News | Synopsis

Vampire Diaries 2x04 Memory Lane: Synopsis

11. září 2010 v 13:23 | Vampire Girl
DAMON SI UDĚLÁ NEBEZPEČNÉ NEPŘÁTELÉ - Stefan (Paul Wesley) přijme drastické opatření, aby zjistil skutečný důvod, proč se Katherine (Nina Dobrev) vrátila do Mystic Falls a je šokován, když přijde na to, co se skutečně stalo v roce 1864. Damon (Ian Somerhalder) vyzkouší novou taktiku, aby vyřešil své problémy s Masonem (hostující hvězda Taylor Kinney)...ale ukáže se, že by ho to stálo příliš mnoho. Tyler (Michael Trevino) tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine přinese ultimátum, Stefanovi a Eleně (Nina Dobrev) zbývá jen velmi málo možností.

• Kopírujte jen s naším zdrojem •

Official episode synopsis for Bad Moon Rising (2x03)

4. září 2010 v 13:38 | Vampire Girl
STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alarick se vydají na univerzitu Duke a pomocí Isobelina výkumu o folklóru vyhledávají paranormální jevy, aby zjistili, jestli jsou schopni najít nějaké vodítko k tajemství, které obklopují rodinu Lockwoodových. Isobelina bývalá studentka Vanessa jim nabídne, že je provede výzkumem a sama ho dokončí. Stefan se postaví tváří v tvář novému děsivému nebezpečí, které je ukryto v lese a Tyler učiní šokující odhalení o Masonovi.

Episode synopsis for Brave New World (2x02)

28. srpna 2010 v 18:51 | Vampire Girl
KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufalá Caroline opustí nemocnici a přidá se se svými přáteli na Karneval v Mystic Falls, Damon chce, aby přijala okamžitá opatření, ale Stefan a Elena ji brání. Matt je zcela zmaten chováním Caroline, ale stále se snaží jí říct, co k ní cítí...Damon má podezření, které se týká Tylerova strýce Mason a využívá Tylerovy těkavé osobnosti, aby toto tajemství odhalil. Rozrušená vším, co se kolem ní teď děje, Bonnie obrací svůj vztek na Damona.

Episode synopsis for The Return (2x01)

21. srpna 2010 v 13:12 | Vampire Girl
KATHERINE SE VRÁTILA POMSTÍT - navazujeme na stejnou noc jako byla ve finále minulé série, Elena přijíždí domů do své noční můry, když zjistí osud strýce Johna a jejího bratra Jeremyho. Zatímco šerifka Forbesová v nemocnici čeká, jestli Caroline přežila autonehodu, Matt, Bonnie a Damon ji utěšují. Po matoucím rozhovoru s Elenou o tom, co se v noci stalo, je Damon první, kdo si uvědomí, že se Katherine vrátila. Damon a Stefan chtějí zjistit, co vlastně chce, proč je zpět a jak velkou hrozbu představuje pro lidi, které milují. Mezitím se Tyler stále vzpamatovává z otcovy smrti a je překvapen, když se jeho okouzlující a tajemný strýc Mason Lockwood vrátí zpět k rodině.

Episode 1x17 Let the Right One In » Synopsis

18. března 2010 v 18:53 | Vampire Girl
STEFAN JE NUCEN UDĚLAT DĚSÍVÉ ROZHODNUTÍ - Když Damon a Stefan mají před sebou nového nepřítele, Stefan se náhle ocitne v nebezpečné situaci. Damon a Elena se snaží přesvědčit Alaricka, aby s nimi spolupracoval, aby pomohli Stefanovi.
Matt doufám, že jeho máma Kelly může být zpátky na pobyt. Potom, co se jí porouchá auto při bouřce, Caroline udělá strašný objev, který šokuje všechny ve městě.

Synopsis for 1x16 There Goes the Neighborhood

13. března 2010 v 16:31 | Vampire Girl
NOVÝ START - Anna s sebou přivádí překvapivého hosta, když jde na návštěvu k Damonovi. Elena a Stefan jdou na trapné dvojité rande s Mattem a Caroline, ale Stefan a Matt zjistí, že mají něco společněho. Jenna se sejde se svým starým přítelem Kellym a Jeremyho vztah s Annou bere nečekaný směr.

Official A Few Good Men (EP15) synopsis

6. března 2010 v 18:07 | Vampire Girl
MELINDA CLARKE ("THE O.C.") HOSTUJÍCÍ HVĚZDA HRAJÍCÍ MATTOVU DLOUHO ZTRACENOU MATKU

Matta a Caroline překvapí náhle objevení Mattovy matky Kelly (Melinda Clarke). Stefan a Elena se obávají o Damonův nový postoj. Damon je požádán šerifkou Forbesovou, aby se zúčastnil bakalářské aukce. Alaric objeví tajemnství ze své vlastní minulosti. S pomocí Jenny a Stefana je Elena odhodlaná zjistit vše, co lze ohledně její biologické matky, ale je pravda, že to může být víc, než je schopná zvládnout.

Spoilers » 1x14 Fool Me Once!

23. ledna 2010 v 11:03 | Vampire Girl
TAJEMSTVÍ HROBKY - Stefan pomáhá Eleně a Bonnie z nebezpečné situace. Jeremy zve Annu na párty do lesa, ale netuší, že Anna má vlastní důvody, proč se s ním chce setkat práě tam. Když Stefan, Damon a Elena s Bonnie a Grams otevřou hrobku, všichni jsou šokováni tím, co objevili.

Official synopsis for 1x12 "Unpleasantville"

11. ledna 2010 v 21:38 | Vampire Girl

NOVÉ DĚTI VE MĚSTĚ. Stefan a Damon se snaží zjistit totožnost nového upíra ve městě, Stefan dává Eleně šperky naplněné sporýšem, aby mohla chránit svou rodinu a přátele. Utrpení pro peníze, Matt bere práci v Mystic Grill, kde bývalá vysokoškolská fotbalová hvězda - Ben, pracuje jako barman. Ben Bonnie přijde na pomoc, když si všimne, že jí Damon trápí. Damon a Stefan doprovázejí Elenu na taneční do školy s tématem 50.léta 20.století, kde se Alarich představí Damonovi.THE NEW KIDS IN TOWN. As Stefan and Damon try to figure out the identity of the new vampire in town, Stefan gives Elena jewelry filled with vervain to protect her family and friends. Hurting for money, Matt takes a job at the Mystic Grill, where former high school football-star Ben, works as a bartender. Ben comes to Bonnie's aid when he notices Damon is bothering her. Damon and Stefan accompany Elena to a school dance with a 1950s' theme, where Alaric introduces himself to Damon.
 
 

Reklama

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz