VG » Info

Vampire Girl ~ Prague ~

12. září 2011 v 22:44 | Vampire Girl
Ahoj, jako každý čtvrtý ročník, i my vyrážíme do Prahy a tak vám chci oznámit, že tu od zítřka do pátku nebudu.

Snažila jsem se sehnat někoho, kdo by se mi tady o to postaral, ale bez úspěchu. Snad možná ještě Becky, ale ta se mi ještě neozvala na zpátek.

Tak si tady užijte premiérový díl a já se na něj kouknu až v pátek večer nebo v sobotu ráno :))

I won´t be here

14. července 2011 v 23:20 | Vampire Girl
Už je dost pozdě, takže to nebudu dlouho rozebírat. Zítra brzy ráno odjíždím do Prahy s rodinou na výlet. Budeme tam do úterý. Chtěla jsem přednastavit nějaké články, ale čas mi nevyšel, takže poprosím Piperku a Siusen, jestli by se tady o to nepostaraly, jinak by byl další článek až v úterý.

Tak si to tady užijte a mějte se pěkně <3
Vampire Girl


Jsem nemocná :-(

5. března 2011 v 12:25 | Vampire Girl

Ahojky, omlouvám se, že dlouho nic nepřibylo, ale jsem nemocná. Hodně. A nevím, jak dlouho ještě budu, ale doufám, že v pondělí mi bude líp a možná pak něco přidám.

Vaše Vampire Girl

GAUDEAMUS...kdo jede?

2. listopadu 2010 v 20:55 | Vampire Girl
Zdravím, zlatíčka! Zítra jedu do Brna na Gaudeamus, takže mám teď fofry a nestihnu nic přidat.

Jedeme do Suchdola, ale ještě ani nevíme jak. Máme plán A) a plán B), ale zatím ani jeden z nich není realizovatelný, protože 2 holky, se kterýma mám jet nejsou k dosahu...super!!

No, ale pokud tam někdo z vás zítra bude a chcete pokecat, tak mi sem napište nějaký kontakt (mobil, ICQ - budou tu moderované komentáře a budu uveřejňovat jen ty bez kontaktů) a můžeme se klidně sejít. Já budu moc ráda!!

PS: Pro ty, co neví, co to je...přehlídka vysokých škol

Nepřítomnost (6.9.2010 - 10.9.2010)

4. září 2010 v 21:52 | Vampire Girl
Ahoj, no mě čeká věc, která snad každého třeťáka a to Turistický kurz. U nás na škole jsme měli na výběr cyklo a nebo pěšky. Já jsem chtěla jet na vodu, ale letos to jaksi nevyšlo, tak jdu pěšky. No, tam samozřejmě jedeme autobusem.

Tento rok se jedou dva. Jeden do Vítkova a jeden do Žermanic a tam jedu já. Je to mezi Frýdkem a Českým Těšínem a prý je tam krásně. Taky je možnost, že tam s náma pojeden Příborský gympl, takže se uvidím s bývalýma spolužákama.

No z toho vyplývá, že tu týden nebudu a hlavně tu nebudu na první díl Vampire Diaries, ale hodlám si ho stáhnout HNED jak přijedu, i kdyby to bylo o půlnoci...no s tím, že další den hraju divadlo XD Články by měla přidávat Siusen a Kathy, tak doufám, že mě nesklamou. Ale ani jedna asi nebude mít tolik času, jako normálně já (teda, ne že bych ho měla, ale já si ho spíš dělám na úkor jiných věcí ;-) takže prosím buď te trpěliví a nečejte novinky každý den...


Děkuju vám, a doufám, že sem budete chodit, i když tu nebudu. Poprosím ještě Siusen, jestli by mi podávala info, ale nechci ji moc zatěžovat. A Affiliates, nezapomeňte se zapsat do třídění!!!

Vaše Vampire Girl


Nepřítomnost (10.07. - 14.07.2010)

9. července 2010 v 11:49 | Vampire Girl
No, zase jedu pryč. Jedeme na dovolenou - po rodinách, což nesnáším, ale co nadělám. Zatím je naplánováno, že se vrátíme ve středu, ale ještě není nic jistě, takže když se neukážu, tak to ještě nic neznamená.

Mějte se tu pěkně a doufám, že Siusen bude přidávat pěkné články!!

Nepřítomnost (24.- 27.06.10)

23. června 2010 v 22:24 | Vampire Girl
Takže vám tímto oznamuji, že zítra jedu na výlet do Mikulova a vracím se v neděli, ale ještě nevím, kdy přesně. Na starost to tu bude mít Siusen, takže na ni spoléhám a až se vrátím, tak udělám nějaké videjko. Zatím mi můžete psát, o čem chcete, aby bylo... Tak se tu beze mě mějte dobře a bude se mi po vás stýskat.

Pa pa Vaše Vampire Girl

Nepřítomnost (2.- 5.6.2010)

1. června 2010 v 22:22 | Vampire Girl
Zdravím! No, tak se hlásím, že tu nebudu. Od zítřka do soboty, možná do pondělí. Nwm, jak dlouho to totiž bude trvat. Budou nám měnit okna a tak musím přeskupit pokojík a tak bude počítač odpojený, ale poprosíla jsem Siusen, aby vám sem něco přidávala. Tak se tu mějte pěkně a já se vrátím co nejdříve!

Vaše Vampire Girl

Jsem Elena XD

29. prosince 2009 v 17:47 | Vampire Girl

Před chvílí jsem si udělala ten test, co sem dala Siusen...

No, vyšla mi Elena. Siusen nebude moc ráda, ale počkáme, co vyjde jí XD


 
 

Reklama

Copyright © 2009-2011 | Vampire-Diaries-Serial.blog.cz