News | Spoilers | 3season

Sara Canning returns as Aunt Jenna Sommers

28. března 2012 v 18:06 | Vampire Girl
Minulou sérii jsme museli dát sbohem tetě Jenně, když byla obětována na krvavném oltáři, aby za sebe Klaus mohl udělat hybrida. Byla to jedna z nejsmutnějších a nejtragičtějších smrtí v celém seriálu.

Zap2it exkluzivně potvrdil, že Sara Canning se vrátí do finále 3.série jako teta Jenna Sommersová. Ne, nebude z ní zombie a ani nikdo nebude nabourávat rovnováhu přírody tím, že by ji vzkřísil z mrtvých. Místo toho, Canning se objeví ve flashbacku, ve kterém se dozvíme, jak Elenin život vypadal předtím, než jsme ji v pilotním díle potkali.

V této epizodě budou Miranda a Grayson Gilbertovi zoosobněni místními herci z Atlanty (nikdo je asi nepozná). V tomto díle by se měla i poprvé objevit ona autohavárie, při které rodiče zemřeli. Naštěstí se tam ale ukáže Stefan, aby zachránil den. Alespoň Eleně.

Daniel Gillies: 'Elijah is in love with Elena'

7. února 2012 v 21:09 | Vampire Girl
Daniel Gillies řekl, že Elijah se zamilovaný do Eleny a doufá, že Elijah své city ukáže.

"Vím, že je to trochu očividné, ve světě Vampire Diaries, kde jsou do Eleny zamilovaní všichni, ale souhlasím s tím, že Elijah vídí v Eleně něco krásného," řekl Gillies.

"Chtěl bych, aby své city ukázal předtím, než odejde," pokračoval. "Cítím, že Elijah je k ní nejvíce táhnut, protože ona žije lepší život než lidi, se kterými žil před staletími."

"Myslím si, že to ta věc, která ho na ni láká, ke které je táhnut," řekl. "I kdyby to byl jen okamžik, chtěl bych, aby spolu sdíleli chvíli - ale myslím, že by to mělo být více."

Vampire Diaries: Cassidy Freeman In 'Devilish' Role

14. ledna 2012 v 20:22 | Vampire Girl
Autoři Vampire Diaries obsadili do nové a tajemné role herečku Cassidy Freeman, kterou můžete znát jako Tess Mercerovou ze Smallville.

Cassidy se má objevit v díle 3x16 jako postava jménem Sage. Je popsána jako "sexy, nebojácná, s ďábelským úsměvem". Nebude však z přítomnosti, objeví se totiž ve flashbacky z roku 1912 a její kouzlo pociťují jak bratři Salvatorovi tak Původní upíři.

E!Online: "Caroline's birthday and Delena kiss"

12. ledna 2012 v 19:08 | Vampire Girl
Caroline Forbesová (Candice Accola) se dnes navrátí do Mystic Falls: A bude jí 18! A kromě toho, že bude sfoukávat svíčky, Caroline se bude snažit dostat z rozchodu s Tylerem (Michael Trevino). Ale budeme šťastni ohledně toho, co se stane dál?

Připravme se na Caroline, jakou ji neznáme: ne v náladě pořádat párty. Ano, slečna Forbesová se neteší na to, že dosáhne na svou 18.

"Zatímco by si každý myslel, že Caroline by si uspořádala úžasnou párty, ona je zklamaná. Vůbec ze svých narozenin není nadšená. Tohle je poprvé, co si uvědomuje, že i když jí bude 18, ve skutečnosti to tak není," vysvětlila Accola. "Tohle je poprvé, co si uvědomuje, že to, že je teď upír jí drží od toho, aby prožila svá poprvé. Na své narozeniny chce být sama."

Samozřejmě byl také dotaz na Julie Plec, ohledně poslední scény minulé epizody. První polibek Eleny a Damona. Nic zvláštního. "Stalo se to. Bylo to překrásné. Byla jsem velmi šťastná ohledně jeho provedení," řekla Plec o okamžiku, na který fanoušci čekali 3 roky. "Udělali jsme si jasno o tom, že chce, aby to byl Damonův kovbojský moment. Byla to ta nejmilejší věc, kterou mohl udělat svému bratrovi? Ne. Byl to ten nejlepší tah? Ne. Chtěl to a šel si za tím? Ano."

E!Online: Epic Kiss Coming on 'The Vampire Diaries'

20. prosince 2011 v 21:07 | Vampire Girl
Zaprvné se chci omluvit, že nepřidávám, ale měli jsme toho teď ve škole moc a ve čtvrťáku moc nestíhám a sama to tady moc nezvládám.


Díky E!Online víme, že někdo Mystic Falls opustí, a většinou to bývá kvůli Damonovi, tak uvidíme, kdo to bude tentokrát, ale ve Vampire Diaries je vždy možnost, že se někdo naopak vrátí.

Taky náš čeká velkolepý polibek. A čí? To ještě není známo, takže se zatím můžeme jen domýšlet :))

Julie Plec: "Delena move on under a cloak of fear and paranoia"

10. prosince 2011 v 20:00 | Vampire Girl

V poslední epizodě se Elena konečně rozhodla nechat Stefana jít - a ano, myslela to vážně. Damon, na druhou stranu, má trochu potíže vyrovnat se se ztrátou malého brášky.

"Když se vrátíme, Damon bude dělat to, co Damon dělá nejlépe, když ho někdo naštve: pije," směje se Julie.

"Od té doby, co Stefan zničil jejich plán a osvobodil se od Klause, ho nikdo neviděl, a Damon a Elena neví kde je a proč je zradil. Jediné, co vědí, je to, že je Stefan podrazil a oni se musí pohnout dál."

A oni to udělají, ačkoli "pod rouškou strachu a paranoie," říká Plec, protože jako normálně, protože čekají, až Klaus najde svou pomstu za celou tu věc s Michaelem.

Teror panuje v Mystic Falls, ale to neznamená, že není místo pro romanci v tomhle chaosu.

Caroline&Tyler: Romeo and Juliet-esque relationship

16. srpna 2011 v 19:31 | Vampire Girl
Caroline a Tyler jsou nejlepší postavy ve Vampire Diaries. Potřebujeme vědět, o co se jednalo v novém klipu!

Řekněme, že malé zelené mostrum, jehož jméno je žárlivost se stane Carolininým kamarádem, když uvidí Tyler tančit s jinou dívkou na Elenině narozeninové párty. Když se podíváme do budoucna, jejich "Romeo-a-Julie" vztah nabral opravdu Shakespearovský obrat, když někdo, koho známe - a tak nějak věříme - bude chtít naší blondýnce ublížit.


Stefan learns about kissing Damon and Elena

13. srpna 2011 v 13:41 | Vaness
Paul Wesley a Julie Plec potvrdili, že se Stefan dozví o polibku Eleny a Damona.

Paul prozradil, že díky tomuto zjištění se Stefan neskutečně naštve a ztratí nervy.

Julie prozradila, že se polibek bude řešit docela dlouho a způsobí velké drama.

Spoilers about Matt

13. srpna 2011 v 13:34 | Vaness
Nemáme si přát utrpení nikoho. Vyjímkou bude jen Matt Donovan. Julie Plec měla oči skoro vlhké, když naznačovala dějovou linii Matta v třetí sérii. Je to tím, že Jeremy může vidět duchy mrtvých EX - včetně Mattovi sestry Vicki.

"Matt bude jedním z prvních lidí v Mystic Falls, kteří se dozví pravdu o Jeremyho tajemství. Bude muset s Jeremym prežít emocionální put v tomto nadpřirozeném světě, když se dozví, že jeho sestra je venku z hrobu. Bude přesvětčovat Jeremyho, aby mu pomohl skontaktovat se s ní. Bude to dobré."

Kevin Williamson řekl, že vrchol Jeremyho strašení bude v Říjnu. "Nejprve se s nimi trošku zabavíme, začneme odkrývat tajemství, proč jsou tady a co chcou."


Damon's gift for Elena: Necklace with vervain

13. srpna 2011 v 8:19 | Vampire Girl
Tak a tajemství už není tajemstvím. Já sama jsem si to myslela od té doby, co Nina řekla, že Damonův dárek bude pro Elenu důležitý.

V novém traileru pro první díl třetí série s názvem The BirthDay, je scéna, kdy Damon připíná Eleně kolem krku její náhrdelník se sporýšem.

Jedna záhada vyřešena. Na další otázky si budeme ještě muset počkat :)


Names of the episodes

12. srpna 2011 v 9:58 | Vaness
Byly zveřejněny názvy dalších dvou epizod.

3x01 - The Birthday (Narozeniny)
3x02 - The Hybrid (Hybrid)
3x03 - The End of the Affair (Hranice lásky)

- názvy zatím nebyli oficiálně potvrzeny

Supernatural's Sebastian Roche to Hunt Klaus

11. srpna 2011 v 23:11 | Vampire Girl
Sebastian Roche, jehož postava Balthazara byla naposledy viděna ve finále Supernatural, je nový přírůstek do rodiny The Vampire Diaries.

Julie Plec řekla EW.com, že Roche bude hrát "velmi záhadného muže, který se objeví, aby lovil upíry, konkrétně Klause."

Opravdu záhadný. Jak Julie vysvětlila, "Z nějakého důvodu je Klaus, který by se neměl bát ničeho, ohledně něj znepokojen."

Postava se původně jmenovala Eric, ale od té doby, co show předtavuje také postavu jménem Bill (Jack Coleman), jméno Rocheovy postavy se bude měnit. "Kvůli ochraně proti srovnávání s True Blood," směje se Julie Plec. Bill bude bývalý obyvatel Mystic Falls, který se vrátí, aby dal dohromady rozpadlou Radu a ochránil město před upíry.

New Info about 3x01 The Birthday

11. srpna 2011 v 22:03 | Vampire Girl
Všechny nás zajímá, co dá Damon jako dárek Eleně k jejím 18. narozeninám, které bude slavit hned v první epizodě 3.sérii s názvem "The Birthday" (Narozeniny).

Nina Dobrev na Comic Conu 2011 pro ThinkHeroTV řekla, že Damon dá Eleně něco co, "je pro ni velmi důležité, moc to pro ni bude znamenat. A vy byste neřekli, že by jí něco takového dal, ale bude to o důvěře."

Ian Somerhalder řekl pro Zap2it, že Elena nechce, aby jí něco kupoval, takže on jí technicky k narozeninám nic nedá. "Ale napadne ho něco, co on velmi, velmi, velmi chce a potřebuje, a on udělá, co musí, aby to pro ni získal. Ona si myslí, že to ukradl nebo to našel. Bude to mezi nimi krásný moment. Bude opravdu sladký a tichý," řekl Somerhalder.

Damon's Birthday Gift To Elena

11. srpna 2011 v 18:35 | Vaness
Jak už jistě víme, třetí série začína oslavou Eleniných 18. narozenin, kterou zorganizuje Caroline v domě Salvatorových. Veříme, že Elena dostane mnoho dárků, protože je to nejoblíbenější človek v Mystic Falls.

Teď, když chýbí Stefan, myslíme si, že nejvelkolepější dáreček dostane od Damona. Ian Somerhalder řekl, že dárek je trochu neobvyklý.
"Elena odmítá, aby jí něco koupil a dal k narozeninám," vysvětluje Ian. "Ale Damon narazil na něco, co opravdu chce darovat Eleně. Má silnou potřebu jí to dát. Jde mezi nimi o velmi krásný okamžik."

Claire Holt as Bex (Stefan’s Ex)

10. srpna 2011 v 12:37 | Vampire Girl
Zap2it potvrdilo, že roli Bex bude ve třetí sérii hrát australská herečka Claire Holt. Můžete ji znát ze seriálu Pretty Little Liars, Mean Girls 2 nebo H20.

Poprvé uvidíme Bex ve flashbacku, ale dlouho nezůstane jen vzpomínkou - přes Stefana se nikdy nepřenesla a možná budeme překvapeni, co ji přivádí zpět do Stefanova života.

Na druhou stranu pochybujeme, že bude mít u Stefana úspěch, co se týká něčeho romantického. Paul Wesley řekl, "Stefan o jiných ženách nepřemýšlí. Je zamilovaný do Eleny a tohle všechno dělá pro ni."

 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz