News | Synopsis

Vampire Diaries 3x19 Heart of Darkness

30. března 2012 v 15:15 | Vampire Girl
TYLER SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Elena (Nina Dobrev) a Damon (Ian Somerhalder) spolu odjedou do Denveru se ujistit, že Jeremy (Steven R. McQueen) je v bezpečí, a zjistit, jestli jim jeho zvláštní schopnosti pomohou ke zjištění informací k dávné upírské pokrevní linii. Dlouho jim netrvá, aby zjistitli, že Jeremy se potlouká se špatnými lidmi. Jak Stefan (Paul Wesley), tak Klaus (Joseph Morgan) zajdou do brutálních extrémů, aby našli chybějící zbraň. Caroline (Candice Accola) je nadšená, když se Tyler (Michael Trevino) vrátí do Mystic Falls, ale Tyler brzy získá podezření, že se něco děje mezi ní a Klausem. Matt (Zach Roerig) má plné ruce práce se snahou zabavit Rebekah (Claire Holt) organizováním nadcházejícího školního plesu na téma 20.let.

Vampire Diaries 3x14 Dangerous Liaisons

28. ledna 2012 v 14:41 | Vampire Girl
OKOUZLUJÍCÍ VEČER - Elena je překvapena, když obrdží pozvání na ples, a když Damon a Stefan zjistí, že je v Klausově nově renovovaném sídle, oba trvají na doprovázejí ji. Caroline a Matt také obdrží pozvání od nečekaných obdivovatelů.

Na elegantní párty se Elena dozvídá o hrozném plánu, který by mohl vést k několika umrtím a musí se rozhodnout, komu bude věřit se svou novou informací. Caroline objeví stránku Klause, kterou by nikdo nepodezříval. Nakonec, po večeru násilí a promarněných nadějí, Damon objeví novou cestu k vyrovnání.

The Vampire Diaries 3x13 Bringing out the dead

28. ledna 2012 v 14:29 | Vampire Girl
RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbesová doručí znepokojující novinky Alaricovi a Eleně o zbrani, která byla použita při nedávné vraždě. Ve stále se zvyšující snaze bratrů zabít Klause, se Stefan obrací na Bonnie a Abby, zatímco Damon oslovuje starého známého o pomoc při vytváření propracovaného plánu.

V zájmu vlastního plánu, Klaus pořádá zvláštní večírek, kde odhaluje další příběhy z jeho rodinné minulosti do té doby, než nečekaný host večírek ukončí. Mezitím, Caroline je zdrcena, když není schopna zastavit tragédii.

Vampire Diaries 3x12 The Ties That Bind

28. ledna 2012 v 14:02 | Vampire Girl
PERSIA WHITE JAKO BONNIINA MATKA - Bonnie věří, že její sen o Klausových rakvích jí řekne, jak může být zabit. Sen také zavede Bonnie k její matce, Abby, kterou Bonnie neviděla 15 let. V jejím domě Bonnie a Elena potkávají Jemieho, mladého muže, o kterého se Abby stará. Bonniino objevení nachytá Abby nepřipravenou, ale zkusí jim vysvětlit co se stalo v minulosti.

Tyler se obrací na nečekaného hosta, aby mu pomohl si zachovat svobodnou vůli. Damon je zaujat novou Alaricovou přítelkyní, dr. Fellovou, a Klaus pokračuje ve vyjednávání se Stefanem.

Vampire Diaries 3x11 Our Town

28. ledna 2012 v 13:51 | Vampire Girl
NAROZENINY A LOUČENÍ - I když Caroline nemá náladu na slavení svých narozenin, Elena, Bonnie a Matt ji překvapí malou oslavou na neobvyklém místě. Damon a Stefan se neshodnou na nejlepším způsobu, jak se vypořádat s Klausem, a Stefan se bezohledně rozhodne otestovat svou teorii tím, že zažene věci do extrémů. Bonnie je znepokojena, když jí Elena řekne o Jeremyho nových plánech. Na sešlosti Zakladatelů Alaric znovu narazí na dr. Fellovou, která je uprostřed hádky se svým bývalým, lékařem. Tyler odmítne Klausův nejenovější požadavek a je překvapen, když se zdá, že Klaus jeho rozhodnutí přijímá.

Vampire Diaries 3x09 Homecoming

6. listopadu 2011 v 13:12 | Vampire Girl
VYSTOUPENÍ ROCKOVÉ SKUPINY MY MORNING JACKET - V noci Homecoming tance, Rebekah se otevře Eleně, proč je pro ni tato noc tak důležitá, a nechává tak Elenu plnou protichůdných pocitů. Caroline a Matt jsou šokováni Tylerovým chováním. Noc nabere obrat, když Klaus spustí svůj nejnovější plán. Rouhodnut přelstít Klause, Damon vstupuje do nebezpečného partnerství, které vede k děsivému zvratu událostí.

Vampire Diaries 3x08 Ordinary People

30. října 2011 v 18:31 | Vampire Girl
PŮVODNÍ RODINA - S pomocí Eleny a Bonnie, se Alaric snaží rozluštit význam jeho objevu. Elena a Rebekah se spolu pustí do křížku, dokud Rebekah konečně neodhalí některá z tajemství její rodiny a násilné minulosti, kterou sdílí s Klausem a Elijahou. Damon se snaží prorazit Stefana novým přístupem, a oba jsou překvapeni nepravděpodobným spojencem.

Vampire Diaries 3x07 Ghost World

30. října 2011 v 18:21 | Vampire Girl
NOC OSVĚTLENÍ - Jak se Mystic Falls připravuje na tradiční Noc Osvětlení, je město napadeno duchy zemřelých. Po obzváště násilným střetnutím s duchem, Damon žádá Bonnie, aby našla důvod jejich síly.

Elena přesvědčuje Jeremyho, aby použil své spojení s druhou stranou a pomohli jí tak najít nový způsob, jak dosáhnout na Stefana, což vede Jeremyho ke strašné volbě. Nakonec, Alaric objeví dlouho skryté vodítko k minulosti.

Vampire Diaries 3x06 Smells Like Teen Spirit

30. října 2011 v 18:13 | Vampire Girl
VÍTEJTE ZPĚT, SENIOŘI - V první den jejich seriorského ročníku, se Elena, Caroline, Bonnie a Matt stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco Tyler si všechno až moc užívá.

Damom je naštvaný, kvůli novéhmu spolubydlícímu, a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricovy hodiny dějepisu. Matt požádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že udělal vážnou chybu. Mezitím, Stefan pokračuje v plnění Klausova přikázání.

Vampire Diaries 3x05 The Reckoning

30. října 2011 v 18:06 | Vampire Girl
NOC, PRO KTEROU SE UMÍRÁ - Navzdory všemu, co se děje, Caroline chce, aby si Elena, Bonnie, Matt a Tyler užili tradiční "Senior Prank Night" předtím, než začne nový školní rok v Mystic Falls. Když se však objeví nezvaní hosté, nezrvá dlouho, aby se večer obrátil ve smrtící.

Damon přesvědčuje Jeremyho, že může použít své nové spojení s druhou stranou, aby našel způsob, jak porazit Klause. Nakonec, Klaus prohloubí svůj vliv na Stefana a využije ho pro své násilné a nebezpečné účely.

Vampire Diaries 3x04 Disturbing Behavior

27. září 2011 v 21:59 | Vampire Girl
RODINNÁ POUTA - Stále v Chicagu, Klaus využívá Glorii (Charmin Lee), čarodějku, kterou kdysi znal, aby mu pomohla zjistit chybějící informace, které by vysvětlily, proč jeho plán nefunguje. Gloriino kouzlo odhalí fascinující pohled na pravdu, ale brzy si uvědomí, že bude potřebovat Stefanovo vědění, aby skládanku dokončila. Když se pak Stefan ocitne v nebezpečí, pomůže mu překvapující spojenec.

Zpátky v Mystic Falls, frusturující nový nepřítel tlačí Damona na okraj propasti a Damon se brání způsobem, který bude mít následky. Caroline bojuje se svými vlastními emocionálními problémy, i když se snaží pomoci Eleně čelit jejím pocitům. Jeremy udělá malý, ale znepokojinvý posun s jedním z jeho duchů, který ho nechá více zmateného než kdy jindy. Nakonec, Bonnie podstoupí podivné setkání, které ovlivní všechny.

Vampire Diaries 3x03 The End Of The Affair

8. září 2011 v 20:57 | Vampire Girl
BOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus a Stefan přijedou do Chicaga, kde se Stefan znovu setkává s upírkou, která se ještě úplně nepřenesla přes její zájem o Stefana z dřívějších let. Ve flashbacku z Chicaga z 20.let, se Stefan setkává tváří v tvář se šokující kapitolou ze své divoké minulosti. Poté, co Damon získá místo Stefanova a Klausova pobytu od nečekaného zdroje, spolu s Elenou se vydává po stopě. Zpátky v Mystic Falls, Tyler je znepokojený kvůli Caroline a obrátí se na šerifku Forbesovou pro pomoc.


Vampire Diaries 3x02 The Hybrid

4. září 2011 v 18:19 | Vampire Girl
NOVÝ PŘÍKAZ - Klaus dá do pohybu plán, který mu dá ještě více moci, ale i s nechtěnou účastí vlkodlaka Raye Suttona (David Gallagher), se věci nevyvíjejí, jak Klaus plánoval.

Damon a Alaric neochotně souhlasí s novou Eleninou strategií, jak najít Stefana, která zapříčíní, že Damon bude bojovat s nečekaným nepřítelem.

Jeremy se obrací na Matta pro pomoc, když se snaží porozumět, co duchové z jeho minulosti chtějí.

Nevědom toho, že Caroline potřebuje jeho pomoc, Tyler čelí emocionální konfrontací se svou matkou.

Vampire Diaries 3x01 The BirthDay

26. srpna 2011 v 13:16 | Vampire Girl
JE TO MOJE PÁRTY - Ráno, v den oslavy Eleniných 18. narozenin, má Caroline plné ruce práce s přípravou párty, ale Elena se soustředí na hledání jakýkoliv stop, které by jí mohly pomoci zjistit, kde je Stefan. Damon také Stefana hledá, zatímco se snaží ochránit Elenu a držet jí od čehokoliv, co by mohlo upoutat Klausovu pozornost.

Mezitím jsou Klaus a Stefan zaneprázdněni stopováním vlkodlaka jménem Ray Sutton (David Gallagher). Jeremy teď pracuje spolu s Mattem v Mystic Grillu a snaží se zjistit, proč, od té doby, co byl pomocí Bonniiného kouzla přiveden zpět k životu, pořád vídá duchy Vicki a Anny.

Mezitím Alaric dělá, co může, aby se postaral o Elenu a Jeremyho, zatímco se vypořádává se svým smutkem nad ztrátou Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.

Vampire Diaries 2x22 As I Lay Dying

23. dubna 2011 v 14:03 | Vampire Girl
POUTO MEZI BRATRY - Zatímco Mystic Falls zažívá filmovou noc s promítáním "Gone with The Wind" na náměstí, Damonovy vzpomínky na Katherine z roku 1864 se pomíchají s realitou součastnosti, kde je Elena.

Stefan platí ohromnou osobní cenu za jeho pokus předejít tragédii a šerifka Forbesová učiní smrtelnou chybu, když se snaží udržet všechny v bezpečí. Více než jeden život visí na vlásku v důsledku obětního rituálu, který bude mít děsivý závěr.

 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz