News | Synopsis

Vampire Diaries 2x21 The Sun Also Rises

15. dubna 2011 v 17:06 | Vampire Girl
OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S příchodem úplňku se Elena snaží připravit na cokoliv, co má Klaus v plánu a Tyler čelí své druhé proměně. Ty hrozné události se rychle vymknou kontrole, i přes nečekaný odvážný čin.

Konečně, Damon přizná pravdu Stefanovi o hrozném novém vývoji, kterému musí čelit.


Vampire Diaries 2x20 The Last Day

9. dubna 2011 v 22:09 | Vampire Girl
NIKDY JE VELMI DLOUHÁ DOBA - Damon je ochoten zajít mimořádně daleko, aby zabránil tomu, aby se Elena stala obětí Klausova plánu zlomení kletby.

Damonovy činy ho dostanou do velkého rozporu s Stefanem a napětí, které se mezi bratry začalo rozpínat, kvůli rozdílným názorům ohledně ochrany Elenina života, se rozroste v plnohodnotný konflikt.

Tayler se vrací do Mystic Falls po tom, co dostal znepokující telefonát. S úplňkem, který označuje příchod obětního rituálu, Stefan a Elena spolu stráví romantický den - v obavách, že by to mohl být jejich poslední.

Vampire Diaries 2x19 Klaus

2. dubna 2011 v 21:35 | Vampire Girl
KLAUS JE ODHALEN - Stefan a Damon jsou vzteky bez sebe, když zjistí, že Elena se jim vzepřela, aby získala nového spojence a převzala kontrolu nad plánem proti Klausovi. Neshody ohledě způsobu, jak Elenu ochránit, způsobují růst napětí mezi bratry Salvatory. Mezitím, Stefan má plné ruce práce udržet zmatenou a vyděšenou Jennu v bezpečí. Flashbacky do roku 1491 ukazují Katheriny počátky s Elijahou a Klausem, spolu s původem kletby Měsíčního kamene. Elena se dozví šokující informace o Klausových záměrech.

Vampire Diaries 2x18 The Last Dance

25. března 2011 v 17:54 | Vampire Girl
TANEC S NEBEZPEČÍM - Jak se střední škola připravuje na "1960s Decade Dance" Elena začíná dostávat znepokojívé zprávy od Klause přes neobvyklý zdroj. Bonnie se snaží uklidnit Jeremyho, že je dost silná na to, aby pomáhala Eleně, ale znepokojený Jeremy požádá o radu Stefana. Caroline mluví s Mattem, aby jí vzal na tanec. Všichni už očekávají Klausův příchod a Damon s Alarickem se akce účastní jako garde, ale Klaus hraje složitou hru, kvůli které jsou všichni jako na jehlách. Konečně, Damon příjde s novým plánem akce, která všechny šokuje a naštve.

Vampire Diaries 2x17 Know Thy Enemy

17. března 2011 v 22:21 | Vampire Girl
SKRYTO NA OČÍCH - Elena and Alaric ostře zkritizovali Johna, když Isobelin nečekaný příjezd nechal Jennu zničenou. Bonnie pracuje s Damonem a Jeremmym při hledání kouzal, které potřebují, aby mohli využít sílu její předkyně.

A Caroline, který má zlomené srdce, neví, co má dělat s Mattem. Stefan a Damon si uvědomí, že mají novou tajnou zbraň.

Vampire Diaries 2x16 The House Guest

4. února 2011 v 19:56 | Vampire Girl
NOC DOZNÁNÍ - Katherininy hry s myslí jdou všem na nervy, ale Damon, Stefan a Elena si uvědomí, že jeji znalost minulosti Mystic Falls jim pomůže zůstat naživu. Frustrovaná svým vztahem s Mattem, Caroline najde nový způsob, jak získat jeho pozornost. Alarick udělá Jenně překvapující doznání, a Katherine udělá také doznání a to Damon, ale v jiném slova smyslu. Stefan a Bonnie se snaží přesvědčit Jonase a Luku, že by měli všichni pracovat společně, ale Jonasova nedůvěra vede k násilným a ohnivým konfrontacím.


Vampire Diaries 2x15 The Dinner Party

28. ledna 2011 v 19:09 | Vampire Girl
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO TEMNÝCH DNECH -Stefan vypráví Eleně o jeho temném období v jeho minulosti. Po tom, co dostali od Luky pravdu, Jonas své city ujasňuje Bonnie a Jeremymu. Damon chce odchytit Elijahu bez ochrany a tak uspořádá večeři pro něj s Jennou, Alarickem a Andii (Dawn Olivieri), ale informace na poslední chvíli uvrhne Damonův plán do chaosu.

Vampire Diaries 2x14 Crying Wolf

28. ledna 2011 v 19:03 | Vampire Girl
TAJEMSTVÍ A LŽI - Stefan a Elena odjíždějí, aby si užili něco, co doufali, že bude romantický víkend u jezerního domku rodiny Gilbertů, neuvědomují si ale, že je někdo sleduje. Jenna se začíná obávat, že k ní Alarick není upřímný. Jules vysvětluje Tylerovi kletbu slunce a měsíce, ale důležité podrobnosti vynechává. Damon se účastní akce v Historical Society aby si mohl promluvit s Elijahou, ale Elijah se žádného tajemství nevzdá. S pomocí Caroline a Tylera, Bonnie použije klamná opatření, aby od Luky dostala nové šokující informace. A nakonec, Tyler nabízí Tylerovi pár partnerských rad.


Vampire Diaries 2x13 Daddy Issues

16. ledna 2011 v 16:09 | Vampire Girl
VÝBĚR STRAN - Návrat Johnathana Gilberta (David Anders) do Mystic Falls je pro Elenu, Jennu a Damon nemilým překvapením. Caroline řekne Stefanovi o jejím rozhovoru s Tylerem, a Stefan udělá své nejlepší, aby oslovil zmateného a konfliktního Tylera. Jeremy utěšuje Bonnie po jejím znepokojivém rozhovoru s Jonasem (Randy Goodwin). Když si Jules (Michaela McManus) vezme rukojmí, situace se vystupňuje až do násilného střetu.


Vampire Diaries: 2x12 The Descent

4. ledna 2011 v 18:08 | Vampire Girl
Stefan a Alarick se snaží najít Isobel, aby se jí zeptali na Klause, ale neúspěšně. Elena a Rose mají upřímný rozhovor, mluví o citech, které chová k oboum bratrům. Damon se moc snaží, aby zlomil vlkodlačí kletbu a tím zachránil Rose, protože ona umírá v bolestech a ohrožuje všechny ve městě.

Na světlo vyjdou některé nové informace o Jules, které přinutí některé se jí bát ještě více. Caroline je nejistá ohledně jejích citů k Tylerovi a chce být jeho dobrá kamarádka jen na nějaký čas. Všechno však změní něčí smrt.

Vampire Diaries 2x11 By The Light Of The Moon: Synopsis

21. listopadu 2010 v 14:35 | Vampire Girl
TYLER SE POSTAVÍ SVOJÍ PRVNÍ PROMĚNĚ - Jak se blíží úplněk, Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na proměnu, kterou neni schopen zastavit. Zatímco Stefan (Paul Wesley) a Katherine (Nina Dobrev) na sebe zkouší myšlenkové hry, Damon a Alarick jsou podezíraví, když se cizinka jménem Jules ukáže v Mystic Falls a hledá svého přítele Masona. Elena Elena je flustrovaná, protože Jeremy a její přátelé se drží svého cíle, aby ji udrželi v bezpečí. Bonnie a Luca pracují společně na kouzlu, zatímco stále drží své tajemství v tajnosti před ostatními. Konečně, Elijah se nečekaně objeví s nabídkou, která by mohla všechno změnit.

Vampire Diaries 2x10 The Sacrifice: Official Synopsis

11. listopadu 2010 v 22:44 | Vampire Girl
JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNOU CHYBU - Elena (Nina Dobrev) se rozhodne vzít věci do svých rukou a nabízí Rose (Lauren Cohan) lákavou nabídku za její pomoc. Věci neberou nečekaný obrat, nicméně, Rose navštíví Damona (Ian Somerhalder), aby se vypořádali s plánem, který dala Elena do pohybu. Jeremyho (Steven R. McQueen) unáhlená snaha pomoct Bonnie (Katerina Graham) získat měsíční kámen zpět, vystavil sebe do život ohrožující pozice a donutil tím Stefana (Paul Wesley) ohrozit i sebe. Bonnie and Luka (Bryton James) vytvářejí bližší vztah. Tyler (Michael Trevino) ukáže Caroline (Candice Accola) sklepení Lockwoodů, kde objeví něco, co oba vyděsí.

Vampire Diaries 2x09 Katerine

22. října 2010 v 19:18 | Vampire Girl
KATHERINA MINULOST JE ODHALENA - Elena staví sama sebe do nebezpečné pozice, když hledá pravdu o minulosti Katherine a jaký má vliv na její vlastní budoucnost. S vědomím, že Stefan by s jejím plánem nikdy nesouhlasil, Elena slíbila Caroline mlčenlivost. Damon použije nově nalezeného důvěrníka, aby mu pomohl objevit skutečný účel a moc měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie potkají Luka, nového studenta s překvapivou rodinnou historií.

Official synopsis for Rose (EP208)

15. října 2010 v 19:29 | Vampire Girl
STARODÁVNÁ PŘÍTOMNOST V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon přijdou na pomoc Eleně a dozví se spoustu nových překvapujících informacích o lidech, upírech a událostech v dávné minulosti. Jeremy pomáhá Bonnie po jednom složitém a vyčerpávajícím kouzlu a Caroline dělá, co může, aby to Tylerovi co nejvíce ulehčila. A konec, Stefan a Damon dosáhnou nového porozumění.

Vampire Diaries 2x07 Masquerade

9. října 2010 v 16:24 | Vampire Girl
SMRT NA MAŠKARNÍM PLESE - Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) se na maškarním plese u Lockwoodů dohodnou na novém plánu, jak se vypořádat s Katherine (Nina Dobrev).  Katherine pozve svou starou přítelkyni Lucy (Natashia Williams), aby šla na ples s ní. Bonnie (Katerina Graham), Jeremy (Steven R. McQueen) a Alaric (Matt Davis) dělají všechno, co mohou, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherine chystá překvapení, které nemohl nikdo z nich předvídat. Věci se ale zvrtnou, když Matt (Zach Roerig) a Tyler (Michael Trevino) začnou se svými přátely dělat závěry.
 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz