News | Spoilers | 3season

Kevin Williamson: "Damon's not trying as hard as he should"

10. srpna 2011 v 11:42 | Vampire Girl
Půjdou Elena a Damon hledat Stefana?
Oba mají v zájmu ho najít, ale jeden se určitě snaží více než ten druhý.
"Damon miluje svého bratra, už to nemůže zapírat, ale zároveň se jeho vztah s Elenou velmi dobře vyvíjí, takže možná proto se nesnaží najít Stefana tak moc, jak by měl," řekl Kevin Williamson a přidal, že Damon se kvůli tomu bude cítit provinile.

Co se týká Stefana, život jako rozparovač ho donutí se nad svým životem zamyslet. "Bude někdy schopný se vrátit a jak ho Damon a Elena zachrání? Pro Stefana to bude cesta: Co má Klaus za lubem? Jaký má pro něj význam?"

Julie Plec: "Get Ready for a Scary-Fun 'Ripper Stefan' Roadshow"

4. srpna 2011 v 15:02 | Vampire Girl
Ve Vampire Diaries je nové zlo, a jeho jméno je Stefan. Stefan Rozparovač.

Po dvou sériích, co žil svůj život jako Svatý Stefan (jak ho rád nazýval Damon), Elenin dobrosrdný přítel udělal něco nemyslitelného, aby zachránil svého bratra. Stefan se vzdal Klausovi a napil se z dívky, výměnou za lék - Klausovu krev - na Damonovo vlkodlačí kousnutí. Ale podle Julie Plec je to jen začátek.

Joseph Morgan má představu, jak moc špatně se Stefanova strašná přeměna vyvine. "Uvidíme, jak temně dokáže Stefan zajít," řekl Morgan. "Zajímavé je, že Klaus uvolnil Stefanovu temnou stránku. Uvidíme co je Klausův cíl."

Odpovědi se nedočkáme hned a stejně tak je tomu s návratem do Mystic Falls. "Tohle nebude krátký příběh," řekla Plec. "Budeme oběvovat Stefana a jeho temné stránky hodně dlouho."

Nina: "Elena and Alaric go on a sweaty, rugged adventure together"

31. července 2011 v 17:31 | Vampire Girl
Nina Dobrev v jednom rozhovoru pro EW.com řekla, že ve druhé epizodě dá Eleně cestování s Alarickem docela zabrat.

"Elenu a Alaricka čeká společné, propocené a drsné dobrodružství, kdy se budou muset na jednom místě zchladit. Trochu nás to spojí, a natáčení scén s Mattem Davisem je skvělé, protože on je vážně zábavný chlap a je to komické," řekla.

A jelikož dál nerozvedla, jak se budou "ochlazovat", řekla místo toho, jak všichni přežívají teplo v Georii: "Snažíme se stavět stany s klimatizací, ale nakonec je tam větší teplo než venku, takže si prostě každý vezme sáček s ledem a ty si pak pokládáme na zápěstí nebo na krk, abychom se zchladili."

Joseph Morgan’s most excited to meet Klaus’ family

31. července 2011 v 17:13 | Vampire Girl
Ve třetí sérii nás toho čeká opravdu hodně a mimo Eleniny 18.narozeniny, zlého Stefana a mýdlovou pěnou obaleného Damona, nás také čeká setkání s úplnou rodinou Původních a Joseph Morgan se toho už nemůže dočkat.

"Dostaneme šanci jít zpět a vidět místo, kde se stali upíry a kde byla na Klause uvalena kletba, která potlačila jeho hybridní povahu," řekl Joseph. "Bude zajímavé, až představíme ostatní Původní, kteří jsou pravděpodobně stejně mocní nebo mají na Klause nějaký emocionální vliv...uvidíme, co to s ním udělá."

Buffy in Vampire Diaries + New villain

28. července 2011 v 17:25 | Vampire Girl
Otázka: Máte něco nového o Vampire Diaries? - Samantha

Ausiello: Buffy přemožitelka upírů bude v show jako host!! No, dobře, ne Buffy, ale bude to přemožitel. Nová postava, Eric, je sexy ve středních letech, který je něco jako Indiana Jones s dřevěnými kolíky místo biče.

Julie Plec byla také dotázána jestli ve Vampire Diaries uvidíte větší padouchy, než je Klaus. "Rozhodně bych řekla, že Klaus není ten nejhorší, kterého jsme zatím viděli. Bude zábava sledovat, kdo mu ukradne slávu, až se dostaneme hlouběji do 3.série."

Casting Info - Gloria [3x03]

28. července 2011 v 16:59 | Vampire Girl
Informace o nové postavě ve Vampire Diaries

- čarodějka jménem Gloria
- je jí kolem 60 let, ale je sexy a krásná zpěvačka, protože není tak stará, jak by měla být
- dokáže spomalit stárnutí, ale jednoho dne jí to dohoní
- očividně vede elegantní bar
- Klaus a Stefan vstoupí, Gloria je překvapená, že vidí Klause, ale pamatuje si Stefana
- Klaus potřebuje její pomoc, ale ona nemá zájem a vyhodí je
- později tam přijde Damon a povídá si s Glorií o tom, že jeho bratr je ve špatné společnosti
- Gloria má možná něco zajímavého v pohybu, ale neřekne, co to je

New Scoop: "Klaus will not be away for long"

19. července 2011 v 19:40 | Vampire Girl
Chybí vám nejstarší upír všech dob, který je nyní jediný hybrid svého druhu? Dobrá zpráva pro vás, na jeho návrat nebudete muset ve třetí sérii The Vampire Diaries čekat dlouho.

Což znamená, že Klausovi (Joseph Morgan) budeme čelit už začátkem třetí série.

Navíc se můžete těšit na podlého na krvi závislého Stefana Salvatora. Neumíte si to představit? Dočkáte se brzy!

Lilly Roberson as Sofie

19. července 2011 v 18:33 | Vampire Girl
Když se The Vampire Diaries 15. září vrátí bude Elena slavit své 18. narozeniny...a jak známe tuto show, neobejde se to bez něčeho vážného a nadpřirozeného.

Antlantské herečce Lilly Roberson byla nedávno přiřčena ve třetí sérii role Becky, dívky ze Stefanovy minulosti. Roberson, která v minulosti hrála v seriálu Beze Stopy, ale má nakonec podle všeho hrát Sofii, dívku se kterou půjde Tyler na narozeninovou párty.

Nebojte se ale. Tento nový milostný zájem pravděpodobně neudělá na Tylera takový dojem jako ho udělala Caroline. Ačkoli jsou Tyler a Caroline momentálně jen přátelé, potencionální románek, který se budoval ve druhé sérii, určitě zase vypluje na povrch během boje se skutečností, že jsou členy dvou soupeřících druhů.

David Gallagher: Meet TVD’s New Wolf

14. července 2011 v 11:13 | Vampire Girl
Pro všechny, co viděli film Super 8, David Gallagher hrál vtipného hipíka, který nějakým způsobem prospal celé mimozemské zúčtování.

A asi chtěl věci obrátit...což vysvětluje jeho novou nadpřirozenou úlohu ve Vampire Diaries! David bude hrát vlkodlaka jménem Ray, který narazí na Klause v Tennessee.

Víme, že vlkodlaci se o sebe dokáží postarat, ale doufejme, že Davidova postava Raye Klause nepodvede. Klaus, spolu s svým na krvi závislým parťákem Stefanem Salvatorem, se nezdá jako ten typ s velkou tolerancí pro podvodníky nebo podivíny.

Nakonec, nezapoměňme, co se stalo chudáčkovi Elijahovi - probodnut do srdce svým "drahým" bratrem!

Plec and Williamson: "The climax of the haunting of Jeremy"

6. července 2011 v 13:39 | Vampire Girl
Když byl Jeremy (Steve R. McQueen) najednou schopen vidět své mrtvé bývalé, Vicki a Anna - poté, co ho jeho přítelkyně Bonnie zachránila ve finále 2.série The Vampire Diaries - bylo čtenáři EW.com korunováno jako "Single Most Clever Twist". Takže kam nás to dostane?

"Když se vrátíme, abychom ho viděli na začátku nové série, uvidíme, že stále nepřišel na to, co po něm chtějí, nebo že ani neporozuměl tomu, co jsou zač," řela Julie Plec. "Uvidíme, že toto možná drží jako tajemství, o kterém nikdo jiný neměl ponětí, a že jeho chování se dost změnilo a lidé si začínají myslet, že se vrací ke starým časům. I když ve skutečnosti se snaží přijít na to, proč je sakra pronásledován svými mrtvými přítelkyněmi."

Ian Somerhalder about Delena in 3rd season

5. června 2011 v 10:48 | Vampire Girl
Myslíš, že bude chtít Damon ve třetí sérii ukrást Elenu Stefanovi?

Ian Somerhalder: Nevím, zda se bude jednat přímo o "kradení". Teď, když je Stefan pryč, to bude pro Damona snadné...Nezapomínejme při tom všem na Elenu. Je to žena a sama se musí rozhodnout, jestli chce být s Damonem.

Byl by si rád, kdybyste se políbili znova?

Ian Somerhalder: Kdo by nebyl, no tak... Celé tohle "líbání" na konci první i druhé série - vidíte jak Damon políbí Elenu nebo Elena políbí Damona. A tentokrát nevím, jestli to byl polibek z lítosti, lásky a nebo soucitu... Je to žena, která má v sobě tolik soucitu...takže...uvidíme!

Kevin Williamson: "It’s ok for Elena to love them both"

18. května 2011 v 15:19 | Vampire Girl
PW: Finále nás nechalo na fascinujícím místě pro vztah Stefana, Eleny a Damona. Z čeho máte nejvetší radost ohledně toho, kam to povede?
Kevin: Je to teď zajímavé, Stefan a Klaus - a Damon je někde, kde nikdy nechtěl být. Pokud si tento rok nerad hrál na hrdinu, co se stane, až bude donucen udělat správnou věc a zachránit svého bratra? [smích] Bude to zajímavá cesta. Bude to přesně to, co jsme plánovali, ale ovšem to překroutíme a obrátíme. To je ten gól. Jsem nadšený, že uvidím u těchto tří dynamický posun. Pro Elenu, po dvou sériích, kdy jsme ji milovali jako silnou ženskou postavu, myslím, že diváci ji konečně uvidí vkrádat se do toho, co řekla Katherine, to že je v pořádku je milovat oba.

 
 

Reklama

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz