechny postavy jsou v nebezpečí, ať už z tohoto pohledu nebo jiného - a Damon je jeden z těch očividných. Není sice jasné, které postavy se dožijí 3. série, ale uvidíme některé posuny a překvapení, které donutí publikum řvát.

Elena, která o Damonově kousnutí neví, je snaží směřovat kupředu se svým bratrem a se svými přáteli. Brzy bude mít proslov, ve kterém řekne, "Musí se zvednout, musíme vypadnout z tohoto domu, musíme dýchat, jíst, spát, a pak to dělat pořád dokola, dokus se to nezlepší."

To se ale změní, když zjistí pravdu o Damonovi a rozhodne se mu pomoci, když prochází svou spirálou. Hodně problémů o jeji vztahu a jejich přátelství se dostane na světlo, když je na své smrtelné posteli a stále touží po rozhřešení.

Season Finale: Anything can happen

10. května 2011 v 18:02 | Vampire Girl
Zabije toto dílčí vlkodlačí kousnutí mého ubohého Damona?
Jen z toho, co víme o tom, jak tato show funguje - jako, že stanice nedovolí producentům zabít hlavní mužskou postavu - řekneme vám, že...ne, Damon neumře, kvůli následku vlkodlačího kousnutí.

A něco o Damonovi a Eleně? Políbí se konečně?
Damon začne kvůli svému vlkodlačímu kousnutí šílet, je schopný udělat cokoliv a říct cokoliv. Radši se nesázejte, protože se může stát cokoliv, když je takový upír jako je Damon na volné noze.

Season Finale News: Next Spoilers!

5. května 2011 v 20:26 | Vampire Girl
Tyto spoilery o posledních epizodách, ale nejsou 100%

• skutečně nás čeká scéna, kdy bude Damon padat k zemi a Elena mu bude oporou
• někdo opět poví "Nemůžu tě ztratit!", ale tentokrát to nebude Damon
• Stefan už nebude mít právo na někoho se hněvat - všechno co se stane bude důsledek jen jeho konání
• plán Bonnie na zničení Klause nevýjde • finále bude krvavé, ale nebude příliš souviset s Klausem
• Klaus bude "trápit" Katherine
• ZRADA! Do Mystic Falls přichází temné časy..
• Elena má jako dvojnice výhody, o kterých nikdo neví
• po obřadu uvidíme zlou tvář Eleny
• na konci dílu 2x21 zemře postava, která se do třetí série už nevrátí
• Jenna, Alaric, Liz, Matt, John - jeden z nich zemře!
• Elena vždy odpustí Damonovi - nezáleží na tom, co udělal nebo koho zabil. Vždy mu odpustí!
• Klaus zdrží show na poměrně dlouhou dobu
• mezi hlavní hesla finále patří FALEŠNÉ ŠTĚSTÍ, SMRT, SMUTEK A PODVOD
• Maddox byl o hodně silnější než Bonnie a Greta je silnější než Maddox
• finále bude v určité míře podobné "Den Zakladatelů" (1x22 - finále první sezóny) a hodně z toho, co jsme se z obou sérii dozvěděli bude zničeno přímo před očima postav

Finale: "Something will happen between Damon and Elena"

3. května 2011 v 20:21 | Vampire Girl
Lauren_eli7: Stane se konečně něco mezi Damonem a Elenou?

"Něco" je tak široký pojem. Můžeme to zúžit na toto: něco, co fanoušci očekávali, že se mezi Damonem a Elenou stane ve zbývajících epizodách.

A samozřejmě něco, co fanoušci neočekávali se stane také.

3rd season: "Season of the Originals"

3. května 2011 v 17:49 | Vampire Girl
Kdo si oblíbil naše milé, hodné Původní upíry nemusí strádat. Julie Plec, podle které jsou Původní upíří úžasnou součástí show, řekla, že třetí série, která už byla oficiálně potvrzena, by mohla být nazvána "Série Původních".

Některé zdroje také tvrdí, že v show se jich nám ve třetí sérii objeví více. Nicméně je podle všeho jasné, že krvavou koupel, která nás čeká, přežije minimálně jeden z nich.


Finale: "There will be decisions that are not popular, always" [part 2]

1. května 2011 v 11:17 | Vampire Girl
Damon se pokusí získat Elenino odpoštění: Damon se bude muset vypořádat s následky, které usvědčují Elenu k věčnosti jako upíra. "Tohle je Damonova největší lekce k naučení," říká Plec, "Můžete někoho milovat vší silou své duše, ale stále si musíte pamatovat, kdo to je a co chce. Ve finální epizodě, Damon musí hledat její odpuštění za to, co udělal a zoufale ho chce. Nyní má i extra důvod s kousnutím od vlkodlaka. 'Nemůžu umřít s tím, že mě nenávidíš,' to je jeho pointa."

Producenti by nezabili Damon, správně? Správně? Zatímco Plec vtipkuje, "Každý může zemřít!" a "Kdo potřebuje Iana Somerhaldera?" producenti nemají strach udělat některá těžká rozhodnutí. "Jsou tu drsné a tragicné následky, a ztráta na životech bude extrémní," řekla Plec. "Je to upíří show, a v upíří show jsou kolíky silné a počet úmrtí tomu musí odpovídat. Jestli nevěříte, že následky jsou život a smrt, tak my neděláme svou práci pořádně. Bohužel jsme dali do pohybu tento rituál, který potřebuje mnoho obětních prvků. Doufáme, že publikum věří našim rozhodnutím. Budou tam rozhodnutí, které nejsou poprulární, vždycky."

Finale: Jenna as a vampire, Damon bitten by a werewolf,...[part 1]

30. dubna 2011 v 21:15 | Vampire Girl
Jenna se stane upírem: Ano, Klaus vezme život něčemu, co by mohl být poslední čistý člověk, který v Mystic Falls zůstal. Krátce potom, co zjistila, že upíři existují, Jenna se stala nedílnou součástí dlouho očekávaného rituálu.

"Příští epizoda se uskuteční během zbytku noci," řekla Julie Plec. "Je to Klausův pokus v provedení obětního rituálu a Jenna v tom bude hrát svou roli, a co všichni ostatní musí udělat, aby si ochránili před tím, aby se stala upírem, kterého Klaus obětuje."

Damon byl smrtelně kousnut vylkodlakem: Pamatujete si Rose (Lauren Cohan)? Starobylou, ale milou upírku, která si vytvořila pouto s Damonem, aby byla kousnuta vlkodlakem a pomalu umírala v jeho náručí? Ano, neexistuje žádný lék na vlkodlačí kounutí!

"Finále je v podstatě konec Damonovy cesty pro rok," řekla Plec. "Udělala tolik věcí a učinil tolik rozhodnutí, které všechno zničily a teď je na konci svého života, takže věří, a on se musí vyrovnat se všemi rozhodnutími, které za tento rok udělal. A ne jen v tomto roce, ale od té doby, co ho Katherine před 145 lety svedla. Bude odhalovat tyto chyby, které s Katherine udělal a bude se snažit dostat Elenino odpuštění."

Spoiler? Is this the end?

22. dubna 2011 v 21:47 | Vampire Girl
Tohle jsem četla na jedné stránce, ale vůbec netuším, jestli to je pravda nebo ne. Takže pokud ne, tak mě neukamenujte a pokud nechcete, tak to radši nečtěte. Jde o big spoiler pro finále 2.série.

"Elena a Stefan se políbí na rozloučenou, protože Stefan musí jít, aby našel lék pro Damona, který umírá po kounutí vlkodlakem. Damon umírá a políbí Elenu a ta ho neodmítne, políbí ho zpátky předtím, než zkolabuje na zem. Ten polibek je jako z filmu "Gone with the Wind" Elena klečí vedle něj, zarmucená a v panice."

Finale: Damon will struggle to keep his memories separate from the present

21. dubna 2011 v 18:03 | Vampire Girl
Damon a Elena měli své dobré i špatné chvíle, ale je těžké popírat tu vášeň mezi nimi. A je ještě těžší to popírat po shlédnutí první fotky z finálového dílu 2.série.

Ve finále, nazvaném "As I Lay Dying," zanechá promítání Gone With the Wind v Mystic Falls Damona bojovat, aby udržel své vzpomínky na Katherine v roce 1864 odděleny od přítomnosti, ve které je Elena s nebezpečí. Třese s ní na této fotce, aby si připoměl, že není Katherine? Varuje ji, aby utíkala velmi, velmi daleko? Nebo ji chce dlouze a vášnivě políbit?

Ale co ten oheň? Víme, že finále se soustředí na tak obávaný obětní rituál, což znamená více než jeden život na pranýři. A z toho, co jsme slyšeli o závěrech rituálu, nejsme si jistí, jestli bratři Salvatoři dokáží vše zachránit. Čekají nás ještě tři další týdny.

End of the 2nd season and its mythology and emotional resolution

19. dubna 2011 v 22:45 | Vampire Girl
Epizoda vysílaná 28.dubna se jmenuje 'The Last Day,' protože se ohehrává v hodinách, které vedou k úplňku, což znamená, že by to mohl být Elenin poslední den. Napětí mezi bratry Salvatory, kteří mají jiné nápady o tom, jak udržet Elenu v bezpečí před blížícím se obětním rituálem, se stupňuje. Vlkodlak Tyler se vrací do Mystic Falls po tom, co mu někdo zavolá.

Epizoda 5. května vyzvedne jak den přechází v noc a, s vyjímkou úplného konce, probíhá během večera úplňku. "Ztráty na životech jsou významné a velmi tragické," řekla Julie Plec. "Spád je velmi bolestivý pro mnohé postavy. Epizoda je nazvaná 'The Sun Also Rises,' a opravdu chci říci, že naše postavy, na konci velmi velmi dlouhé noci, potřebují najít záblesk naděje, když přijde ráno, protože tím, čím prochází jim opravdu mění život."

5 Questions and Answers About 'The Last Dance'

13. dubna 2011 v 16:57 | Vampire Girl
Existují dva druhy epizod The Vampire Diaries: set-up a odměna.

Minulý týden jsme viděli velký set-up, když se Bonnie nabila čarodějnickou silou, i když zabití Klause by znamenalo zabít sebe a Klaus posednul Alarickovo tělo. Epizodě, která nás čeká tento týden, "The Last Dance" zajistí odměnu.

Tady jsou odpovědi na některé otázky ohledně této epizody:

Otázka #1: Jak neuvěřitelný je Klaus?
Odpověď: Velmi. Nejen, že je neuvěřitelně zábavný, ale také je zlomyslný a krutý z hlediska psychiky. Když se ukázala Jules a vlkodlaci, byli jen samé mučení a zabíjení. Klaus přijde s mnohem více vychytralými zápletkami, zaprvé vypořádání se s Katherine a poté způsob jakým si utahuje z Eleny jako had, který si hraje s myší než ji spolkne.

Otázka #2: Jaký je účel toho, že Klaus posedl Alaricka?
Odpověď: První odpověď je, že je to průzkumná mise, aby zjistil stav v Mystic Falls předtím, než se opravdu ukáže. Nicméně, je tu také další výhody. Alarick nepotřebuje pozvání do domu, i když je posedlý upírem.

Mega Buzz: "Bonnie is one powerful lady now"

13. dubna 2011 v 16:00 | Vampire Girl
Kdy konečně uvidíme Klause ve Vampire Diaries? - Joey

NATALIE: No do 21. dubna, ale v nadcházející epizodě - která také zahrnuje šokující smrt - Klaus bude používat Alarickovo tělo, aby se dostal do skupiny. Objeví něco, co mu Katherine nemohla řict, bez ohledu na to, jak moc jí mučil: Bonnie je teď mocná žena, díky 100 mrtvých čarodějek. Čekejte nejen dvojitý střet během snahy dostat Klause, ale rovnou trojitý.

EW: Someone will be dying, someone will be...

13. dubna 2011 v 15:45 | Vampire Girl
SourceAmbs: Budu stručný. Prosím, řekněte nám nějaké novinky o The Vampire Diaries!

Takže my budeme také sturční.
Někdo bude umírat. Elena (Nina Dobrev) bude plakat. Ze Stefana (Paul Wesley) se bude kouřit. Klaus se (Joseph Morgan) bude plížit. Ou, a Damon (Ian Somerhalder) vpodstatě řekne Stefanovi, že kašle na jednu věc, ve které má být dobrý...v ochraně jeho paničky.

Ausiello: "Elena and Katherine will be tortured"

13. dubna 2011 v 15:37 | Vampire Girl

Q: Držím Šmoulu pod nožem...nenuťte mě to použít! Novinky ze světa The Vampire Diaries jsou výkupné za jeho záchranu! -Janelle

Ausiello: Ve čtvrteční epizodě, Elena a Katherine bude mučeny v rukou Klause/Alarica - ale velmi odlišnými způsoby. Propusť Šmoulu!

Caroline-Matt relationship and Tyler's return

6. dubna 2011 v 19:50 | Vampire Girl
Problémy ve vztahu čekají Caroline a Matta, který už nyní ví o upírech ve městě.

"Budoucnost pro ně bude složitá," říká Julie Plec. "Když se poprvé vrátíme z pauzy, první otázkou bude, 'Jak nakonec zvládne tuto informaci, a co s tím hodlá dělat Caroline?' A odpověď na tuto otázku, která bude v první epizodě, vážně vytvoří půdu pro nějaké problémy, které nás vezmou na konec série."

A také je tu nevyhnutelná návrat Tylera Lockwooda, který vrazí svůj vlastní kolík do vztahu Caroline a Matta. "Nemůžeme mít trojúhelník bez třetího bodu. Takže, jednoho dne, znovu uvidíme Tylera."

 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz