Nina >> Videa

NYLON TV: February's cover girl Nina Dobrev

31. ledna 2012 v 22:36 | Vampire Girl

Nina Dobrev E Red Carpet Primetime Emmys

19. září 2011 v 18:51 | Vampire Girl

Nina měla na červeném koberci šaty bez ramínek od Donny Karan, boty od Briana Atwooda a dopňky od Neil Lane.

Sama Nina se přiznala, že nic z toho, co měla na sobě, nebylo její. Podle jejích slov je to pro ni lepší. Šaty nemá na maturitní ples, takže už je na sobě nikdy mít nebude.

Hodně lidí prý Ninu přirovnává k Blake Lively (O.C.), jako začínající televizní hvězdě, ze které se vyklubala filmová. Nina je tím byla velmi polichocena a má v tom prý velikou inspiraci a doufá, že jednou bude taky na koberci stát jako nominovaná.

Nina tvoří s Ianem Somerhalderem nejkrásnější pár v Hollywoodu. Co Nina na to? Prý se trochu stydí. Ale věříme, že v dobrém slova smyslu :))

Nina Dobrev: Project Pink Video Spot

13. července 2011 v 19:29 | Vampire Girl

Nina Dobrev: 2011 MTV MOVIE AWARDS Red Carpet

7. června 2011 v 17:30 | Vampire Girl

Nina Dobrev: Seventeen Fitness May 2011 [Video]

28. dubna 2011 v 16:42 | Vampire Girl

Ahoj, jsem Nina Dobrev a vítejte na focení mého photoshootu pro časopis Seventeen Fitnes.

Já jsem se právě přestěhovala a tam je výtah a jsou tam schody a já to skoro pokaždé vezmu po schodech. Je to způsob, jak se udržovat aktivní, pracovat na sobě, bez toho, abych na to myslela.

Když mi bylo 17 a byla jsem na střední škole, tak jsem sice nebydlela daleko od školy, ale bylo to dost na to, abych musela jezdit autobusem a já jsem vlastně skoro každý den jezdila do školy na kole. A bylo to rychlejší než autobusem a nic to nestálo.

Nina Dobrev: Inteview about 2nd season

20. března 2011 v 21:21 | Vampire Girl

WB: Minulý rok touto dobou, spíše pár měsíců dříve, jsem vás viděla a tato show právě začínala. Bylo to tak nové a po roce už máte tolik fanoušků. Je to neuvěřitelné. Jaké to je?
Nina: Je to šílené. Nemůžu uvěřit, že už je to skoro dva roky, co jsme tu show začali, co jsem poprvé četla scénář a teď to má velkou sledovanost a minulý rok jsme vyhráli People Choice a pár Teen Choice Awards a to je úžasné, ale určitě je to opravdové, protože točíme v Georgii, my ne...připadáme si, jako bychom byli v bublině. Já jsem vždycky říkala, že žijeme v bublině, takže je to zajímavé a bezva vidět, co se děje mimo tu bublinu.
WB: Vy jste velký Twitter...tweeter...twitter...
Nina: Twitter, tweeter...myslím, že jsem tweeter.
WB: Když točíte show, je pro vás dobré, že jste tak spojena s fanoušky?

Nina Dobrev: Flare Magazine, February 2011 (BtS Video)

29. prosince 2010 v 14:21 | Vampire Girl

Nina Dobrev On Lopez Tonight

22. listopadu 2010 v 17:51 | Vampire Girl


Nina Dobrev on 10 on Top November 13th, 2010

14. listopadu 2010 v 13:13 | Vampire Girl

Nina Dobrev Says Elena And Damon Have 'Undeniable Chemistry'

11. listopadu 2010 v 18:28 | Vampire Girl
Když Ian Somerhalder před pár týdny řekl MTV News, že romance mezi Elenou a Damonem byla jen "sen", bezděčně tím zlomil srdce fanoušků Deleny po celé světě. A pak minulý týden, jakoby sypal sůl do stále otevřené (a velmi bolestivé) rány, Damon určitě vzdal boj o Elenu, když ji vyznal lásku a v další okamžiku ji nechal zapomenout. Netřeba připomínat, že to bylo těžké. Ale fanoušci Deleny by se neměli vzdávat. Zatím.


Minulý týden MTV News odchytlo Ninu Dobrev a zeptali se jí, jestli souhlasí s Ianovým prohlášením, a její odpověď nebyla tak definitivní, jak bychom mohli tušit.

"Myslím, že s tím, jak se věci v poslední době vyvíjely, Damon prostě všechno královsky posral, a on si prostě svůj hrob kope hlouběji a hloupěji. Elena se snaží být vůči němu neutrální, ale všechno, co má spojené s Damonem je špatné," řekla Nina, odrážejíc tak pocity, které sdílí s Ianem a Kevinem Williamsonem. Ale potom, Nina pracovala na spojení těchto dvou postav a dala nám určitou představu, kterou jsem ještě nikdy neslyšeli.

Nina Dobrev On A Jeremy-Bonnie Relationship: Elena's 'Kind Of Oblivious'

9. listopadu 2010 v 11:40 | Vampire Girl
Ve čtvrteční epizodě (2x08 Rose) jsme mohli vidět náznaky něčeho mezi Bonnie a Jeremym. Koneckonců, ti dva spolu strávili spoustu času, když se snažili zachránit Elenu, jen aby oni sami zjistili, že jsou osamělé duše, které potřebují trochu lásky.

A kdo by je mohl vinit? Jeremy s nikým on smrti Anny (Malese Jow) nechodil a Bonnie byla vadaná na milost a nemilost čarodějnictví bez toho, aby se mohla o někoho opřít. Tihle dva si zaslouží štěstí!


Otázka zní, jaký by byl vztah Bonnie a Jeremyho pro Elenu? Je to její nejlepší kamarádka a její mladší bratr. Naštěstí pro rádoby hrdličky, Nina řekla, že pokud by se mezi nimi něco vyvíjelo, Elena by si toho ani nevšimla.

Nina Dobrev Interview "Kisses And Tells" Video MTV

6. listopadu 2010 v 18:40 | Vampire Girl

V tomto rozhovoru Nina Dobrev mluví o své dvojroli, ve které hraje Elenu Gilbert a Katherine Pierce.

"Připadám si, jakobych líbala každého kluka v seriálu. Políbila jsem skoro každého. Políbila jsem Damona, Stefana, Masona...ještě někoho?" Vtipkuje Nina o faktu, že je nejvíce zaměstnaná herečka na place. Podle Niny jsou líbací scény a milostné scény vždy trapné, protože vás při tom pozoruje tolik očí.

Nina vážně miluje svoji práci a má v sobě oheň a hlad. A pracuje velmi těžce, ale všechno se jí to vrací zpátky. Kdo může říct, že měl dvojroli v takovém trháku jako je The Vampire Diaries?

Nina hraje Elenu - příjemnou, milou holku od vedle - a Katherine - šílená, narcistická mrcha.

Girl’s Life: Oct/Nov 2010!

16. září 2010 v 9:58 | Theresa
Objevilo se dokonalé video z focení nového shootu pro magazine Girl's Life.
Moc se těším až se zveřejní nový shoot :)


2010 Emmy Awards Red Carpet Fashion Recap

31. srpna 2010 v 14:07 | Vampire Girl
Ani ClevverTV.com si neodpustilo okomentování rób na červeném koberci letočního ročníku cen Emmy.

"Nina Dobrev z Vampire Diaries vynikala ve svém broskvovém asymetrickém kousku od Zuhaira Murada. Byla velmi okouzlující s jejími texturovanými šaty na jedno rameno. A to zejména s minimálním jiskřením v jejích kapkových naušnicích."


Nina Dobrev \\ I Gotta Feeling

6. července 2010 v 23:16 | Vampire Girl

 
 

Reklama


Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz